PDA

View Full Version : Билети за Левски



scrappy
10-24-2006, 18:12
Имам 2 билета в повече за мача Левски - Вердер!Давам ги за 30 лв. 2та!Ако някой е заинтересован да ми звънне на 0887 628 994 или да пише на Rumen_rs@abv.bg!

АТАКАБГ
10-26-2006, 01:49
ей черноборсаджията,изчезвай оттука мама ти да...
За тоя мач още не са изкупени всички билети,така че не вервам некой да се навие за малоумната ти оферта. 8)

scrappy
10-26-2006, 21:44
споко пич!те билетите ще сваршат тия дни и после секи ще иска!!!

GLeZoRanA
10-26-2006, 21:57
Абе съмнявам се :lol:

GLeZoRanA
10-26-2006, 22:20
ей такива най-ги мразя... Епа и такива трябва да има :mrgreen:

GLeZoRanA
10-26-2006, 22:35
абе паразити са... и преебават хората, които искат да отидат на мач... ти нещо от личен опит ли ??

GLeZoRanA
10-26-2006, 22:48
не точно...
просто съм изпускал мач, заради такива путки, които изкупуват билетите и после ги пускат на някакви луди цени...

а едни приятели им бяха продали фалшиви билети за мача Левски- Юве... Ако заради това не е виновно някое говедо тепа на :) ама то тия поне за бои стават :)
За това аз си взимам билети винаги по раничко , за да не се налага да стигам до тия

teenkopele
10-27-2006, 04:43
При 30% намаление за притежателите на абонаментни карти, при билетите, които още са по касите, едва ли някой ще ти ги вземе.

СОРИ, НО СЕ ПРЕЕБА! :smt005 :smt005

П.П. Такива много ме дразнят- някакви черноборсосополкьовци :smt005 , които преебават много хора. :evil: :twisted:

П.П.2 Сори, ако не си такъв. :wink:

Scrappy
10-28-2006, 20:12
Abe imam 2 bileta koito 6te si ostanat taka a ko nikoi ne gi vzeme!ne sam gu kupival az a mi gi dadoha ei taka edni priqteli ! kvo kato iskam da izkqra malko!ako nekoi iska da gi vzeme 6e mu gi dam i po tanko!

GLeZoRanA
10-28-2006, 20:22
Abe imam 2 bileta koito 6te si ostanat taka a ko nikoi ne gi vzeme!ne sam gu kupival az a mi gi dadoha ei taka edni priqteli ! kvo kato iskam da izkqra malko!ako nekoi iska da gi vzeme 6e mu gi dam i po tanko! То вярно за такива мачове е така трябва да се дават билетите :lol:

teenkopele
10-29-2006, 01:18
Abe imam 2 bileta koito 6te si ostanat taka a ko nikoi ne gi vzeme!ne sam gu kupival az a mi gi dadoha ei taka edni priqteli ! kvo kato iskam da izkqra malko!ako nekoi iska da gi vzeme 6e mu gi dam i po tanko!

Защо да не "изкяриш",а? :evil: ...защото преебаваш много хора, истински фенове, които подкрепят Левски в добро и лошо, такива които идват от цяла България, спят на касите, мръзнат, за да си вземат билети!!! :twisted:
"Изкярвай" по друг начин! :wink:

GLeZoRanA
10-29-2006, 07:46
Abe imam 2 bileta koito 6te si ostanat taka a ko nikoi ne gi vzeme!ne sam gu kupival az a mi gi dadoha ei taka edni priqteli ! kvo kato iskam da izkqra malko!ako nekoi iska da gi vzeme 6e mu gi dam i po tanko!

