PDA

View Full Version : Може ли малко информация?Главно за момичета....



Случайна
10-25-2006, 18:14
Ей, четах, четах, но и аз имам един въпрос :-s Значи може ли да ми дадете малко информация относно разтежа на гърдите при момичетата.Чувала съм, че по време на разтежа еедната гърда може да е малко по-голяма от другата,но аз съм на 18 вече и ми се струва, че дясната е малко по-големичка????



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

BLaCk_LaDY_
10-25-2006, 18:25
vij mila,normalno e dori na 18 ednata ti gyrda da e malko po-golqma ot drugata(pitala sym lekarkata si za tova).taka,che ne se pritesnqvai,az sym na 16 i imam syshtiq problem.ako mnogo se trevojish-otidi na edin profilaktichen pregled,no mislq,che vsichko e normalno.Daje na maika mi,koqto e na 41 ednata i gyrda e po-golqma ot drugata.Taka,che spokoino.Aide uspeh :wink:

AngelOfDarkness
10-25-2006, 18:38
Оф,ужас...аз се панирах за това много. Доста ме дразнеше, защото мислех, че мн се вижда, а и не ми беше естетично някак(малко художник си падам)...Голям ад беше...и питах насам натам...Не знам досега някой да има 2 еднакви гърди. Майка ми ми каза даже, че почти НИКОГА (едва ли не) не се случва да са еднакви. Даже при възрастните жени...когато са спрели да растат(ако не са силиконови само). Така че не се комплексирай като мен, не си личи...само ти си го виждаш. И ...СПОКОЙНО всички сме така, оправия няма :twisted:

No_LiMiTe^f
10-25-2006, 18:38
По принцип при почти всички жени едната е по-голема от другата!Тъй че не се притеснявай!

IdiOtKa
10-25-2006, 19:53
че то това е напълно нормално !

lifestyle
10-25-2006, 20:38
човешкото тяло не е симетрично.Няма и помен от симетрия,но различията са минимални и трудно забележими... 8-[