PDA

View Full Version : Упражнения за широки рамене



Ogi
10-24-2006, 21:03
Здравейте! :D
Значи аз съм на 16 години и съм едричък и здравичък (185 см и 70 кг) Ходя на лостове, на фитнес от време на време па и вкъщи се помпам с гири тва онова
Но ми трябва нещо спецялно само за рамене (да станат по широки)
Айде хелп, мерси предварително! :P

PR0
10-25-2006, 11:01
da we verno i az iskamda znam ne6to po vaprosa

Amayo
10-25-2006, 11:13
Ми ходи на фитнес, има 3-4 упражнения за рамо.

мечтател
10-25-2006, 15:46
тва е костна структура. там вече е ген. най-много с плуване

miminia
10-27-2006, 16:28
am s pluvane dam

Ziezi
10-27-2006, 20:55
Здравейте! :D
Значи аз съм на 16 години и съм едричък и здравичък (185 см и 70 кг) Ходя на лостове, на фитнес от време на време па и вкъщи се помпам с гири тва онова
Но ми трябва нещо спецялно само за рамене (да станат по широки)
Айде хелп, мерси предварително! :P

Хаха,раменете не можеш да си ги направиш по-широки!Можеш да си разшириш гръдния кош,ма вече си голям за тая работа...Все пак можеш да пробваш с плуване,също легаш на некоя пейка и вдигаш гири над гърдите,тичане...

ПП:Ако имаш предвид под "по-широки рамене" да развиеш мускулите на раменете тва вече е друго!Там си има специални упражнения,които са описани в повечето фитнеси(поне в този в Хенри Форд)...

zoben_pitbul
10-28-2006, 19:07
Еми...Има два случая-или си имаш ген и си с широки рамене(след като питаш едва ли твоят случай) или постигаш този вид чрез един вид илюзия.Самото разстояние не можеш да промениш,НО ако развиеш добре гърба(най-вече широчината,демек тересите и латисимус демек набирания и придърпване на скрипец пред гърди :wink: ),раменете(най-доброто упражнение според мен е раменната преса,рядко правя други упражнения за рамо и то ми е може би най-развитата група,но все пак може би на теб друго упражнение ще ти действа по-добре-експериментирай) и имаш тясна талия(след като вече си качил на гърба и раменете едно нвд(нисковъглехидратна диета) ще добиеш този вид.Нз доколко го нописах разбираемо тъй като събрах всичко в едно изречение,но надявам се ще разбереш за какво става дума :-D

Barry
10-29-2006, 21:32
emi kato za na4alo vodnite sportove ..grebane,pluvane..no trqq da se potrudi6 i v zalata nablqgai na trenirovkite za 6irina na gurba..Nabiranq,Goren skripec,goren skripec s usporeden hvat a su6to i pull over oba4e s tfa uprajnenie vnimavai 6ot ima golema opasnost ot kuntuzii nameri nekoi da ti go pokaje i togava go pravi!