Защо да не "изкяриш",а? :evil: ...защото преебаваш много хора, истински фенове, които подкрепят Левски в добро и лошо, такива които идват от цяла България, спят на касите, мръзнат, за да си вземат билети!!! :twisted:
"Изкярвай" по друг начин! :wink: Teodore q go zbii kak moje takova bezobrazie!?!?!?! Ne stiga 4e podarqvat biletite na 4oveka (koeto e razbiraemo) pyk i toi iska da gi prodava ujas, tragediq, mizerii po peikite sled ma4a axxxxxxxx kolko jalko e da si ........ :))))))))))))))) citiram "черноборсосополкьовец"

Scrappy
10-29-2006, 10:32
Добре де!Айде за 20лв. 2-вата ще ги дам!!!с 2лв отгоре ебати не е мн!само щото сте некви фенове!!!

Scrappy
10-29-2006, 10:35
Abe kato se zamisla ne ste nikvi fenove a ste nekvi tapaci! tva sa 2 bileta beee!!!! ne 1 000!!!!!!!ebati glupacite,az iskam da ureda nekoi koito nema bilet te me hranat!!!ebati tupite kopeleta ste wsi4kite!!!!

GLeZoRanA
10-29-2006, 17:06
който иска да ходя ще си купи от касата билет, а не от келеши, които гледат да си "изкарат келипира" драги ми бай Ганьо и не псувай... Евалата адаше
:)))) Аз тука фенове на ЛеФски не видях да изгарят от желание да си зимат билети на черно :lol:

Far
10-29-2006, 17:15
който иска да ходя ще си купи от касата билет, а не от келеши, които гледат да си "изкарат келипира" драги ми бай Ганьо и не псувай... Евалата адаше
:)))) Аз тука фенове на ЛеФски не видях да изгарят от желание да си зимат билети на черно :lol:Жалко е да пишете името на отбора по тоя начин.Не за друго ами защото по същия начин се казва и най-великия българин!Не от уважение към отбора,защото вие имате комплекси от него и е приемливо,но от уважение към Апостола,от уважение към името му.

п.п. Не правя връзка с Апостола и ФК Левски като смисъл ,но като име е едно и също ,едното е кръстено в чест на другото,за да го слави и тачи,а вие се гаврите...


Иначе аз на такива черноборсаджии им пожелавам като си продадат билетите с печалбата на купят айде да не казвам какво на роднините си...че не си е за казване и мислене дори и на такива отрепки...

Jonny`Peshehodeca
10-29-2006, 19:50
Abe kvo hranite tiq deto prodavat bileti po skapo be!Toq tuka 4e e nadanil cenite taka e!ako kvo kato sme re6ili da pripe4elim ot edin ma4!!!Q mi qjte kura be si4ki deto mi se praite na svetci tuka!Deeba i tapite boklu4aci ste se sabrali zna4i!!!

Far
10-29-2006, 19:57
Abe kvo hranite tiq deto prodavat bileti po skapo be!Toq tuka 4e e nadanil cenite taka e!ako kvo kato sme re6ili da pripe4elim ot edin ma4!!!Q mi qjte "мъжкия полов орган" be si4ki deto mi se praite na svetci tuka!Deeba i tapite boklu4aci ste se sabrali zna4i!!!Ми ,това е незаконно!Така че ти ми яж оная работа!А и това припечелване е нечестно.И никой не се прави на светец.Никой не е.Но да печелиш по тоя начин пари си гавра с хората.Аз имах един излишен билет и го продадох за колкото го купих - 6 лева.

10-29-2006, 20:00
Abe kvo hranite tiq deto prodavat bileti po skapo be!Toq tuka 4e e nadanil cenite taka e!ako kvo kato sme re6ili da pripe4elim ot edin ma4!!!Q mi qjte "мъжкия полов орган" be si4ki deto mi se praite na svetci tuka!Deeba i tapite boklu4aci ste se sabrali zna4i!!!Ми ,това е незаконно!Така че ти ми яж оная работа!А и това припечелване е нечестно.И никой не се прави на светец.Никой не е.Но да печелиш по тоя начин пари си гавра с хората.Аз имах един излишен билет и го продадох за колкото го купих - 6 лева.
Подкрепям.ТИ си с абонамент?

