PDA

View Full Version : Тъжен съм, хора



Дони
10-25-2006, 07:27
Никога не съм писал тук, въпреки че от време на време съм разглеждал теми. Даже май се бях регистрирал... както и да е.

Пиша, за да се оплача, защото тук поне е анонимно. Вчера в часа по английски се сучи една нелепост. Аз, като цяло, винаги съм бил отличен ученик по англииски език, но тази година хич не ми потръгна. Движех се към обща оценка петица, което определено е под нивото ми, но защото се набутах да чета едно домашно, но не няколко места зациклих, госпожата реши да ми постави тройка. Това определено ме разби. Сега съм като ударен с мокър пешкир. Мислех си преди тази оценка, че имам шанс за повече от пет този срок, а сега изглежда ще трябва да се боря за пет и нищо повече. За да се поставите на мое място, изберете учебен предмет, по който сте много добри и си представете, че почвате да изкарвате оценки по такъв нелеп начин.

Е, това е. Дали съм удолетворен от изписаното, още не знам, но исках да го споделя, в това съм сигурен. :(

Devil`s little sister
10-25-2006, 07:31
awe има още толко` много време до края на срока за кфо се притеснямаш и аз съм учила от четири годишна английски и оценките са ми 2 и 3.50 е и ?! има време до края на срока ае радвай се топлото слънце пък като има сняг ще си седиш вкъщи и ще учиш

лилит
10-25-2006, 08:14
няма страшно- имаш време, но наистина ще трябва всеки път да си на 6
освен това г-жата ти , ако е нормален преподавател, ще даде шанс за поправка

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-25-2006, 12:28
ako ne drrugo to pone tazi ocenka te e stresnala ! za tova te pozdravqvam.. i spokoino dori sega da imash 5 vtoriq srok pone shte imash vuzmojnost za 6 spox! az ako 5 imam po AE .. banket digam :smt016

koalka
10-25-2006, 13:18
Определено не е приятно,но чак пък да ти става гадно...по-спокойно-има цяла година и ще си поправиш оценката.Просто си бил разсеян и това е.Не го приемай толкова навътре.Ако една оценка ти прави проблем,то какво остава за другите неща...

assd
10-25-2006, 15:11
абе ти луд ли си бе ? (или зубрач) за някаква оценка да се нервиш, тва даскалото е лесна работа - отиваш и казваш на даскала искам 6 и той ти пише 6. а в университета пробвай да се пазариш и ще изгърмиш отвсякъде (ако се сдухваш за няква тройка в училище направо не ми се мисли в унито кво ще правиш за редовната оценка - 2, или 3 )

Дони
10-25-2006, 17:15
Ех, хора, благодаря ви за подкрепата! :) По ми е леко някак след това.

Иначе за проблема - ще го преживея някак. Все пак - да - наистина имам време. Трябва да съм нащрек и да внимавам. Иначе това, което най-много ме притеснява, е факта, че госпожата е заядлива. Освен това оценките за този начален етап са множко - цели 7(!) и остава малко квадратчета свободно място.

scion_of_Storm
10-25-2006, 17:37
Абе човек, това е само даскало о.О Не се впрягай толкова, по-спокойно карай, че иначе ще стане лошо :S