PDA

View Full Version : Nqmam klas..........



tallis
10-25-2006, 10:53
Hora predi nachaloto na uchebnata god. se chudeh dali da se mestq nqkade drugade i reshih da ne go pravq,no sega pak sym postavena pred tozi izbor i ne moga da resha pomognete mi... Dnes razbrah che nqmam klas.. vsyshtnost edna chast ot suochenichkite mi sa pylni bebeta i se smeqt na nai-malkata typotiq a drugata chast sa kurvi i tez deto se praqt na golqmata rabota a vsyshtnost sa nishtu.. A momchetata sa pulni idioti i ligliovci.. Molq vi posyvetvaite me.. Ne moga da otida i v drugiq klas zashtoto tam sichki pushat a az ne iskam da se razvalqm pokrai tqh.. nito v drugiq kydeto sa mi malko skuchni... Molq vi pomognete mi kajete da se mestq li v drugo daskalo ili da si ostana v tova i v koi klas.. v moq kydeto sa pulni idioti ili v drugiq kydeto shte me razvalqt...... :smt010 :smt012 :smt013

10-25-2006, 11:09
Мен ако питаш си прекалено претенциозен.
И аз се 4увствам така.Преди няколко дни най-добрият ми приятел ми заби нож в гърба, а преди това единственото момиче което някога сам харесвал истински напусна не само училището ами и града :smt010 .А сега оплаквам ли се на някого?Не.Никой не те кара дори да общуваш с тях а само да прекарваш част от времето си с тях.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-25-2006, 11:54
glupavo e da ti kazvam dali da se mestish ili ne nito ti znam daskaloto nitto nishto.. otnosno klasa ti ami vij sega i tuk i dori da se premestish vse shte ima nqkoi koito da ne ti haresva koito malko ili mnogo da te drazni.. a tvoite sau4enici sig. ti izglejdat taka zashtoto ne si gi opoznala dobre i na men ponqkoga mi se struva 4e se hilqt za gluposti no tova ne zna4i 4e sa tupaci illi kreteni.. s izvinenie :smt016 ii mn`sum zle s davaneto na suveti de ama :P

GGGGGGG
10-25-2006, 12:10
Абе я си стой в класа и не се прави на много интересен :!:

mechtaq_za_teb
10-25-2006, 12:18
Az sa6to ne si haresvam klasa...vinagi ima nqkoi koito me drazni,no nqma kak!Vse pak sa mi klas,a p1k i az ne sam na daskalo za da gi haresvam,a za da nau4a ne6to.Vapreki 4e sam zaedno s tqh ve4e 2 godini si zapazih 1voto mnenie za tqh,koeto nikak ne be6e dobro,no kakvo da se pravi!Ne mislq 4e e nujno samo zaradi nqkoi hora da se mesti6 nali?Tova e moeto mnenie,ve4e kakvo 6te pravi6,tova e tvoq rabota :)

10-25-2006, 12:37
Ne moga da otida i v drugiq klas zashtoto tam sichki pushat a az ne iskam da se razvalqm pokrai tqh.. :smt010 :smt012 :smt013



ei mnogo si tap 4esno kak 6te se razvali6 pokrai tqh qnma6 li v glavata malko akal nikoi ne moje da te nakara da napravi6 ne6to koeto neiska6 mai trqq si sedi6 v tfoq klas 4e i ti spada6 kam grupata na bebetata

koalka
10-25-2006, 13:20
Много ми е странно,че няма нито един човек,с който да се разбираш.Поне един... :-k

10-25-2006, 13:31
Koi e kazal che nqma ima razbira se 1 i tova e pr-kata mi! A vie zashto taka me napadate zashto vie ne ste v takyv klas kato moq.. !!! Znaete li kakvo e da imate nqkakvi ligavi idioti (momchetata) v klsa?!! i na sichkoto otgore adski typi!!!A znaete li kakvo e da ste razdeleni na grupi cql klas!?!??......................................... ......

assd
10-25-2006, 15:08
да се преместиш е супер яко, аз съм се местил 4 пъти. най-малкото защото си нов и ако имаш проблеми с учителите (както аз имах) и се преместиш в ново даскало те не те познават и си мислят добро за теб, а и много нови приятели си намираш, естествено ако не си някой пън

хххаа
10-25-2006, 18:33
Откакто се преместих в нов клас и при мен беше същото, не го понасях, но с времето се свиква, дори с "бебетата, курвите и лигльовците" може да се намери общ език стига да искаш. Сега вече си харесвам класа :)

А това за другия клас, какво като пушат (вярно в училищата пушенето е един вид гъзария), ти не си длъжен/на да го правиш, а ако заради това те сметнат за задръстен/а тогава не си заслужава да се занимаваш с тях и по-добре си остани в стария клас.