Far
10-29-2006, 20:07
Abe kvo hranite tiq deto prodavat bileti po skapo be!Toq tuka 4e e nadanil cenite taka e!ako kvo kato sme re6ili da pripe4elim ot edin ma4!!!Q mi qjte "мъжкия полов орган" be si4ki deto mi se praite na svetci tuka!Deeba i tapite boklu4aci ste se sabrali zna4i!!!Ми ,това е незаконно!Така че ти ми яж оная работа!А и това припечелване е нечестно.И никой не се прави на светец.Никой не е.Но да печелиш по тоя начин пари си гавра с хората.Аз имах един излишен билет и го продадох за колкото го купих - 6 лева.
Подкрепям.ТИ си с абонамент?Да,ама един приятел после взе за 9-ти вход и за да сме заедно в клетката(ние после ще минем през оградата де) :lol:

GossipGirl89
10-30-2006, 15:58
...

GLeZoRanA
10-30-2006, 16:49
ОФ Дечурлига никога няма да се научите :) Жал ми е за вас

10-30-2006, 17:41
Не не е обида за Апостола бъдете сигурни.Вие сте срам даже и за Турция ,а за БЪЛГАРИЯ да не говорим...

Far
10-30-2006, 17:51
Васил Иванов Кунчев е нещо различно от ФК Левски...

научете се...

и самият факт, че сте се кръстили на него е обида към Апостола...Хах,защо да е обида?По тая логика и тези мърши от Пловдив са обида за името Ботев ,а вие за ЦСКА ,което в днешно време няма никакво значение ,а е само просто четирибуквие.Аз го казах и по-горе.Не правя връзка между ФК Левски и Апостола!То е смехотворно,лудо,глупаво и още каквото се сетиш,НО(тук има голямо 'НО') колкото и да не ви се иска този отбор е създаден през далечната 1911 година от група ученици с ясната цел да славят името на този велик българин,дали са живота си ,за да се осъществи това,както и стотиците други личности.Но след като отбора е кръстен в негова чест, гаврейки се с името на ФК Левски вие поне малко засягате и личността!Не можете да го разберете това ми е ясно.Друг ви е манталитета.Затова и не можете да разберете защо се смеем като почнете "победа и пак победа...".И в добрия тон искам да вмъкна спомена си за едни снимки на фенове на цска и дучето пред надпис "Поп Кръстю наш герой" или нещо от сорта(само не излизайте с номера ,че това е шегичка към тогавашния шеф на НФК ЛЕВСКИ заради билетите за дербито,защото е смешно) и още една снимка на ваши фенове как на паметник на Ботев с надпис "Той не умира" едни пикльовци са закрили 'не' и са се усмихнали.То не е и само до тия снимки.Виждал съм и доста малки новоизлюпени както се казва(ама малки,малко 15-17 години) да се гаврят с въпросните велики ЛИЧНОСТИ.

Бележка : Не клубовете,затова е голям надпис.

п.п.Аз предлагам да спрем този спор в тази тема след като тя не е по въпроса ,който обсъждаме.

GLeZoRanA
10-30-2006, 17:55
Не не е обида за Апостола бъдете сигурни.Вие сте срам даже и за Турция ,а за БЪЛГАРИЯ да не говорим... Направо ти се чудя на акъла как успяваш всеки път да ме разсмееш до сълзи с тъпотията си ??????????????????????

АТАКАБГ
10-30-2006, 18:14
Васил Иванов Кунчев е нещо различно от ФК Левски...

научете се...

и самият факт, че сте се кръстили на него е обида към Апостола...
Знаем,че е различно. Но не пречи да се създават разни неща - клубове,паметници,сгради на заслужили личности. Защо да няма отбор кръстен на Апостола? При това отбор,който е славен за България във всички спортове. И има най-много симпатизанти. А и Левски София е първия клуб,кръстен на Апостола. След нас се появяват други клубове "Левски" из провинцията,но всички знаем,че оригинала е един.
Докато ЦСКА София не е първият ЦСКА. Името ви е взаимствано по съветски образец от ЦСКА Москва.

Far
10-30-2006, 18:15
да внеса малко яснота


снимката на келешите с паметника- тия са позор


другата е поп Кръстьо си има история- спомняш ли си преди няколко години как тогавашния президент на фен клуба ви как ни продаде билети за вечното дерби... та той е поп Кръстьо...



както и да е...

Никъде по света няма спортни клубове кръстени на национални герои... само в Бг има Левски, Ботев, Раковски, което е неправилно, защото:

А доста лумпени отдъждествяват отбора с личността
Б поставя ги в пряка надпревара
В просто е неетично спрямо другите фенове, които не симпатизират на отбора- Левски е на всички българи, а не само на левскарите...

затова е неправилно да се казвате така...

да в днешно време ЦСКА са само 4 букви, но нямаме претенции да се отъждествяваме с някакви неща..Относно Поп Кръстюто май не си ми прочел внимателно поста. ;) Повярвай ми не са много хората ,които го правят.По-скоро свързваме с това ,че Левски се е борил за свобода ,както ФК Левски е значил Свобода по времето на комунизма,а и сега.Относно точка В - еми сега като я чета гледам ,че ти пък оприличаваш ФК Левски с Васил Левски. ;-) Аз ти изложих информацията по-горе доколко свързваме личността с ФК-то.Ти сам си правиш изводите и както искаш.А това ,че по света никой отбор не е кръстен на национален герой какво трябва да ме топли?В България футболната реалност е толкова далечна и изкривена от тази в Европа ,а и не само.Иначе за това ,че не претендирате ,че ЦСКА означава нещо не е така.Само виж в дата.бг и където и да е из интернет пространството ,а и в реалния живот всеки ми казва отбор на Армията и се опитва да ме убеди в това,че е и сега вАжи. ;-)

ReconnEcT
10-30-2006, 20:42
който иска да ходя ще си купи от касата билет, а не от келеши, които гледат да си "изкарат келипира" драги ми бай Ганьо и не псувай... Евалата адаше
:)))) Аз тука фенове на ЛеФски не видях да изгарят от желание да си зимат билети на черно :lol:

земи 1во инфо после говори , от твоита уста квото и да излезне звучи мега тъпо и нереално особено ако говориш за ЛЕВСКИ за тва ходи си подкрепяи великото ЦСКА и траи че на никои не му се слушат тапизмите ти . :-({|=

GossipGirl89
10-30-2006, 20:44
който иска да ходя ще си купи от касата билет, а не от келеши, които гледат да си "изкарат келипира" драги ми бай Ганьо и не псувай... Евалата адаше
:)))) Аз тука фенове на ЛеФски не видях да изгарят от желание да си зимат билети на черно :lol:

земи 1во инфо после говори , от твоита уста квото и да излезне звучи мега тъпо и нереално особено ако говориш за ЛЕВСКИ за тва ходи си подкрепяи великото ЦСКА и траи че на никои не му се слушат тапизмите ти . :-({|=

:smt008

ReconnEcT
10-30-2006, 20:48
:smt007 :smt055

teenkopele
10-31-2006, 04:08
Abe imam 2 bileta koito 6te si ostanat taka a ko nikoi ne gi vzeme!ne sam gu kupival az a mi gi dadoha ei taka edni priqteli ! kvo kato iskam da izkqra malko!ako nekoi iska da gi vzeme 6e mu gi dam i po tanko!

Защо да не "изкяриш",а? :evil: ...защото преебаваш много хора, истински фенове, които подкрепят Левски в добро и лошо, такива които идват от цяла България, спят на касите, мръзнат, за да си вземат билети!!! :twisted:
"Изкярвай" по друг начин! :wink: Teodore q go zbii kak moje takova bezobrazie!?!?!?! Ne stiga 4e podarqvat biletite na 4oveka (koeto e razbiraemo) pyk i toi iska da gi prodava ujas, tragediq, mizerii po peikite sled ma4a axxxxxxxx kolko jalko e da si ........ :))))))))))))))) citiram "черноборсосополкьовец"

Ти си се подигравай, но чакай 4-5часа на опашка за билет, да те вали яко, "черноборсосополкьовците" да зимат по кочан билети, да си връткат на черно до касите, куките да ги подминават, като пътни знаци, и да видим как ще мислиш. :wink:

GLeZoRanA
10-31-2006, 09:22
ей Обединеното кралство затваряй си човката Ей пиленце :lol: Една не забравяй миличък -> Не е лесно да си тъп и комплексиране :mrgreen:

10-31-2006, 09:26
ей Обединеното кралство затваряй си човката Ей пиленце :lol: Една не забравяй миличък -> Не е лесно да си тъп и комплексиране :mrgreen:
Така е НЕ Е ЛЕСНО ДАСИ ЧОРБАР....

GLeZoRanA
10-31-2006, 09:34
ей Обединеното кралство затваряй си човката Ей пиленце :lol: Една не забравяй миличък -> Не е лесно да си тъп и комплексиране :mrgreen:
Така е НЕ Е ЛЕСНО ДАСИ ЧОРБАР.... Пиле малко поне веднъж недей да си изкарваш годинките на покас :) замълчи си най - добре .

GLeZoRanA
10-31-2006, 09:50
тЪпчо... хубав прякор Слънце ти го казаа :lol: Имаш още една бира от мене :lol:

GossipGirl89
10-31-2006, 09:56
ей Обединеното кралство затваряй си човката Ей пиленце :lol: Една не забравяй миличък -> Не е лесно да си тъп и комплексиране :mrgreen:

Никой не избива комплекси - човека просто си казва мнението. Кво го нападате? Или само чорбарите имат право да говорят? А и да не забравяме, че темата е насочена към привържениците на ЛЕВСКИ.Вие кво се мешате?

GLeZoRanA
10-31-2006, 09:58
Ляляляля мухахахахахахахахахахахах :) Демокрация е ;) Всеки прави каквото иска .

GossipGirl89
10-31-2006, 10:07
...

GossipGirl89
10-31-2006, 10:11
...

GossipGirl89
10-31-2006, 10:19
...

A-VanKaTa
10-31-2006, 10:55
мммммммм не...
темата е пуснато от черноборасджия и се отнася за продажба на билети с надценка за мач на Левски, като не би му попречило да ги продаде на цскар...


и бтв се заричам, че ако някой ден заимам яко кинти- за някой важен мач на левски ще изкупя всички билети и ще ги подаря на фен клуба на ЦСКА...

Ах колко жалко е да си ЧОРБАР!! Точно е заради такива лекета като тебе който мислят, че могат да изкарат пари на гърба на ЛЕВСКИ страдат много истински фенове който просто не са имали възможност да отидат на касата рано сутринта!!!

A-VanKaTa
10-31-2006, 11:03
А най се дразна на такива псевдо фенове на ЦСКА които си знаят само заучени фрази като "Умрете ГоФеда", "ЛеФски" или "Гунди ви зове от синьото небе.."!!!! Вие знаете да говорите повече Против ЛЕВСКИ отколко За собствения си отбор!!! Това си проличава и от така наречените песни на на Цецка!! Едно 90% от скандиранията ви са против ЛЕВСКИ независимо с кого играете!!! Вие не сте фенове на даден отбор....вие просто сте против ЛЕВСКИ!! И единствената ви цел когато ходите по мачове (ако ходите въобще) е да оплюете ЛЕВСКИ и да се приберете доволни по домовете си, независимо дали ЦСКА е победил в дадения мач!!!!

Простащината
10-31-2006, 11:08
А най се дразна на такива псевдо фенове на ЦСКА които си знаят само заучени фрази като "Умрете ГоФеда", "ЛеФски" или "Гунди ви зове от синьото небе.."!!!! Вие знаете да говорите повече Против ЛЕВСКИ отколко За собствения си отбор!!! Това си проличава и от така наречените песни на на Цецка!! Едно 90% от скандиранията ви са против ЛЕВСКИ независимо с кого играете!!! Вие не сте фенове на даден отбор....вие просто сте против ЛЕВСКИ!! И единствената ви цел когато ходите по мачове (ако ходите въобще) е да оплюете ЛЕВСКИ и да се приберете доволни по домовете си, независимо дали ЦСКА е победил в дадения мач!!!!

абсолютно съгласен значи играеха левски ЦСКА и бях в борисовата да видя кво става и ЦСКА-рите псуваха за гонзо че са му ебали жената и аз съм против гонзо но сепак те ходят на мачове за да обиждат левскарите понякога и някои вандали левскари са в същото положение не отричам
но винаги си проличават истинските фенове които отиват да гледат мач а други които да псуват :!:

ReconnEcT
10-31-2006, 20:54
ей Обединеното кралство затваряй си човката Ей пиленце :lol: Една не забравяй миличък -> Не е лесно да си тъп и комплексиране :mrgreen:

мили4ка , нау4и се 1во да пи6е6 после прави опити :shock: колкото до комплексите не смятам 4е имам кво да избивам живота си ми е супер :Д 4увствам се добре в кожата си,ти как си в твоя кожух ?

teenkopele
10-31-2006, 21:11
Въхххххххххх, поредната тема обърната в спор между левскари и ЦСКАри. :shock: [-(

Предлагам да бъде заключена. :wink:

11-01-2006, 07:18
Ей чорбари ,както ви казах вие сте единствените с комплекси.РАЗБЕРЕТЕ - НИЕ ИГРАЕМ В ШАМПИОНСКА ЛИГА ,А ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА БИЕТЕ АЙДУК УЛА И БЕШИКТАШ ВИ СМАЗА....Просто няма какво повече да се коментира......

А ний сме сини фенове милиони
Обиколили всички стадиони
Разбили всички видове отбори
Обичаме ви сини шампиони
Але але, Але але...

Когато ЛЕВСКИ стъпи на терена
Свинете свалят гащи до колена
И сини знамена се там развяват
Свинете духат и гъза си дават
Але але, Але але...

Чорбари жалки вий пак сте втори
А ний сме синьо-бели шампиони
Але але, Але але...

АЛЕ але АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ!!!! В ШАМПИОНСКА СМЕ!!!!!!

hamilcar
11-01-2006, 07:23
Ей чорбари ,както ви казах вие сте единствените с комплекси.РАЗБЕРЕТЕ - НИЕ ИГРАЕМ В ШАМПИОНСКА ЛИГА ,А ВИЕ НЕ МОЖЕ ДА БИЕТЕ АЙДУК УЛА И БЕШИКТАШ ВИ СМАЗА....Просто няма какво повече да се коментира......

А ний сме сини фенове милиони
Обиколили всички стадиони
Разбили всички видове отбори
Обичаме ви сини шампиони
Але але, Але але...

Когато ЛЕВСКИ стъпи на терена
Свинете свалят гащи до колена
И сини знамена се там развяват
Свинете духат и гъза си дават
Але але, Але але...

Чорбари жалки вий пак сте втори
А ний сме синьо-бели шампиони
Але але, Але але...

АЛЕ але АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ!!!! В ШАМПИОНСКА СМЕ!!!!!!

И аз съм от Левски, но какво от това, че сме в Шампионска лига. Ние не показваме никаква игра. Не мога да разбера какво толкова се биеш в гърдите, а и не само ти. Единственото хубаво от цялата работа е, че ще видя и Барселона.

11-01-2006, 07:25
Пак по чорбарски.Не можете да измислите песен и за тва копирате и сменяте някой думи.Тва са ви всички песни......О да не показваме игра....А колко време бяхме натиснали вердер?От началото на мача до първия гол и след това и така до края на мача??Гела го предоставяме на цС*ка.....

