PDA

View Full Version : объркана съм



10-25-2006, 05:25
имам си приятел от 3 месеца.много го оби4ам,както и той мен.на ден ми го повтаря най-малко 10 пъти.всеки ден съм у тях,наскоро по4наха да идват едно мом4е и приятелката му,която моя приятел е имал сексуална връзка с нея преди да бъде с мен.това никак не ми е приятно разбира се.докато съм там,понеже имам 4ас за пребиране не и обръща особено внимание,но знам ли какво става след като си тръгна,макар 4е тя е с приятеля си там.незнам какво да си мисля ве4е,да му кажа ли 4е не ми са приятни тези хора.моля ви посъветвайте ме.

sladoled
10-25-2006, 05:49
Разбира се, че няма да ти е приятно.Но по-добре намери начин да му го покажеш и да не сте с тия другите, отколкото да го кажеш направо.Кажи, че искаш да сте само двамата, излизайте с твои приятели.Няма да те разбере, ако говориш направо.Или някое момче тук ще ти даде правилен съвет.....

blood_dodo
10-25-2006, 06:35
Аз малко нещо не разбрах. Значи - ти отиваш у тях, правите си там каквото си правите и идват другите 2ма. Е - те какво за Бога правят у тях? Отговори ми на тоя въпрос и може би ще успея да ти измисля решение

PerfectStrang3r
10-25-2006, 07:26
Нищо не разбрах... какво по дяволите правят онея двамата там... те може кат си заминеш и тройка да праят ? :/

BeBcHeTo
10-25-2006, 09:06
А за кфо идват тия двамата?

BeBencEto
10-25-2006, 09:52
mi ne e qsno qvno,zashto idvat tezi hora...no kakvoto i da pravqt ..si e tqhna rabota..no donqkude i toq...no vse pak ne se vjivqvai chak tolkova mnogo...momicheto e s priqtelq si se pak...

iiirish
10-25-2006, 12:13
ти просто ревнуваш и няма нищо лошо или пък страшно в това. ако винаги ревнуваме от някоя бивша знаеш ли какво ще стане?! глупаво е да мислиш, че между тях все още съществува нещо, каквото и да е то. момичето едва ли би изневерила на приятеля си в дома на бившия и пред него.
те двамата просто са решили да останат приятели след връзката си в което не виждам нищо ненормално или съмнително

koalka
10-25-2006, 12:20
Той ти казва,че те обича и го показва...не се притеснявай.Например можеш да му кажеш,че искаш да сте си само двамата.Да те дразни един човек трябва поне да не ти харесва по характер,но ако е само за това...просто му кажи,както казах,че искаш да си само с него.

10-26-2006, 09:34
хайде бе хора искам още отговори.виждам 4е някои не са схванали какво съм написала.ами просто му идват приятели на гости.как какво правят там!?и не идват само те,а много хора.и те двамата не са били гаджета,а моя само я е ебал.а тя си пада голяма курвентия и нищо 4удно да правят оргии като си замина.пък и като гледам вси4ки я занимават а на приятеля и много много не му пука какво става....

koalka
10-26-2006, 11:09
хайде бе хора искам още отговори.виждам 4е някои не са схванали какво съм написала.ами просто му идват приятели на гости.как какво правят там!?и не идват само те,а много хора.и те двамата не са били гаджета,а моя само я е ебал.а тя си пада голяма курвентия и нищо 4удно да правят оргии като си замина.пък и като гледам вси4ки я занимават а на приятеля и много много не му пука какво става....Обичаш го,заедно сте и в същото време му нямаш доверие?Хах.Интересно.Няма какво друго да направиш освен да му се довериш.