PDA

View Full Version : pls дай съвет :(



ot4aenoto_teen4e
10-25-2006, 15:36
Здравейте на всички,днес прочетох доста любовни проблемчета,но не открих никъде поне част от моя проблем за да мога да си помогна сама вместо да ви занимавам вас с моите проблеми…
Ето го и моят проблем…
Значи до преди 3 месеца ходех с момче,с което бяхме заедно близо година и наистина много се обичахме-да го наречем Н. .Обаче един ден,когато четях поредната страница на едно списание попаднах на тема “Вие сте заедно с вашият партньор понеже се обичате или всичко е просто по навик” . Незнам какво ми стана,обаче реших,че ние ходим също по навик,извиках го,поговорихме и аз категоригно му заявих,че не желая да продължавам тази връзка,като му изтъкнах точно тази причина,в която аз вярвах че е истина.Минаха няколко дни,а на мен Н. страшно много ми липсваше,но реших,че е защото се виждахме доста често и това е единствената причина…За да си покажа сама на себе си,че съм права,реших,че е време да си хвана друг приятел.Така и направих…точно тогава в живота ми отново се появи мой добър стар приятел с когото бяхме съседи – М. .Не го бях виждала от отдавна и забелязах,че се е разхубавил доста.Как стана какво стана немога да ти кажа точно,но след няколко дена ние вече бяхме прегърнати в едно от близките кафета..Та както и да е да не разказвам толкова подробно,че сигурно съвсем ще те отегча..Минаха повече от 3 месеца от когато се разделих с момчето,което вече съм 100% сигурна обичам повече от колкото обичам себе си!Когато се разделихме и Н. разбра след това,че ходя с друго момче,той мнгоо ме намрази и го демонстрираше навсякъде.Обаче,аз вече знам,че още имам шанс с него,може да е само 1 % но го имам.Но всичко е доста объркано.Моля ви посъвейтвайте ме какво да направя?Ти какво би направил/а в моето положение?
Смисъл аз ако скъсам с М. Ще се получи някак кофти да го зарязвам заради старият си приятел,а и се познаваме от деца и както казах сме съседи и доста приятели няма да го приемат много положително…
Какво да направя да се боря ли за момчето което искрено обичам и да бъда егоистка,или да се оставя на течението и да видя как ще се развият събитията.
Моля ви дайте ми свястни коментари и плс без обиди колко глупаво съм постъпила,аз си осъзнах грешката…
mersi predvaritelno

10-25-2006, 15:52
spored men e nai-pravilno e da poslu6a6 surceto si,smisul budi egoistka :!:
:mrgreen:

Nadelina
10-25-2006, 15:58
Dylgo se chudih kakvo tochno da ti napisha.. A mnogo iskah da izrazq mnenie i da se probvam da dam syvet zashtoto vijdam che ti naistina se nujdaesh ot tova.. Az lichno bih se borila za lubovta si.. Kato nachalo bih govorila s choveka koito obicham.. Ako toi me otreje shte prodylja s novia.. no ako toi skloni da se saberem.. Shte zareja novia i shte se opitam da byda shtastliva s choveka koito obicham.. Vypreki tova che sesgashnoto mi gadje mi e sysed i t.n. .. Ako e Chovek (s glavno CH) bi me razbral..

KiLLeR_InSTiNkT
10-25-2006, 16:06
Най-добре виж дали има някакви шансове да се събереш с Н. и ако видиш, че нищо не става остани с М. Въпреки всичко ще ти дам един съвет - ако М. разбере за Н., но Н. не иска да сте заедно, по-добре ги остави и двамата. Така ще ти е по-леко на душата. Успех!

kobrichka
10-25-2006, 16:15
мила мн гадна ситуация,мн би ми се искало да ти помогна,но честно казано не знам как бих постъпила,все си мисля че бих се борила за човека когото обичам,защото съм човек които се бори и не се страхува от провала,затова бих се борила защото наистина е 1% но той съществува,бори се говори с него и ако наистина те е обичал както си мислиш ти може да ти даде шанс.Ти казваш че те намразил,не мисля просто е наранен и иска да ти покаже че вече си минало,но в деиствителност съм убедена че не е така.Ако не се пробваш може да сажаляваш.Дано поне малко съм ти помогнала.Наистина ти желая успех :)

6_sense
10-25-2006, 16:17
pitai the best fr

10-25-2006, 17:27
mili4ka,posle napishi kakvo si napravila :-k

A^B^S^O^L^U^T_$3><y
10-25-2006, 17:39
Имал съм точно същата ситуация и постъпих както смятах тогава за добре. Попитах сегашната ми приятелка дали иска сериозна връзка? Тя каза, че и е все тая. Аз и казах, че обичам друго момиче и искам да съм с нея. Тя го прие както подобава - с разбиране. Отидох при старата ми приятелка ( с която ходих година и пет месеца) и й казах в очите, че я обичам. От тогава всичко е наред. Ходим вече 6 месеца без проблеми, излизам си с приятелката, на която и беше все тая и си ходим на кафенце. Не те ангажирам с мнението си. Прави каквото знаеш, но имай впредвид, че мже да паднеш от двата стола ;) .

rali4ka91
10-25-2006, 19:39
Щом обичаш Н. - БОРИ СЕ ЗА НЕГО!!!Опитай се да го накараш да излезете и му сподели всичко това,което споделяш на нас!!!Ако те отреже...не съжалявай - поне знаеш че си опитала.Не се страхуваи да разкриеш истинските си чувства.А относно комшиичето,защо трябва да бъдеш с него от съжаление или заради хорскто мнение???

KuReC
10-25-2006, 20:40
Welcome To Top 10
taq tema moje da mine za ena ot nai sme6nite u foruma DA ZAREJESH N - 6ot taka pi6elo u spisanieto pfxaxaxaxaxaxa tva e bahti smeha neznam kuf savet da ti dam moga samo 1 ne6to zemi sa pregledai ne6to ti ima

iiirish
10-25-2006, 20:53
недей се влия и недей позволява чувството за срам пред чужди хора да те спира да си с човека когото обичаш. без значение е какво ще каже този или онзи, стига ти да си щастлива.
а това, че със сегашния ти приятел се познавате от деца не е основателна причина да си задължена да бъдеш с него. и какво се оказва накрая?! че любовта по навик е към М., а относно Н. чувствата са били истински! просто обясни на сегашния си приятел, че още изпитваш някакви чувства към бившия въпреки, че не знаеш дали отново ще се получи с него, но все пак искаш да опиташ!
надявам се, че ще те разбере! успех ;)

sunny_girl16
10-26-2006, 06:05
Уф ами яко си сгафила ,но ако си щастлива с Н а,а не с М , направи нещо по въпроса. Недей да бъдеш с М само пр задължение, тъпо е. Поне според мен де :roll: