PDA

View Full Version : ми незнам защо сеполучава така моля помогнете



едно момиче
10-25-2006, 11:45
ми значи харесвам едно момче и то много :oops: ужас но това не може да се нарече любов :-D
проблема е в т'ва че мой и той ме харесва и се опитва да ме заговори естествено и аз него(познава ме се ама бегло)и разбира се си говорим 'здравей,как си' и неща от сорта ама кат искам повече да го заговория идват некакви и ми се лепкат хрисистияне това хриси онова(те павечето го правят това , защото в нашето даскало няма много момчета и аре бой за тях :shock: )да ама те виждам че още не си е доваршил разговора с мене ама не те нахални :evil: а аз не съм нахална и си отивам и така от няколко дена го отбегвам и той забеляза това и се незнам просто акк да го заговоря щото аз наистина много го харесвам и аз да го заговоря или поне да му взема тел.номера или скайпа ама мене ме е страм и то много да ги питам за тези неща
Благодарително благодаря на тези който ще ми помогнат

iiirish
10-25-2006, 12:04
не виждам какво срамно има в това да му поискаш телефонния номер например :-s въпреки, че отначало едва ли ще ти е от голяма полза. по-скоро му искай скайп, защото можете да си говорите доста повече време и няма кой да ви прекъсва постоянно. остави срамежливостта си на страна. опитай се да мислиш позитивно и ще видиш как разговорите ви ще потръгнат ;)

IKisseDAGirL
10-25-2006, 12:12
и що го отбягваш? той ли е виновен за тва, че другите идват при него.. :-s
държиш се супер тъпо... вместо да се сближите, ти си влошаваш отношенията с него :-k

koalka
10-25-2006, 12:12
Еми,ако не се престрашиш няма как да стане!Просто му искаш номера,каниш го да излезете и така.Защо момчетата трябва да правят всичко?А тея момичета,където му се лепят просто им казваш да изчекат или го каниш,когато не са ви видяли още.

mechtaq_za_teb
10-25-2006, 12:13
не виждам какво срамно има в това да му поискаш телефонния номер например :-s въпреки, че отначало едва ли ще ти е от голяма полза. по-скоро му искай скайп, защото можете да си говорите доста повече време и няма кой да ви прекъсва постоянно. остави срамежливостта си на страна. опитай се да мислиш позитивно и ще видиш как разговорите ви ще потръгнат ;)i az sam na sa6toto mnenie :D

едно момиче
10-25-2006, 12:21
Много ви благодаря за съветите ама нз дали ще подействат дано :lol: