PDA

View Full Version : Предложението..........



Imaginary_Love
10-25-2006, 16:37
Искам да дадете мнемието си по един въпрос!Според вас, какъв е най-подходящият начин да се предложи на момиче да ти стане гаже, ако имате предвид, че хората, за който става дума са до 14 годишна възраст.Например,какво ще кажете - по телефона....с думите "Искаш ли да станеме гажета?" :smt011 :smt011 ](*,) =; ??? Моля ви, кажете си мнението и после аз ще ви кажа моето и ще видим, дали ще го одобрите,защото един ужасен човек ми предложи наскоро и........

kobrichka
10-25-2006, 16:42
моето скромно менение е че е мн тъпо някои да ми предложи по телефона,това за мен е убида [-X

10-25-2006, 16:44
виж ся много по-добре е да го кажеш направо и на живо така да се каже.Според мен е много по-добре да си си такъв какъвто си и да й го кажеш лично...по телефона е много тъпа идея и създаваш несигурност у въпросното момиче тоест тя ще си помисли че си страхлив и че нямаш смелост да й го кажеш в очите.

Nadelina
10-25-2006, 16:46
Po telefona li ? Mai go e bilo sram da ti go kaje v ochite ili neshu se ebava.. Ninam.. ama mi izglejda dosta typo..

skate_warrior
10-25-2006, 16:52
xaxax deca.. tova si idva ot samosebe si ;) Sega kato se zamislq predi kakvo sum pravil mi se struva mnogo tupo da predlagam na momi4e da staneme gadjeta.. to tova se use6ta i se pokazva, a ne se pita :)

Imaginary_Love
10-25-2006, 16:52
Честно казано, имам нужда да поговоря с някого,но понеже нямам най-добра приятелка, а само приятели (и то много,на които не мога да се доверя заради куп причини....) ако някой иска да си поговори с мен, да напише и аз ще му дам skypa си :}.......................

BeBcHeTo
10-25-2006, 16:58
Тфа за по телефона е доста тъпо

WaNTeD
10-25-2006, 17:11
po kafto i na4in da e kak da i go kaje6 ili pokaje6

linkin_park_fenka
10-25-2006, 17:11
телефон??? аааа не не не ги признавам тея [-X :mrgreen:

10-25-2006, 17:14
Според мен най добре ще е да излезете двамата (1-2 пъти, колкото сметнеш за необходимо) и да се опиташ да я целунеш..ако не те отблъсне значи иска да продължите или ако те отблъсне не трябва да се отказваш, просто може да е малко по трудничка :)

No_LiMiTe^f
10-25-2006, 17:29
Според мен най добре ще е да излезете двамата (1-2 пъти, колкото сметнеш за необходимо) и да се опиташ да я целунеш..ако не те отблъсне значи иска да продължите или ако те отблъсне не трябва да се отказваш, просто може да е малко по трудничка :)

Те са малки всикнали са :"ари да ходим"...иначе те подкрепям де!
И в никакъф случай по телефона...тва наистина е тъпо дори и за деца!

Imaginary_Love
10-25-2006, 17:41
Аз съм момиче и ми предложиха по такъв начин.Аз съм на 14 години и това е ,все пак, важно за мен. този човек го виждам всеки ден в училище, въпреки, че сме от различни класове.Той е от а,а аз от в клас,обаче почти всеки ден, имаме заедно часове и ни сливат класовете. Аз естественно му отказах, ама сега ми е много гадно............

A^B^S^O^L^U^T_$3><y
10-25-2006, 17:42
Дали ще предложиш на някой да сте гаджета или да го скъсаш с смс е възможно най-недостойната постъпка. Все пак си вложил чувства, време ако не и пари, и да постъпиш по такъв нелеп начин... Мойто мнение е да отидеш при въпросния човек, да си излееш душата, пък после каквото сабя покаже. Успех!

10-25-2006, 18:15
Регни се, драсни едно ЛС със скайпа - насреща съм ;). А за това по телефона - не знам, много глупаво ми се вижда. По-добре на живо. А ако не си сигурен - пробвай с действия, не с думи ;)

blood_dodo
10-25-2006, 18:17
Това бях аз

Imaginary_Love
10-25-2006, 18:18
Skype:Imaginary_Love, koito iska da mi pi6e :)

6_sense
10-25-2006, 18:21
da opredeleno po tela e mnoo glupavo
a pak ti kato q haresvash naistina ne sa ti nujni savetite na nqkoi drug
prosto otivash i pravish parvoto koeto ti e na surce.

delfin4eto
10-25-2006, 19:08
ТЕЛЕФОН?Звучи странно и може би го е било срам да ти го каже направо.Но по-добре би било да ти предложи нна живо, защото определено няма да се виждате по телефона , а на живо.Дано да не е било подигравка, а само срам.Защото това е много гаден начин да се гавриш с чувствата на едно момиче -дори и със самата нея!