PDA

View Full Version : gaf...



the_dead_heart
10-25-2006, 15:05
?>???????????????????????????

10-25-2006, 15:09
Щом те обича, ще го приеме, но не се надявай, че ще хвръкне от щастие. Може и да ти се разсърди, но щом казваш, че те обича няма да скъсате. Обясни му, че те е хванал неподготвена и че не си го искала ..

the_dead_heart
10-25-2006, 15:11
Знам че тои ме обича,но това за него означава нещо много-дори само една целувка ще го накара да се чувства много зле а аз неискам това да става!Виновна съм и неискам да го лъжа но много ме е страх!

IlLuSi0nS`
10-25-2006, 18:14
ми ако ще ти хареса да ходиш пребита кажи му..

MrAsNiKa
10-25-2006, 18:20
Наистина много обичаш а си се целувала с някво бивжшо гадже :smt017
Ти май тука ни вземаш за шаранчета аа ? :-k
Ще му кажеш я и се надявам да те разбере
Въпреки, че Аз не мога :twisted:

LSD^Lady
10-26-2006, 09:27
Наистина много обичаш а си се целувала с някво бивжшо гадже :smt017
Ти май тука ни вземаш за шаранчета аа ? :-k
Ще му кажеш я и се надявам да те разбере
Въпреки, че Аз не мога :twisted:

Porednata K***A :smt013

JoeBanana
10-26-2006, 10:13
Sega xodq s edno mom4e koeto naistina mnogo obi4am!
----------------------------------------------
toi me celuna a az dori ne go otblusnax!4uvstvam se vinovna neiskam da luja sega6noto si gadje no znam 4e ako mu kaja veroqtnostta da skusame e dosta golqma!Da mu kaja li ili ne kakvo da pravq!? ](*,) :smt009


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:
Я дай пак ? :smt005
Кажи на момчето. Ако сметне за необходимо, ще си намери нещо по-добро :idea:

the_dead_heart
10-26-2006, 10:24
????????????????????

koalka
10-26-2006, 11:00
Е добре обясни ми тогава как така като не си искала тоя да те целува не си го отблъснала?Ако толкова много обичаш приятеля си просто бъди честна със себе си и с него.Ако го обичаш,няма да го лъжеш.

tedinkata_
10-27-2006, 10:11
mislq 4e triabva da mu kajesh-ako te obi4a shte te razbere :-k

Nadelina
10-27-2006, 10:28
Shte mu byde trudnichko da te razbere.. No ot teb zavisi kak tochno shte mu go kajesh za da moje sled tova toi da ostane s teb.. Shtoto ti ne che ne si iskala da te celuva drugia.. Ti si go iskala!

SlasHDaFiveNine
10-27-2006, 10:42
от лична гледна точка на момче щи кажа че е по добре да му кажеш
иначе като научи(а то се от няк'де ше научи) ше му стане кофти дет не си му казала и т'гаа наистина ше скъсате...сеа зависи не познаам чо'ека ако е некъф балък..............
пък и между другото тва е само една целувка...не бих го приел толкова на сериозно аз лично.....

10-27-2006, 12:55
mili4ka ne mu kazvai!!!!!...ima li smisul da si razvaliqsh kefa.az bqh po su6tiq nach4in samo ch4e spax s bif6iq...i moiq taka i ne razbra a az hem go zapazih hem si napraih kefa....naprai kato men ne si provalqi rahatlaka 8)

kobrichka
10-27-2006, 13:03
mili4ka ne mu kazvai!!!!!...ima li smisul da si razvaliqsh kefa.az bqh po su6tiq nach4in samo ch4e spax s bif6iq...i moiq taka i ne razbra a az hem go zapazih hem si napraih kefa....naprai kato men ne si provalqi rahatlaka 8)

не съм сагласна аз мразя лажата и бих му казала,а ако той наистина те обича ще ти прости,а това да го лъжеш е подло аз съм на принцпа ~дръж се така както искаш другите да се държат с теб~ най-голямата ти грешка е да го лъжеш,постави се на негонво място ако разбере случаино от някои как мислиш че ще се почувства,а тогава вероятноста да ти прости е нпочти никаква.

10-27-2006, 13:05
nqma da razbere ako si darji ustata zatvorena i si opech4e rabotrata dobre a pak ako ne i prosto kfo??..nqma da ima drugi se e dno

Bloodlust
10-27-2006, 16:21
Убедена съм че поне положината от вас са изневерявали на човека с които са дори и да са го обичали а ако съм права значи вие ме упреквате за собствените си грешки!

Е не всички сме като тебе! Предполагам, че повечето хора в тоя форум държат на половинките си. И са честни с тях. Но естествено ти си имаш много правдоподобно оправдание - казала си му да спре, той нахалствал, ала бала. И как очакваш да си признаеш вината пред приятеля, като тука във форума се правиш на жертва... [-(

KuReC
10-27-2006, 20:33
az ako razbera che jena mi sa e mlqskala s nqkoi ako shte i s Brad Pit da e sha q izselq kvato i da e trai na guza i tochka