PDA

View Full Version : Самооценка



Th3WildAng3l
10-25-2006, 15:15
Да можеш да си направиш самооценка е много важно. Показва че си достатъчно зрял да си признаеш недостатъците. Та .. какво мислите за себе си. Става въпрос изцяло за характер, не за външност. Какво харесвате и какво не в характера си? Мислите ли че трябва нещо да се промени?
Аз лично като цяло си харесвам характера, въпреки че има моменти в които искам просто да е различен. Понякога съм страшно инатеста, горда ( не надменна), страшно труден характер, не се пречупвам лесно и като кажа нещо си държа до последно на него ( с малки изключения). Също съм много .. прекалено чувствителна и добричка, дори към тези които не го заслужават, и мисля че това доста ми пречи.

Извинявам се ако вече има такава тема :-) .

marina star
10-25-2006, 15:24
mila ideqta ti e 4udesna,no samoocenkata ne e ne6to koeto edin 13-19 god. 4ovek moje da napravi prosto nqma da badw realna,kolkoto i samokriti4ni da sme.

quench
10-25-2006, 18:47
1.Pros: интелект, обща култура, търпимост към чуждо мнение, хумор, речитативност, съобразителност, самокритичност, любопитство, комуникативност, мотивация
2.Cons: липса на енергия, не особено амбициозен, избухлив, мързелив - не стигат ли???

Еми харесвам се!!! :lol:

Ескада
10-25-2006, 21:17
Аз си се харесвам,за външен вид бих казала,че се старая да съм перфектна,Бог си ми е дал хубаво тяло и си се грижа за него,като лице пак съм си хубава...А за характер-доста съм избухлива и малко нетактична,но хубавото е,че мога да поемам отговорност и ставам за приятелка.

MuJIoTo
10-25-2006, 21:33
Abe to kakva ocenka 6te dade6 za sebe si zavisi ot nastroenieto ti. Napimer az s1m v preddepresiq i si davam ocenka slab,a kato izpadna v depresiq... :|

IKisseDAGirL
10-27-2006, 14:57
преди, когато в 8-ми клас имахме психология, господина ни ни даде да си направим един тест за това дали се подценяваме, надценяваме или гледаме реално на себе си.. е, оказа се, че аз мога да преценявам правилно, и не само себе си ами и всичко около мен :D

разбира се, че има неща, които бих искала да променя, но като цяло се радвам за това, което съм :P
най-много си харесвам това, че почти винаги мога да намеря изход от някаква ситуация и не се предавам.. трудно някой може да ми провали настроението, защото не ми пука от нищо и правя това, което си искам :wink: а дори и да се случи да не ми е на кеф (много, мноого рядко) успявам бързо да се стегна и да си продължа напред :)

по принцип когато хората не ме познават, ме мислят за някаква със супер огромно самочувствие, казвали са ми "абе преди да си поговоря ей така с теб, ми изглеждаше мн надута, държеше се все едно си нещо повече от другите, обаче сега като те познавам и виждам, че си супер готина и няма такова нещо" :mrgreen:

нз защо хората остават с грешно впечатление, е, имам си умерено самочувствие и някой път си го показвам, но не прекалявам :)

за другите черти на характера :arrow: ми понякога се държа мн студено, трудно мога да се трогна от нещо и приятелките ми са ми се сърдили, когато ми се оплакват или е станало нещо, апък аз приемам всичко на шега, не го взимам изобщо навътре :roll:

абе общо взето всеки си има по нещо хубаво и по нещо лошо в себе си, ако се опитам да опиша всичко, ще са ми нужни доста страници :-)