11-01-2006, 07:26
xaxo_xixi ти си Левскар ...Направо....Ти не знаеш ,какво е футболен фен ,а ти си само човек ,който казва аз съм от ЛЕВСКИ и отивам да гледам барса...

hamilcar
11-01-2006, 07:27
Пак по чорбарски.Не можете да измислите песен и за тва копирате и сменяте някой думи.Тва са ви всички песни......О да не показваме игра....А колко време бяхме натиснали вердер?От началото на мача до първия гол и след това и така до края на мача??Гела го предоставяме на цС*ка.....

Охохохо да, толкова ги бяхме натиснали, че даже ни вкараха 3 гола.

11-01-2006, 07:30
а ти съвсем по говедарски си пееш песен на Славия и си мислиш, че е ваша... :lol:

Малко се разтърси и прочети нещо да видиш тази песен от кой отбор е измислена :!:

Абе гелО е за Гинес.2 удара-3 ГОЛА .... :shock:

hamilcar
11-01-2006, 07:30
xaxo_xixi ти си Левскар ...Направо....Ти не знаеш ,какво е футболен фен ,а ти си само човек ,който казва аз съм от ЛЕВСКИ и отивам да гледам барса...

Ще си подкрепя отбора, но те въобще не играят, затова се радвам, че поне ще видя добър отбор. Надявам се да направят нещо, но от показаната снощна игра ... Барса ще ни бият много повече от пърият мач.

11-01-2006, 07:31
xaxo_xixi ти си Левскар ...Направо....Ти не знаеш ,какво е футболен фен ,а ти си само човек ,който казва аз съм от ЛЕВСКИ и отивам да гледам барса...

Еми след като Левски не показва никаква игра ... за какво друго да отида ? Надявам се да направят нещо, но от показаната снощна игра ... Барса ще ни бият много повече от пърият мач.

Еми синчето на Боби прееба всичко.... И да коментират хора ,който РАЗБИРАТ от футбол...

hamilcar
11-01-2006, 07:35
Еми синчето на Боби прееба всичко.... И да коментират хора ,който РАЗБИРАТ от футбол...

Който/които каква е разликата ?

Ти ли разбираш от футбол ? Снощи гледа ли мача ? Вратаря беше слаб, но и защитата ни не беше на висота. За другите играчи се отнася същото. На няколко пъти имаха добри възможности, но не знам какво трябва да стане за да вкарат. Може би вратаря на Вердер трябваше да сложи топката на гол линията и някой от нашия отбор да я бутне. Слаба игра каквото и да напишеш. Това е истината колкото и да не ти харесва както и на мен.

11-01-2006, 07:38
Еми синчето на Боби прееба всичко.... И да коментират хора ,който РАЗБИРАТ от футбол...

Който/които каква е разликата ?

Ти ли разбираш от футбол ? Снощи гледа ли мача ? Вратаря беше слаб, но и защитата ни не беше на висота. За другите играчи се отнася същото. На няколко пъти имаха добри възможности, но не знам какво трябва да стане за да вкарат. Може би вратаря на Вердер трябваше да сложи топката на гол линията и някой от нашия отбор да я бутне. Слаба игра каквото и да напишеш. Това е истината колкото и да не ти харесва както и на мен.


ДА аз разбирам.Бях на стадиона и видях.Гледах го.При головете ,защитниците нямаха никаква вина........Еми като всички нападатели бяха контузени малко трудно...А Емо не можеше да изиграе цял мач...Аз вече ти казах ти не си Левскар..Ти си за отбора от Кочин Парк..

hamilcar
11-01-2006, 07:45
Еми синчето на Боби прееба всичко.... И да коментират хора ,който РАЗБИРАТ от футбол...

Който/които каква е разликата ?

Ти ли разбираш от футбол ? Снощи гледа ли мача ? Вратаря беше слаб, но и защитата ни не беше на висота. За другите играчи се отнася същото. На няколко пъти имаха добри възможности, но не знам какво трябва да стане за да вкарат. Може би вратаря на Вердер трябваше да сложи топката на гол линията и някой от нашия отбор да я бутне. Слаба игра каквото и да напишеш. Това е истината колкото и да не ти харесва както и на мен.


