PDA

View Full Version : Е не мога да го разбера



10-24-2006, 19:42
Значи .. ще се постарая да представя нещата възможно най-необъркващо. Имам проблем (кой ли няма). Преди седмица бях на дискотека с приятелки и там видях група момчета от моя клас. Отидах за малко при тях. Случи се така че с единия от тях се зарибявахме и накрая спахме заедно... А той си има приятелка.
После на училище не можем да се погледнем направо и понеже аз се сдухах супер много споделих с няколко момичета от класа ми за какво става въпрос. И общо взето реакциите бяха "ама ти не усети ли 5 години сме в един клас .. не усети ли че той те харесва??" "ама не ми казвай че не си усетила че между вас има нещо колкото и да го отричате" "ами .. ко да ти кажа ... то си личи че те харесва .. и ти го харесваш .. що не действате" .
После той ме покани на кафе. Прекарахме си яко .. но някак си никой не отвори темата за това какво стана. На мен ми беше на устата, но някак си .. не можах.
И ми е тъпо .. адски тъпо, защото аз патицата чак сега осъзнах че всъщност много си го харесвам. Чак сега правя връзка с всички бъзици, които са пускали за нас двамата още от 9 клас (а сега съм 12) и всички моменти, в които той е флиртувал с мен ... и ми е много на Х защо той спа с мене при положение че си има приятелка.
Възможно ли е наистина да ме харесва? Какво да правя?

No_LiMiTe^f
10-24-2006, 19:51
Ами да-предполагам че те харесва!И ако приятелката му не е сериозна още има време да поправиш грешката си и да видиш дали може да се получи м/у вас!

PerfectStrang3r
10-25-2006, 07:58
Харесва те и ти явно него. Щом сте спали заедно, едва ли му пука за приятелката му. Вземайте се :)

Cosmo
10-25-2006, 08:01
Ima si priqtelka,spal e s teb...kani te kafe....flirtuva s teb...e kakvo chakash? :) deistavai..
Uspeh :)

BeBcHeTo
10-25-2006, 08:51
Явно 4е те харесва и ти го харесва6:)

koalka
10-25-2006, 12:31
Теб те харесва,но не обича приятелката си,щом излиза на кафе и спи с друга.Говори с него,признай чувствата си и ако иска да сте заедно по-добре да се раздели с приятелката си,защото на теб ще ти е кофти,а нея лъже.

Smiley_Girl
10-25-2006, 12:56
Да скъса с приятелката си и се вземайте :wink:

iiirish
10-25-2006, 13:06
той очевидно те харесва. не изпускай шанса си ;)

MoHuTo
10-25-2006, 13:31
по всичко личи, че те харесва, а щом и ти него,действай!какво чакаш???

10-25-2006, 13:50
Притеснява ме, че тогава беше леко подпийнал. Не беше много зле, но все пак оказва си влияние. И освен това знам за ситуации, в които е доказвал че държи на приятелката си. Също така обаче знам и че сега не са в много добри отношения. Мисля че и самият той е объркан. Затова и не предприемам нищо за момента. Обаче някак си не знам до кога ще мога да си бездействам така и сигурно ще направя нещо по въпроса. Дано да не е някоя глупост.

summer_04
10-25-2006, 13:50
purvo tupo ,4e q luje mackata,ama mislq ,4e po teb si pada pove4e!emi deistvaite samo da se razdeli s drugata!:)

CVETELLINA
10-25-2006, 13:53
Дам,мисля че те харесва..Обаче гадно е постъпил с приятелката си... :| Но любов да има,според мен най-добре е 1-во вие двамата да се разберете какво чувствате един към друг и след това,ако той наистина има чувства към теб,трябва да поговори с приятелката си...ии се взимайте хах.Успех :wink:

tosti
10-25-2006, 14:07
mn qsno 4e te xaresva aide deistvai nema kvo da gubi6 i bez tui smelo a ne umrelo ;-)

nasty_f
10-25-2006, 14:49
Miii....dosta oburkva6to,no 6te se postaraq da ti dam suvet4e :wink: Vseki problem si ima re6enie.Mi,govori s nego.Edinstveno toi moje da ti kaje kakvo izpitva naistina,no spored men toi mnogo te haresva(li4no mnenie).6tom ot 9 kl sa po4nali da vi buzikat,a sega ste 12kl...Seriozna rabota,v tvoq polza mai :mrgreen: .Pi6i mu da se sre6tnete,za6toto iska6 seriozno da si pogovorite...Kolkoto i da e i dvamata si znaete,4e e stanalo i kolkoto da izbqgvate temata,ne moje da promenite vremeto,nito da zabravite...Stanalo e i tova e.Pitai go dali te haresva i dali iska da e s teb.Ako kaje da(nai-veroqtno),kaji 4e si gotova da trugne6 s nego i,4e si sigurna kakvo izpitva6.No da ti kaje istinata,a neda po4ne da uvurta ot uvajenie kum priqtelkata si.Toi ako e s neq samo ot sujalenie,nqma smisul.Nai-setne para6uta 6e mu se otvori..Aide uspeh ti jelaq :wink: