PDA

View Full Version : Помогнете моля!



Ам....помогнете
10-25-2006, 16:07
Ох как да ви кажа...проблеми проблеми...
От миналата година аз се преместих в ново училище...и стана тя каквато стана започнах да харесвам едно момиче.Е харесвах го харесвах го обаче.....се влюбих много силно...В средата на зимата някъде й признах и тя не каза нищо....после вече харесвах друго момиче но....то беше само увлечение подарих и там една валентинка на другото момиче....обаче....к'во става с това момиче нищо не стана.Въпросното момиче в което "бях" влюбен ме питаше постоянно за това дали съм го направил за да ревнува или други глупости.НО повярвайте ми нямах никакви намерения защото не е в мой стил да си играя с чувствата на някой...И така свърши годината.След време обаче т.е. в настоящето или новата учебна година аз...просто нем ога да превъзмогна любовтта си към момичето което харесвах първоначално...просто...прос то я обичам страшно много и страшно много ми харесва.Миналата година беше банкрут.Миналата седмица ходихме в Пловдив и тя беше там..Беше просто прекрасно...Идеално ако мога да го нарека.По центъра постоянно се мотаехме заедно по едно време понеже и сложиха много сладолед от тези насипните на Рафи и тя ми каза да почна да и помагам с изяждането...Беше просто много забавно ама много.....цял ден бях с нея след това в автобуса си правихме някакви физиономии и се смеехе.В часовете по музика пък понеже сме горе долу близо и постоянно някакви се закачаме и просто незнам какво става...Въпросите са ми следните:
Смятате ли че тя ме харесва или просто ме чувства като добър приятел?
Как да постъпя по нататък и какво да направя след миналогодишните случки?

10-25-2006, 16:09
пропуснах да кажа че сме 6 клас.

BUBU_to4ka_TO
10-25-2006, 16:10
i da te e priemala do sega kato dobyr priqtel mislq 4e ve4e zapo4va da te haresva...prodyljavai v sy6tiq duh i ako se ubedi6 v 4uvstvata i moje da q pita6 dali si e promenila otgovora ot min. godina

BUBU_to4ka_TO
10-25-2006, 16:11
пропуснах да кажа че сме 6 клас.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

10-25-2006, 16:12
еми какво да се прави и все пак мерси

6_sense
10-25-2006, 16:18
prekaleno malko sa ti godinite za da se tovarish s takiva problemi

kobrichka
10-25-2006, 16:20
не си ли малко мъничак за влюбвания? :-k но няма значение мисля че те чувства повече от приятел и че имаш шансове.Не се убиждаи ама 6 клас да си влюбен,малко ми е чудно,но успех. :lol:

10-25-2006, 16:33
Колкото и да не ви се вярва на всички!Да влюбен съм и не мисля хич че съм малък като се има предвид че има такива които почват от 10 ама карай.... :-k