PDA

View Full Version : iskam da se zapoznaq s nego ..



10-25-2006, 15:33
zna4i parvo iskam da uto4nq 4e v moito daskalo angliiskata e parvq smqna a nemskata e vtora no az sum 8 klas i imam zanimalnq tai 4e kogato az imam zanimalnq togava karat 4aosve nemskata gimnaziq .. taaaka ... zna4i az mnogo haresvam edno mom4e ot 10-ti klas ot nemskata (az sum ot angliiskata) vijdala sum go po u4eni4esaki saveti ..i t.n. kogato minava pokrai men mi se usmihva a toi e super sladak i vaprosa mi e kak da se zapoznaq oficialno s nego .. i eventualno da go pitam za skypa mu i t.n. :D

10-25-2006, 15:36
ееееееее... напр. - "ко ме зяпаш бе ела тука да се запознайм" небрежно :) ;-)

assd
10-25-2006, 15:38
еми просто се запознай, едва ли ще те убие (99% ще ти обърне внимание, и ще му стане готино) е има вероятност и да е сериен убиец естествено, ама се съмнявам :lol:

macka123
10-25-2006, 15:47
хах...и аз сега съм зайче в новото даскало и си бях харесала едно момче и бяхме точно по същия начин.запознахме се по..най добрия начин хаха.значи..мн бях говорила на една моя фр за него.и веднъж тя дойде в даскалото да ме види.голямото междучасие...първия етаж на даскалото...бутаница...и го гледам него се реди на лафката.аз естествено веднага се наредих точно до него...но съм нисичка и не му биех много на очи.тогава дойде фр ми до мен и ме бутна точно в него.стана ми супер неудобно.извиних се ест и той също и от там му теглих една усмивка и си се заговорихме и така...беше весело.после се скъсаха да ме ебават

KuReC
10-26-2006, 08:45
ei zaek ako si ot ruse kakto predpolagam az ot nemskata gi znam moi da helpnem ne6to ... kaji si skype..

10-26-2006, 10:00
mi ne sum ot ruse ..

KuReC
10-26-2006, 16:24
emi suFpadenie ...

rastar4o
10-26-2006, 22:23
Аз съм полу идиот 12-ти клас ама съм много запазен , изглеждам 9-10 ти клас много се набивам на очи говора си със познати и не познати. Та на с мен заийки са се запознавали много :) попринцип си пращат приятелките но една бе6е много брутална, скочи ми пред походката (на съката кобила ) и ми каза спри ! И аз кво да правя , спрях запозна се с мене каза ми че сум много сладък и аз казах окау и а тя каза приятен ден ... а аз си продулйих по пътя с миълта че ме харесва и я изкарах с компанията и се опитах да я забия и ми каза "стига си ме свалял бе нахалник" аз казах нали съм сладък а тя каза слаък си ама не за мене а за наи добрата ми приятелака ама тя е здухана иза тжа аз се запознах с теб и се получи супер смешно ... та извода от целия тоя безмислен и пълен с грешки текст е : НЕ СИ ПРАЩАЙ ПРИЯТЕЛКИТЕ А ДЕЙСТВАИ САМА !!! тва е ...

GLeZoRanA
10-26-2006, 22:34
еми просто се запознай, едва ли ще те убие (99% ще ти обърне внимание, и ще му стане готино) е има вероятност и да е сериен убиец естествено, ама се съмнявам :lol: :mrgreen: Съгласна !
rastar4o колко плати , за да те пуснат в по - горен клас ?

KuReC
10-27-2006, 07:19
rastar4o mn si lud brat vijdam te tkf kat mene sdu6ih ta vednaga xaxaxaxa
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: