PDA

View Full Version : Секс и наркотици



Jus7^m3
10-25-2006, 18:01
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e


*Заглавие на кирилица!
Т.7. от Правила на форума. (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

IlLuSi0nS`
10-25-2006, 18:04
много ясно че е по яко..само който не употребява незнае..усещането е несравмино.. поне аз когато съм надрусана мн се възбуждам незнам за другите

IdiOtKa
10-25-2006, 18:04
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e
искам да те питам попарс какво е ..дали е това което аз си мисля или не ?! иначе аз нямам мнение ...

MrAsNiKa
10-25-2006, 18:04
Де да знам бе човек
Дай насам малко да пробвам и щи кажа
Наркотици не съм употребявал
Достатъчен наркотик са ми момичетата и музиката :twisted:

MrAsNiKa
10-25-2006, 18:07
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e
искам да те питам попарс какво е ..дали е това което аз си мисля или не ?! иначе аз нямам мнение ...

Мм спирт не е наркотик
Продава се в сексшопа в едни малки шишенца
Отваряш това шишенце в стаята докато правиш секс или още преди това ии лудвате
Абе не е кои знай ко :roll:

Jus7^m3
10-25-2006, 18:10
poparsa e avrodiziak slaga se za 20 min v staqta predi sa se 4ukate i taka mom4eto svar6va po bavno, az sam stigal 4as i polovina vsqko momi4e trqbva da ima takova ako iska pove4e udovolstvie pak stava i za drusane :)
(az go drusam za6toto e mnogo qko :) :D )

Jus7^m3
10-25-2006, 18:11
MrAsNiKa drusal li si popars

Jus7^m3
10-25-2006, 18:12
vzemi si 1 6i6ence otvori go vdi6ai za 6-7 sec prez nosa i napi6e kak si se 4ustval

Някой!
10-25-2006, 18:24
Мили just7..., прочетох с опулени очи (но не от комфети) това, което си написал!

ПЪРВО:
Когато спреш да чукаш мацките може да започнеш да правиш як секс без да се стимулираш с хапове и фоерверки.

ВТОРО:
Не знам на колко си години, но и без тези неща би трябвало да "чукаш" час и половина.

ТРЕТО:
На много мъже им се прави страшно много секс когато са на амф, но малко като пораснеш ще разбереш, че в един момент само ще искаш да правиш, а няма да ти става.

ЧЕТВЪРТО:
Не бъркай желанието за гушкане и допир до друг човек от хапа с желанието за секс. И в тази връзка- надявам се си прочел всичко за наркотиците, които взимаш, и знаеш, че в България истински хапове и добри амфети се намират изключително трудно, да не кажа невъзможно. Така че ВНИМАВАЙ КАКВО КАКВО ДРУСАШ!!!!

ПЕТО:
Това го разбирай както искаш: ВИДЯЛА ЖАБАТА, ЧЕ ПОДКОВАВАТ ВОЛА И ТЯ ВДИГНАЛА КРАК!

П.П. Извинявам се на всички, че така нагло се включих в темата, но случайно попаднах на сайта. Извинявам се, защото съм излязла леко от тийн възрастта :)

olive_oil
10-25-2006, 18:28
Де да знам бе човек
Дай насам малко да пробвам и щи кажа
Наркотици не съм употребявал
Достатъчен наркотик са ми момичетата и музиката :twisted:еййййййййй мн ме кефиш!

IdiOtKa
10-25-2006, 18:45
poparsa e avrodiziak slaga se za 20 min v staqta predi sa se 4ukate i taka mom4eto svar6va po bavno, az sam stigal 4as i polovina vsqko momi4e trqbva da ima takova ako iska pove4e udovolstvie pak stava i za drusane :)
(az go drusam za6toto e mnogo qko :) :D )
оо да еи за тва говоря ..супер яко е ... ! и на всичкото отгоре е легално маина ... :-D но по яко е като вдишаш директно и след тва ...ааааааааааа хахахха мно е яко ! хух

linkin_park_fenka
10-25-2006, 19:26
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e



Аве момче ти изобщо имаш ли представа какви са тия наркотици кво се правиш на отворен многог ме дразнят такива като тебе сигорно дори не си и правил секс с момиче а за тия наркотици си чувал нещо.
Как изобщо можеш да споменаваш кокаин ти си нямаш халхабер кво е тва как се ползва и колко струва!!!!!
Аве лаи#ар смо#ан знаеш ли колко кокаина сикорно маикати и бащати зимат толкова заплата за един месец къртовски труд в местния завод за цветни метали!!!

За инфо да се образоваш малко и да не се исказваш не подготвен смотан$к!!

Марихуана - 10лв Пакетат
Хероин - 2лв Писмото
Амфетамин 10лв Писмото
Екстази - 30лв хапа
ЛСД - 80 лв картона
Кокаина 120лв 1грам.(смотаняк като теб не може да си намери кокаин НИКОГА)Просто няма кои да ти сварже квото ида е освен една цигара от маикаму.Кво си са разписал в тоя форум. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Boynce
10-25-2006, 19:38
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e



Аве момче ти изобщо имаш ли представа какви са тия наркотици кво се правиш на отворен многог ме дразнят такива като тебе сигорно дори не си и правил секс с момиче а за тия наркотици си чувал нещо.
Как изобщо можеш да споменаваш кокаин ти си нямаш халхабер кво е тва как се ползва и колко струва!!!!!
Аве лаи#ар смо#ан знаеш ли колко кокаина сикорно маикати и бащати зимат толкова заплата за един месец къртовски труд в местния завод за цветни метали!!!

За инфо да се образоваш малко и да не се исказваш не подготвен смотан$к!!

Марихуана - 10лв Пакетат
Хероин - 2лв Писмото
Амфетамин 10лв Писмото
Екстази - 30лв хапа
ЛСД - 80 лв картона
Кокаина 120лв 1грам.(смотаняк като теб не може да си намери кокаин НИКОГА)Просто няма кои да ти сварже квото ида е освен една цигара от маикаму.Кво си са разписал в тоя форум. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Хахаха Ще откача по-добре ти не се изказвай неподготвен/а защото мога да ти кажа че вече няма тийн който да не е опитвал тези неща и да не ги употребява почти реддовно.съсбират си парички от закуски и си купуват!Що се отнася до кокаина не е кой знаи какво недостижимо удоволствие стига само да имаш някой авер който е малко по напреде а и цената нее толкова фрапираща :) има хора който си го позволяват.за тва не се изказваи толкова остро :) Бягай Бягай :)

He3HauKa
10-25-2006, 19:44
Toz pyk q se stegni.I kakvo kato drusash za golqma rabota li se mishlish?Mnogo li si varvejen ako si davash parichkite za buklucite na ulicata ,deto daje neznash ot kakvo gi pravqt.Edva li si opitval istinski narkotik.pravi si kefa kakto si znaesh predpolagam che nikoi tuka ne go interesuvat narkomanskite ti prejivqvaniq.Chukai dokato mojesh shtoto ot tiq narkotici sled godini nqma i da ti stava.

He3HauKa
10-25-2006, 19:47
linkin_park_fenka pri nas 30 lv e kantar amfetamin pyk bonbonite sa 10-13 lv O:) O:) ::: 8-[

10-25-2006, 19:51
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e



Аве момче ти изобщо имаш ли представа какви са тия наркотици кво се правиш на отворен многог ме дразнят такива като тебе сигорно дори не си и правил секс с момиче а за тия наркотици си чувал нещо.
Как изобщо можеш да споменаваш кокаин ти си нямаш халхабер кво е тва как се ползва и колко струва!!!!!
Аве лаи#ар смо#ан знаеш ли колко кокаина сикорно маикати и бащати зимат толкова заплата за един месец къртовски труд в местния завод за цветни метали!!!

За инфо да се образоваш малко и да не се исказваш не подготвен смотан$к!!

Марихуана - 10лв Пакетат
Хероин - 2лв Писмото
Амфетамин 10лв Писмото
Екстази - 30лв хапа
ЛСД - 80 лв картона
Кокаина 120лв 1грам.(смотаняк като теб не може да си намери кокаин НИКОГА)Просто няма кои да ти сварже квото ида е освен една цигара от маикаму.Кво си са разписал в тоя форум. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Хахаха Ще откача по-добре ти не се изказвай неподготвен/а защото мога да ти кажа че вече няма тийн който да не е опитвал тези неща и да не ги употребява почти реддовно.съсбират си парички от закуски и си купуват!Що се отнася до кокаина не е кой знаи какво недостижимо удоволствие стига само да имаш някой авер който е малко по напреде а и цената нее толкова фрапираща :) има хора който си го позволяват.за тва не се изказваи толкова остро :) Бягай Бягай :)

Аве еи смешник тва че повечето "тиинове" са опитвали и употребявали Drugs не означава че трябва да го провъсгласяват публично и да се гордятт с това предния пост е мои не сам линкинпарк фенката а брат и
и такива изказвания ме дразнят адски много никога не може да се саберат пари за кокаин от закуски това просто е ъпсурдно
А на човек като автора както казах НЯМА КОИ ДА МУ СВАРЖЕ КАКВОТО И ДА Е.......

Boynce
10-25-2006, 20:00
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e



Аве момче ти изобщо имаш ли представа какви са тия наркотици кво се правиш на отворен многог ме дразнят такива като тебе сигорно дори не си и правил секс с момиче а за тия наркотици си чувал нещо.
Как изобщо можеш да споменаваш кокаин ти си нямаш халхабер кво е тва как се ползва и колко струва!!!!!
Аве лаи#ар смо#ан знаеш ли колко кокаина сикорно маикати и бащати зимат толкова заплата за един месец къртовски труд в местния завод за цветни метали!!!

За инфо да се образоваш малко и да не се исказваш не подготвен смотан$к!!

Марихуана - 10лв Пакетат
Хероин - 2лв Писмото
Амфетамин 10лв Писмото
Екстази - 30лв хапа
ЛСД - 80 лв картона
Кокаина 120лв 1грам.(смотаняк като теб не може да си намери кокаин НИКОГА)Просто няма кои да ти сварже квото ида е освен една цигара от маикаму.Кво си са разписал в тоя форум. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Хахаха Ще откача по-добре ти не се изказвай неподготвен/а защото мога да ти кажа че вече няма тийн който да не е опитвал тези неща и да не ги употребява почти реддовно.съсбират си парички от закуски и си купуват!Що се отнася до кокаина не е кой знаи какво недостижимо удоволствие стига само да имаш някой авер който е малко по напреде а и цената нее толкова фрапираща :) има хора който си го позволяват.за тва не се изказваи толкова остро :) Бягай Бягай :)

Аве еи смешник тва че повечето "тиинове" са опитвали и употребявали Drugs не означава че трябва да го провъсгласяват публично и да се гордятт с това предния пост е мои не сам линкинпарк фенката а брат и
и такива изказвания ме дразнят адски много никога не може да се саберат пари за кокаин от закуски това просто е ъпсурдно
А на човек като автора както казах НЯМА КОИ ДА МУ СВАРЖЕ КАКВОТО И ДА Е.......
Хаха както и да е въпреки че не ме разра.Не казвам че е хубаво че друса или че го разказва из форумите.а за кокаина не ставаше дума за него че можеш да събереш пари от закусни за за другите дроги: а пък ако на теб ти дават по 50 стотинки и те е яд не е мои проблем :)

BeBcHeTo
10-25-2006, 20:13
Toz pyk q se stegni.I kakvo kato drusash za golqma rabota li se mishlish?Mnogo li si varvejen ako si davash parichkite za buklucite na ulicata ,deto daje neznash ot kakvo gi pravqt.Edva li si opitval istinski narkotik.pravi si kefa kakto si znaesh predpolagam che nikoi tuka ne go interesuvat narkomanskite ti prejivqvaniq.Chukai dokato mojesh shtoto ot tiq narkotici sled godini nqma i da ti stava.
Сагласна съм с тфоито мнение

Spook
10-25-2006, 21:34
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e



Аве момче ти изобщо имаш ли представа какви са тия наркотици кво се правиш на отворен многог ме дразнят такива като тебе сигорно дори не си и правил секс с момиче а за тия наркотици си чувал нещо.
Как изобщо можеш да споменаваш кокаин ти си нямаш халхабер кво е тва как се ползва и колко струва!!!!!
Аве лаи#ар смо#ан знаеш ли колко кокаина сикорно маикати и бащати зимат толкова заплата за един месец къртовски труд в местния завод за цветни метали!!!

За инфо да се образоваш малко и да не се исказваш не подготвен смотан$к!!

Марихуана - 10лв Пакетат
Хероин - 2лв Писмото
Амфетамин 10лв Писмото
Екстази - 30лв хапа
ЛСД - 80 лв картона
Кокаина 120лв 1грам.(смотаняк като теб не може да си намери кокаин НИКОГА)Просто няма кои да ти сварже квото ида е освен една цигара от маикаму.Кво си са разписал в тоя форум. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Хахаха Ще откача по-добре ти не се изказвай неподготвен/а защото мога да ти кажа че вече няма тийн който да не е опитвал тези неща и да не ги употребява почти реддовно.съсбират си парички от закуски и си купуват!Що се отнася до кокаина не е кой знаи какво недостижимо удоволствие стига само да имаш някой авер който е малко по напреде а и цената нее толкова фрапираща :) има хора който си го позволяват.за тва не се изказваи толкова остро :) Бягай Бягай :)Аз не употребявам такива боклуци лайняр смотан. Така че НЕДЕЙ(повтарям за бавноразвиващи като тебе) НЕДЕЙ да говориш от името на всички.

MissG
10-25-2006, 21:47
qko e az sum vzemala bonbon vzemala sum popers i amfi i mi e bilo mn qko!Ama da ti kaja nqma 4ista koka tuka ili lsd moje6 da nameri6 mn rqdko...

MissG
10-25-2006, 22:01
Xexex bravo linkin_park_fenka mn me kefi6 i az iskam tochno tva da kaja!6toto nekvi tupi lameri vlizat tuka i pishat za nekvi ne6ta deto ne sa minavali i pokrai tqh! ! ! ](*,) ](*,) I kvo mi govori tuka za koka moka ujas xaxaxaxa

10-25-2006, 22:30
Xexex bravo linkin_park_fenka mn me kefi6 i az iskam tochno tva da kaja!6toto nekvi tupi lameri vlizat tuka i pishat za nekvi ne6ta deto ne sa minavali i pokrai tqh! ! ! ](*,) ](*,) I kvo mi govori tuka za koka moka ujas xaxaxaxa

Не е линкинпарк фенката а аз сам брат и сестрами си няма представа за какво става дума ама понеже не ми харесва много тоя форум не сам се регал ;)

Pr0sTak
10-25-2006, 23:05
Spook ти говориш глупости не забравяй че има бая богати келеши дето се разхождат със телефони от 1000 лв и им дават бая пари това не пречи за 1-2 дена да е събрал 120 лева и да се надруса със приятелите си.

съдя по един мой приятел едва 8 клас обаче имаше дни които излизаше със ........ 200-300 до 500 лв !!!!! и това че нямало със кой да се свърже за кока са глупости всеки град си има дилари на трева а диларите на трева имат бомбони и такива работи не е трудно дилара да те заведе при шефа му и да си купиш от него такива лайна а тук у нашия град..... за 1-2 дена ще си намеря каквото ми трябва понеже познавам нужните хора :wink:

п.п. аз не изпозвам такива работи !

АТАКАБГ
10-26-2006, 03:39
Шибани дроги :evil:

Spook
10-26-2006, 07:44
Spook ти говориш глупости не забравяй че има бая богати келеши дето се разхождат със телефони от 1000 лв и им дават бая пари това не пречи за 1-2 дена да е събрал 120 лева и да се надруса със приятелите си.

съдя по един мой приятел едва 8 клас обаче имаше дни които излизаше със ........ 200-300 до 500 лв !!!!! и това че нямало със кой да се свърже за кока са глупости всеки град си има дилари на трева а диларите на трева имат бомбони и такива работи не е трудно дилара да те заведе при шефа му и да си купиш от него такива лайна а тук у нашия град..... за 1-2 дена ще си намеря каквото ми трябва понеже познавам нужните хора :wink:

п.п. аз не изпозвам такива работи !
Гледам си поста и пак го гледам и пак, абе колкото да го гледам на български съм писал. Имах предвид, че не всички тийнеджъри са опитвали дрога. Ако става въпрос и аз знам къде да си намеря всичко. Само че за КЪВ чеП са ми.
P.S. Ааааа, и аз ги знам тия хлапетии с кинти в джоба, които плачат за два шамара. А, да не забравя поздравления че не взимаш. =D>

MrAsNiKa
10-26-2006, 07:45
MrAsNiKa drusal li si popars

Да много пъти :twisted:

MrAsNiKa
10-26-2006, 07:47
Де да знам бе човек
Дай насам малко да пробвам и щи кажа
Наркотици не съм употребявал
Достатъчен наркотик са ми момичетата и музиката :twisted:еййййййййй мн ме кефиш!

Мдаа така действам Аз - кефя :roll: :wink:

quench
10-26-2006, 07:48
Ние у нащо село сите са друсаме коги излеем на къра с москвича да одим да берем кукуруз - да знаете само ка друса,да го таковам! А тва дето доктура Грепкува гу вече - верно йе,парцуцката сий най-убво,ний сите така сме праени - я ни вижте кви сме левенти!

MrAsNiKa
10-26-2006, 07:49
vzemi si 1 6i6ence otvori go vdi6ai za 6-7 sec prez nosa i napi6e kak si se 4ustval

Знам какво е :wink:
Няма да описвам [-X
Нека всеки да опита \:D/
Няма страшно оцелява се :twisted:

Най ме е яд за краткотрайния ефект :smt011

tX
10-26-2006, 07:49
Шибани наркомани. Мразя ви. :|

MrAsNiKa
10-26-2006, 07:50
Шибани наркомани. Мразя ви. :|

Ха ха ха :lol:
Що бе ко ти напрайха :?

10-26-2006, 09:01
Пълни олигофрени стве ве

ANBU Психолог
10-26-2006, 10:18
Хм стават много странни неща в този форум!!! И аз спадам към възмутените хора! Чета глупости в момента! Jus7^m3,господин чукач да ви попитам на колко сте години,защото страдате от рядко срещаната болест наркопикоспатия!!! Вие сте психически нестабилен човек,когато видях,че сам определяте себе си като "чукач" ми стане ясно,че сте поредния пъпчив провал на обществото ни! Съжалявам,но да ми определяте ползването на кока и амфетамини в секса за хубаво и препоръчително е леко далеч смехотворно!Защо? Поради простата причина,че коката ви е завъртяла главата и едва ли чувствате преживяването от секса по скоро от коката и така двамата партньори си внушават за хубав секс,а истината е че са просто надрусани!Jus7^m3,препоръчвам ви следващия път,момичето с което го правите да ви бръкне с пръсче в дупето и шанса да правите секс 2 часа е голям! Според мен хора,който твърдят това нещо или ползват наркотици в секса,защото са некадърни или по грозни от дявола и искат се мислят за брат пит - разбрахте ми мисълта! А онази Бионце дето подстрекава тези неща и тя е рядък случай на тъпофоможиофоза!
И не лансирайте идеята за наркотици нито ,че едва ли не всеки тийн е пробвал,не повече от 10% да са пробвали тези неща! Jus7^m3 и боинце,вие ми мязате на дилъри,за това моля модераторите незабавно да заключат темата,защото има скрит замисъл!

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 14:23
Аз не употребявам наркотици, а само трева и мисля, че е тъпо някой да казва, че всички са опитвали кока или там каквото и да било от силните... Бе то аз не разбирам много ама карай...
Та кеф ми е като се напия и да правя секс с гаджето, па и понякога като се напуша. Ма най-добре ми е когато съм в "нормално" състояние.
Са некой да не земе да ми се кара кат не разбирам... :mrgreen:

10-26-2006, 15:36
Хм стават много странни неща в този форум!!! И аз спадам към възмутените хора! Чета глупости в момента! Jus7^m3,господин чукач да ви попитам на колко сте години,защото страдате от рядко срещаната болест наркопикоспатия!!! Вие сте психически нестабилен човек,когато видях,че сам определяте себе си като "чукач" ми стане ясно,че сте поредния пъпчив провал на обществото ни! Съжалявам,но да ми определяте ползването на кока и амфетамини в секса за хубаво и препоръчително е леко далеч смехотворно!Защо? Поради простата причина,че коката ви е завъртяла главата и едва ли чувствате преживяването от секса по скоро от коката и така двамата партньори си внушават за хубав секс,а истината е че са просто надрусани!Jus7^m3,препоръчвам ви следващия път,момичето с което го правите да ви бръкне с пръсче в дупето и шанса да правите секс 2 часа е голям! Според мен хора,който твърдят това нещо или ползват наркотици в секса,защото са некадърни или по грозни от дявола и искат се мислят за брат пит - разбрахте ми мисълта! А онази Бионце дето подстрекава тези неща и тя е рядък случай на тъпофоможиофоза!
И не лансирайте идеята за наркотици нито ,че едва ли не всеки тийн е пробвал,не повече от 10% да са пробвали тези неща! Jus7^m3 и боинце,вие ми мязате на дилъри,за това моля модераторите незабавно да заключат темата,защото има скрит замисъл!

Добро исказване ,Beynce Не е дилар 200% ,а тва че не знаеш друг синоним на кокаин освен кока , коката Говори за теб достатъчно :lol:
Образоваите се общата култура е добре да е богата> касмет.

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 15:41
Хм стават много странни неща в този форум!!! И аз спадам към възмутените хора! Чета глупости в момента! Jus7^m3,господин чукач да ви попитам на колко сте години,защото страдате от рядко срещаната болест наркопикоспатия!!! Вие сте психически нестабилен човек,когато видях,че сам определяте себе си като "чукач" ми стане ясно,че сте поредния пъпчив провал на обществото ни! Съжалявам,но да ми определяте ползването на кока и амфетамини в секса за хубаво и препоръчително е леко далеч смехотворно!Защо? Поради простата причина,че коката ви е завъртяла главата и едва ли чувствате преживяването от секса по скоро от коката и така двамата партньори си внушават за хубав секс,а истината е че са просто надрусани!Jus7^m3,препоръчвам ви следващия път,момичето с което го правите да ви бръкне с пръсче в дупето и шанса да правите секс 2 часа е голям! Според мен хора,който твърдят това нещо или ползват наркотици в секса,защото са некадърни или по грозни от дявола и искат се мислят за брат пит - разбрахте ми мисълта! А онази Бионце дето подстрекава тези неща и тя е рядък случай на тъпофоможиофоза!
И не лансирайте идеята за наркотици нито ,че едва ли не всеки тийн е пробвал,не повече от 10% да са пробвали тези неща! Jus7^m3 и боинце,вие ми мязате на дилъри,за това моля модераторите незабавно да заключат темата,защото има скрит замисъл!

Добро исказване ,Beynce Не е дилар 200% ,а тва че не знаеш друг синоним на кокаин освен кока , коката Говори за теб достатъчно :lol:
Образоваите се общата култура е добре да е богата> касмет.

Госте не говори за образоване, защото ти не можеш да пишеш правилно бре! Не е дилАр, а дилЪр и не е кАсмет, а кЪсмет. Аре вие се образовайте малко преди да говорите за другите! Пийс бате!!!
А и да допълня - образоваИте се пише с Й... Немам думи...

10-26-2006, 15:44
Тва че не мога да пиша правилно няма никакво значение важното е че знам много повече от по голямата част в този форум които си мислят че знаят сичко за наркотиците ама тва е отклонение. #-o

10-26-2006, 15:45
А и хора които нямат какво да кажат поради тъпотията си веднага се хващат за правописа като одавник за сламка много сте ми сммешни рибки :D :D

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 15:48
Аз си признавам, че не разбирам много неща за наркотиците и не се хващам като удавник за сламка, просто се дразня, когато някой пише с правописни грешки като тези... Съжалявам, не е било с цел да те обидя.

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 15:49
Аз си признавам, че не разбирам много неща за наркотиците и не се хващам като удавник за сламка, просто се дразня, когато някой пише с правописни грешки като тези... Съжалявам, не е било с цел да те обидя.

SINDEL
10-26-2006, 15:59
Мене пък не ми се вижда да е по-яко ако си надрусан. Кво толкова - само дет не знаеш къде си, с кого си и изобщо кво то4но правите.... Безумно тъпо [-(

quench
10-26-2006, 16:00
Ползвайте наркотици - правете ми оборота...
:mrgreen: :smt030 :smt033

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 16:04
Ползвайте наркотици - правете ми оборота...
:mrgreen: :smt030 :smt033
Дай тел и ще ти дрънна тази вечер да ме снабдиш... :mrgreen:

quench
10-26-2006, 16:06
Тел - от железарията. Иначе телефона ми е: ТЕЛЕФОН

Код 00

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 16:10
Тел - от железарията. Иначе телефона ми е: ТЕЛЕФОН

Код 00

Разбрахме се значи :mrgreen: Надявам се стоката ти да е качествена, а не някаква друсана...

quench
10-26-2006, 16:12
Е,имам и друсан кебап,ама е само за ламери - а за ценители като теб - само 55 градуса чиста.

MalKa_BLuDnica
10-26-2006, 17:46
ne pro4etoh si4ki otgovori ma vidh vuprosa...sex-a sled amfa e ne6to ludo!!!!!!!!!!!! :smt007

д-р Посмъртов
10-26-2006, 18:50
ne pro4etoh si4ki otgovori ma vidh vuprosa...sex-a sled amfa e ne6to ludo!!!!!!!!!!!! :smt007

Впрочем,лудите сте вие,драга,с тези хапове,лентички,хероинчета ,херувимчета,спрейчета и т.н.

А може да сте имали предвид амфора с амброзия,ако е така,искрени извинения.Амфорите в миналото са били пълнени с наркотични вещества тип "сладко усмотрение в лявата стена с дясното око".Ако и вие сте си издействали такива химикали,моля уведомете ни в най-близкия ни офис,посетете Лъвов мост,колегата ще ви упъти =P~

Простащината
10-26-2006, 18:55
ne pro4etoh si4ki otgovori ma vidh vuprosa...sex-a sled amfa e ne6to ludo!!!!!!!!!!!! :smt007



за повече информация посетете психиатрията там сестрите ще ви упътят към вашето отделение където ще се лекувате една седмица ако има по сериозни случаи моля свържете се с психиатрична клиника Св. Иван Рилски намира се точно до Нови Искър :-s

No_LiMiTe^f
10-26-2006, 19:24
Сигурна съм че е много по-яко!Аз за сега съм пробвала само напушена,но като си помисля колко възбуждащо ми действат хапа или амфета...100 процента ще е невероятно!

Jus7^m3
10-26-2006, 19:59
na 17 godini sam ot varna i naistina sam saglasen 4e pove4eto ot narkoticite v momenta sa bokluk no predi 2 god kato zapo4nah da se sabiram s takiva hora i da vzimam takiva raboti rabotite bqha drugi po ka4estveni i dori po evtini dori v sofia narkoticite v sofia sa dvoino po dobri ot varnenskite monopolski laina

dudeto_sy
10-26-2006, 20:11
Ами аз съм противник на наркотиците...

endy
11-27-2008, 13:34
АБЕ ВИИ СТЕ ЧИСТО ЛУДИ.
НИКОИ ОТ ТУКА СИ НЯМА И НА ИДЕЯ ЗА КВО ГОВОРИ
КВО СА ПЪНИТЕ ИЗОБЩО

ИСТИНСИ НАРОКИТИЦИ НЕ ПРАВЯТ В БЪЛГАРИЯ ОТ 7 8 ГОДИНИ

ЕДИНСТВЕНО ВЯРВАМ НА САКСИИКИТЕ УНАС
ХАХ

sapa91
11-27-2008, 13:47
Само козеца признавам аз :grin: др не съм ги пробвал и нз кво е но не мисля да ги пробвам колкото и да казвате че е яко

endy
11-27-2008, 13:48
те тва е БРАТ :grin: :grin:

bazzil
11-27-2008, 14:03
НАРКОМАНИ ГАДНИ, МРЕТЕ В ЛАЙНА.

pet_14
11-27-2008, 14:05
Хахаха Ще откача по-добре ти не се изказвай неподготвен/а защото мога да ти кажа че вече няма тийн който да не е опитвал тези неща и да не ги употребява почти реддовно.съсбират си парички от закуски и си купуват!Що се отнася до кокаина не е кой знаи какво недостижимо удоволствие стига само да имаш някой авер който е малко по напреде а и цената нее толкова фрапираща :) има хора който си го позволяват.за тва не се изказваи толкова остро :) Бягай Бягай :)[/quote]

Аз не съм опитвал такива стимуланти ! Аре кажи ми нещо ... Не съм толквоа пропаднал тип ,че да се друсам...Само някви пропаднали типове правят това....Освен 1-вият път , когато е от любопитсвто.

ladubug
11-27-2008, 15:20
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e



Аве момче ти изобщо имаш ли представа какви са тия наркотици кво се правиш на отворен многог ме дразнят такива като тебе сигорно дори не си и правил секс с момиче а за тия наркотици си чувал нещо.
Как изобщо можеш да споменаваш кокаин ти си нямаш халхабер кво е тва как се ползва и колко струва!!!!!
Аве лаи#ар смо#ан знаеш ли колко кокаина сикорно маикати и бащати зимат толкова заплата за един месец къртовски труд в местния завод за цветни метали!!!

За инфо да се образоваш малко и да не се исказваш не подготвен смотан$к!!

Марихуана - 10лв Пакетат
Хероин - 2лв Писмото
Амфетамин 10лв Писмото
Екстази - 30лв хапа
ЛСД - 80 лв картона
Кокаина 120лв 1грам.(смотаняк като теб не може да си намери кокаин НИКОГА)Просто няма кои да ти сварже квото ида е освен една цигара от маикаму.Кво си са разписал в тоя форум. :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013






абе мен кви ги блещиш подяволите 15 кинта е екстазито даеба аа за 10 кинта мое да намериш хубава цигара деабааа от колко време не сам се интересувала и пак ги знам ! я се опрей ! 30 кинта бонбона омг

JustOneBoy
11-27-2008, 15:51
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini ili hap osobeno kombinirani s popars4e rabotata e medec ili sled party i si drusal mnogo prednata ve4er i ne si spal 4ukaneto togava e tolkova raztovarva6to
ta vaprosa e ne mislite li 4e sex-a sled upotrebata na hap ili amfa ili koka (bez ketamin 6tot rabotata stava mnogo razmazana sled nego) dvustranno(ot mom4eto i momi4eto) e po hubav pone na men mi hresva mnogo pove4e

Мразя наркоманчета :-x :booooomb: :-x

summergir1
11-27-2008, 18:26
linkin_park_fenka pri nas 30 lv e kantar amfetamin pyk bonbonite sa 10-13 lv O:) O:) ::: 8-[
+1, а амф- може и до 20 да стигне ако взимаш повече

olii
11-27-2008, 21:35
:lol: :lol: :lol: :lol:
Нямам думи, не мога да повярвам какви мнения чета в тази тема.
:lol: :lol:

Youth_boy
11-27-2008, 21:41
:lol: уникални !!!

olii
11-27-2008, 22:02
"Аз са напушвам и забивам и нищо не правя, а те си мислят, че полудявам и почвам да правя престъпления...и някви такива...Вии нормални ли сте ве?Малоумници...Приберете ОНЯ дето пий и бий жена си, прибери ОНЯ жълтак и оня дето краде да си купи жълто, прибери ОНЯ изнасилвач дето изнасилва малки момиченца, някви убийци се разхождат по улицата, някви корумпирани, всякви изроди се разхождат...Ха...А те се занимават с някви тревоманчета безобидни дето са се отказали от всичко, че камо ли престъпления да правят.Я СЕ ВЗЕМЕТЕ В РЪЦЕ ВЕ!Как може един човек да ходи да работа цяла седмица и само събота и неделя да са напива като свиня и да спуква жена си от бой И ДА НЕ Е АЛКОХОЛИК ?! А едно момче дето бачка и учи едновременно и ходи на лекции през седмицата и като излези събота и се надруса е наркоман а??ЩО ОНЯ НЕ Е АЛКОХОЛИК, А ТОС Е НАРКОМАН А ?!?"

petkovoivoda
11-28-2008, 07:38
na men mnogo pove4e mi haresva 4ukaneto s momi4e kogato sme vzimali ne6to predi tova kato amfetamini

Баце ... амфет освен да ти даде енергия и безсъние , не виждам къ ще ти помогне за шибинга :P ... Виж сия , друго си е нешо кокичка а у , едно второ :D , друг е стимула хихи ... на морето имаше едно , хората го назоваваха като Ice (Айс 8-) ) ... е па можем ти кажем , че туй йе създадено за шибинга ле :) Требе се почерпиме с тебе туй унуй хихи 8) :oops:

crazy_girl_4ever
11-28-2008, 21:17
xax nz ama az ot koza i bonbonkite nz k1de se namiram ta kamo li za sex da mislq :-D ne mislq da probvam ni6to tejko 6toto ne si zaslujava spored mene

miss_kiss181
12-01-2008, 19:09
emi ebi sega 6toto sled vreme nq i da ti stava daje ot teq narkotici jaluk si samo s tva 4e se misli6 za mn vurvejen s tva 4e se drusa6 az puk na takiva kato tebe i plunkata ne bih si hvurlila