Успех!

miloto_girl_4e
10-25-2006, 18:53
А кой ти гарантира, че в новият клас положението няма да е по-зле?
Защото малко или много ти си свикнала с този клас и знаеш кой колко струва и що за стока е...
А и все пак прекарваш с тях по няколко часа на ден, е да не е малко, но според мен не си заслужава да се местиш :!: [-X

Sazi
10-25-2006, 19:03
Ami ostani si v klasa oba4e ne obra6tai vnimanie na tapacite ot klasa ti.Pravi se 4e ne ti puka.V moq klas sa sa6tite ama absuliutno su6tite :) Ama kvo ti puka.Gledai si jivota i izob6to ne se zanimavai s takiva kato tqh. :-k

10-25-2006, 22:54
Hora predi nachaloto na uchebnata god. se chudeh dali da se mestq nqkade drugade i reshih da ne go pravq,no sega pak sym postavena pred tozi izbor i ne moga da resha pomognete mi... Dnes razbrah che nqmam klas.. vsyshtnost edna chast ot suochenichkite mi sa pylni bebeta i se smeqt na nai-malkata typotiq a drugata chast sa kurvi i tez deto se praqt na golqmata rabota a vsyshtnost sa nishtu.. A momchetata sa pulni idioti i ligliovci.. Molq vi posyvetvaite me.. Ne moga da otida i v drugiq klas zashtoto tam sichki pushat a az ne iskam da se razvalqm pokrai tqh.. nito v drugiq kydeto sa mi malko skuchni... Molq vi pomognete mi kajete da se mestq li v drugo daskalo ili da si ostana v tova i v koi klas.. v moq kydeto sa pulni idioti ili v drugiq kydeto shte me razvalqt...... :smt010 :smt012 :smt013

Кво да правиш ли?Ми самоубий се!
Абе споко по-развален от тва,каквато си сега няма да станеш...и по-тъпа не можеш,защото прост няма накъде повече...

BeBcHeTo
10-26-2006, 08:25
Глупаво е да се месттиш.....мое мнение

10-26-2006, 08:39
Първо по темата ще кажа следното:
Моя съвет е да, премести се. Аз самата също ще сменям даскалото след тая учебна година, точно заради класа си. Абсолютно същите са като в твоя клас. И аз още не съм съвсем сигурна, ма май така ще се получи. Всеки път като се навия да се опитам да направя нещо за тях те ми показват, че не сме истински клас. Абе както и да е, мисля че трябва да смениш училището, да.
И второ, не по темата ще кажа:
На вас пък кво ви пречи, че човека иска съвет? Като ви дразни толкоз мноо не отговаряйрте, бе, кво сте тръгнали да се зъбите тука?

JoeBanana
10-26-2006, 10:01
Ne moga da otida i v drugiq klas zashtoto tam sichki pushat a az ne iskam da se razvalqm pokrai tqh.. nito v drugiq kydeto sa mi malko skuchni...
---------------------------------------------------------------
v moq kydeto sa pulni idioti ili v drugiq kydeto shte me razvalqt...... :smt010 :smt012 :smt013
Ти искаш и агнето сито, и вълка цял.
Посредствените идиоти се водят по чужди акъли като "развалянето" е един от резултатите.
Аз също съм сред пушачи, но не съм се видял с цигара
Ако се смяташ за посредстена и слаба като личност, стой при идиотите, които поне не ти влияят засега. Ако пък се чувстваш уверена и готова да устоиш - бягай при другите, където явно е забавно :-({|=

Простащината
10-26-2006, 10:56
ибах ше си стоиш в класа ве

DeSsY`
10-26-2006, 18:44
А ти кой клас си? 5?