ДА аз разбирам.Бях на стадиона и видях.Гледах го.При головете ,защитниците нямаха никаква вина........Еми като всички нападатели бяха контузени малко трудно...А Емо не можеше да изиграе цял мач...Аз вече ти казах ти не си Левскар..Ти си за отбора от Кочин Парк..

А кой друг, ако не защитниците са имали вина ? Може би вратата която не се е отместила когато са отправили ударите към нашата врата. Много си заблуден за жалост. Пиши си глупостите, обиждай феновете на ЦСКА. Но снощи паднахме не само заради вратаря, а и недей да се сега да оправдаваш отбора, защото били контузени играчите. За момента са ни вкарали 13 гола, а ние 1. Това е достатъчно за да се разбере каква игра показваме. Живей си в твоя измислен свят мисли си, че Левски показват добра игра.

11-01-2006, 07:47
Еми синчето на Боби прееба всичко.... И да коментират хора ,който РАЗБИРАТ от футбол...

Който/които каква е разликата ?

Ти ли разбираш от футбол ? Снощи гледа ли мача ? Вратаря беше слаб, но и защитата ни не беше на висота. За другите играчи се отнася същото. На няколко пъти имаха добри възможности, но не знам какво трябва да стане за да вкарат. Може би вратаря на Вердер трябваше да сложи топката на гол линията и някой от нашия отбор да я бутне. Слаба игра каквото и да напишеш. Това е истината колкото и да не ти харесва както и на мен.


ДА аз разбирам.Бях на стадиона и видях.Гледах го.При головете ,защитниците нямаха никаква вина........Еми като всички нападатели бяха контузени малко трудно...А Емо не можеше да изиграе цял мач...Аз вече ти казах ти не си Левскар..Ти си за отбора от Кочин Парк..

А кой друг, ако не защитниците са имали вина ? Може би вратата която не се е отместила когато са отправили ударите към нашата врата. Много си заблуден за жалост. Пиши си глупостите, обиждай феновете на ЦСКА. Но снощи паднахме не само заради вратаря, а и недей да се сега да оправдаваш отбора, защото били контузени играчите. За момента са ни вкарали 13 гола, а ние 1. Това е достатъчно за да се разбере каква игра показваме. Живей си в твоя измислен свят мисли си, че Левски показват добра игра.

Ти не разбираш..АБЕ ИДИОТ-АВТОГОЛ НА ГЕЛА,3тия гол ВРАТАРСКИ.Наще спряха да играят след него и за това дойдоха другите 2.Няма значение головата разлика..Важното е че с е надиграваме с най-добрите отбори в света и ги надиграваме в някой моменти..ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО :!:

11-01-2006, 07:52
виждаме те колко разбираш от футбол...

Хмм еми разбирам..ДОбре умници ,като разбирате кажете ми кога има засада?? И колко време трае един футболен мач...?

11-01-2006, 08:09
и колко са дупките в мрежата??? :lol:

Не отговорете на въпроса .Просто е .

11-01-2006, 08:16
Отговора е:

каквото свири съдията...


На кое е отговора :mrgreen:

hamilcar
11-01-2006, 10:09
амиии понеже явно не можеш да помниш повече от 3 минути-> прочети по-назад в темата...

Аз съм почти сигурен, че Той не знае какво пише, а ти за помнене говориш :).

Топчо - такива като теб срамят отбора има разлика да си фен и да си тъп. Фен не означава да кажеш, че любимият ти отбор играе добре при положение, че не показва никаква игра.

Прочетох нещо за първия и третия гол, а спомняш ли си Ливърпул какво направи след като губеше на полувремето с 3 : 0 от Милан.

Аз лично преставам да пиша в тази тема няма смисъл, само се ядосваме един друг. Но Топчо искам да ти кажа, че си в голяма заблуда виж пак мача и след това изказвай мнение.

11-01-2006, 10:11
Като играеме слабо го казвам ,но тука просто да казваш ,че сме играли злеее АБЕ ДОВИЖДАНЕ!!!