PDA

View Full Version : След седми, или преди седми клас?



catty_girl
10-25-2006, 16:29
Амс.. здравейте. Значи въпроса ми е следния.
Аз съм шести клас. За кандидатстването след седми съм си харесала едно училище, което е СОУ. Та на въпроса. Мислите ли че има смисъл да се преместя в училището сега, след шести клас, а после след седми да не кандидатсвам и да си остана там? Вероятно ще кажете, че се опитвам да оттърва изпитите- е, не е така. Просто се страхувам, че може да не ме приемат след тва, да не говорим, пк че толкова много си мразя класа, че... Ужасни са, държат се като някви бебета и т. н.т. Та какво мислите? Има ли въбще смисъл да повдигам въпроса вкъщи пред наще?

crazy_mouse
10-25-2006, 16:41
Амс.. здравейте. Значи въпроса ми е следния.
Аз съм шести клас. За кандидатстването след седми съм си харесала едно училище, което е СОУ. Та на въпроса. Мислите ли че има смисъл да се преместя в училището сега, след шести клас, а после след седми да не кандидатсвам и да си остана там? Вероятно ще кажете, че се опитвам да оттърва изпитите- е, не е така. Просто се страхувам, че може да не ме приемат след тва, да не говорим, пк че толкова много си мразя класа, че... Ужасни са, държат се като някви бебета и т. н.т. Та какво мислите? Има ли въбще смисъл да повдигам въпроса вкъщи пред наще?


Ама така както го описваш ти искаш да се преместиш сега в някое училище и после след 7 клас да не полагаш изпити а да си останеш там,което означава че ще бъдеш в съсвсем обикновена паралелка(непрофилирана) което а абсолютно безмислено.По-добре иди на изпити и влез в профилирана гимназия където ще изучавате нещо по усърдно.Мн по-смислено е

just_be
10-25-2006, 16:46
ми ти пак може да се преместиш сега и после след 7 клас да се явиш на изпитите.

10-25-2006, 16:59
Което ще рече че профилите се започват чак от осми клас? Тоест в среден курс си е обикновенно соу?

Kisses_P
10-26-2006, 12:35
Което ще рече че профилите се започват чак от осми клас? Тоест в среден курс си е обикновенно соу?
да,това ще рече. аз съм на мнението на crazy_mouse. кандидатствай след 7ми клас