PDA

View Full Version : kfo da pravq;]



10-25-2006, 18:45
zna4i zdraveite si4ki!imam 1 problem.........ima 1 mom4e 10 klas,az sum 6-ti.....ta mislq 4e me haresva za6toto me zqpa postoqnno,nevednuj sum zabelqzvala da me so4i na fr si a puk e GOLQM sladur.naprao mnoo sum hlutnala po nego,oba4e nz kfo da pravq!znam 4e sigurno 6e mi kajete da otida pri nego i da se zapoznaem ama prosto nz kak da stane malko mi e stranno tfa!ta drug variant ima li da es polu4i ne6to!mersi predvaritelno! O:)

Sazi
10-25-2006, 18:59
Emi nedei da hodi6 da se zapoznava6 ti s nego!Ako toi naistina te haresva 6te nameri na4in ,za da se zapoznae s tebe!Uspeh

santRi
10-25-2006, 19:18
хех гледай го и ти, сочи го с пръст, за да си помисли и той че ти го харесваш, тогава може да дойде да се запознаете

PaMit0
10-25-2006, 19:18
Хахахах сорка ма тва са детски истории, на тия години си4ки си въобразяват такива не6та,в които няма ло6о но само се залъгват.Погледни реално на не6тата,той е 10 клас а ти си 6ти какво притежава6 което моми4етата на неговата възраст нямат,то4но обратното,ти не си порастнала още.Не си въобразявай такива не6та просто е безсмислено...ПОРАСТНИ :!: :!: :!:

10-25-2006, 19:30
PaMit0 iskam da ti kaja samo 4e mislq 4e opredeleno imama 6ans po prostata pri4ina 4e sum bila gaje i s po-golemi ot nego!vuprosa mi be6e ne dali imam 6ans a kfo da pravq za da se polu4i ne6to m/u nas!

BeBcHeTo
10-25-2006, 19:54
ХахаАа ебати децките работи

anichkaaa
10-25-2006, 20:03
PaMit0 iskam da ti kaja samo 4e mislq 4e opredeleno imama 6ans po prostata pri4ina 4e sum bila gaje i s po-golemi ot nego!vuprosa mi be6e ne dali imam 6ans a kfo da pravq za da se polu4i ne6to m/u nas!

Pomisli si malko kakvo mnenie moje da ima tova mom4e za teb 6tom si bila i s po-golemi!Samiq fakt,4e si bila s po-golemi i ot nego govori kakvo momi4e si!Za tova si pomisli dali toi ima dobro mnenie za teb,dali naistina te haresva istinski ili prosto te misli za lesno malko momi4ence,koeto se zaglejda po batkovcite i samo s edno 6trakvane na prusti moje da e tqhno!Ako i ti ne iska6 ni6to seriozno togava davai-sama 6te nameri6 na4in,po koito da se sblijite,za6toto vsqko momi4e si ima svoite taini i znae kak da nakara edno mom4e da q zabeleji.

PaMit0
10-25-2006, 20:04
ХАХАХААХА ДЕТИНЩИНИ абе окс,ясно ми стаа положението,по много лош път е тръгнало младото поколение...no comment нямам кфо да кажа пове4е

iiirish
10-25-2006, 20:21
Pomisli si malko kakvo mnenie moje da ima tova mom4e za teb 6tom si bila i s po-golemi!Samiq fakt,4e si bila s po-golemi i ot nego govori kakvo momi4e si!Za tova si pomisli dali toi ima dobro mnenie za teb,dali naistina te haresva istinski ili prosto te misli za lesno malko momi4ence,koeto se zaglejda po batkovcite i samo s edno 6trakvane na prusti moje da e tqhno!Ako i ti ne iska6 ni6to seriozno togava davai-sama 6te nameri6 na4in,po koito da se sblijite,za6toto vsqko momi4e si ima svoite taini i znae kak da nakara edno mom4e da q zabeleji.

KuReC
10-25-2006, 20:25
xaxaxaxa qvno sa ta zeli za ebafka qko pi6lemenci si i ti spox 6a porasni6 i ti 6a sa ebaa6 s tqh sq si stoi na guza i begai da u4i6 po prirodoznanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

кучи гъз
10-25-2006, 22:04
PaMit0 iskam da ti kaja samo 4e mislq 4e opredeleno imama 6ans po prostata pri4ina 4e sum bila gaje i s po-golemi ot nego!vuprosa mi be6e ne dali imam 6ans a kfo da pravq za da se polu4i ne6to m/u nas!

Кво да правиш ли?Ми врътни му една свирчица.То момчето ще е много доволно...Щом толкова си хлънала по него,достави му това удоволствие. :-D

The`G_i_r_l
10-25-2006, 22:41
Ако найстина те харесва той ще дойде да се запознаете :smt006

tX
10-26-2006, 06:57
zna4i zdraveite si4ki!imam 1 problem.........ima 1 mom4e 10 klas,az sum 6-ti.....ta mislq 4e me haresva za6toto me zqpa postoqnno,nevednuj sum zabelqzvala da me so4i na fr si a puk e GOLQM sladur.naprao mnoo sum hlutnala po nego,oba4e nz kfo da pravq!znam 4e sigurno 6e mi kajete da otida pri nego i da se zapoznaem ama prosto nz kak da stane malko mi e stranno tfa!ta drug variant ima li da es polu4i ne6to!mersi predvaritelno! O:)
Не си ли малко малка за тоя от 10-и клас ?

Към останалите :
Чакайте само момчетата да идват да ви заговарят /и в последствие да ви ходят по гъза/ и ще си умрете с чакането. :|

10-26-2006, 09:06
mili4ka mislq 4e ne trqbva da hodi6 da se zapoznavate ,vratkai se kolkoto se mije pokrai nego ,dokato napano go pobarka6 i togava toi sam 6te doide pri teb ama trqbva da se prai super seksi za u4ili6te nali razbira6 ta da te haresa \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Sarabi
10-26-2006, 12:28
Ахахахах,че то осмокласник не би се хванал с шестокласничка,какво остава за десетокласник :lol: .Представям си ви просто...някаква недоразвита,дребна,бебешка в лицето и той-вече с доста мъжки черти в себе си,мускули,брада и т.н...хех хех не мисля,че имаш шанс моме. :lol:
А и щом си ходила с по-големи от него...просто въобще не прави добро впечатление...100% са те ебали...леле мале,не искам да съм като теб определено.

nikinkaaa
10-26-2006, 12:46
Не ти ли е малко големичак ?
:arrow: Ми момчето може да е срамежливо аз съм 1000% обедена , че те харесва . Направи и ти нещо не стой така , защото може да изпуснеш шанса :wink: Действай ! Кажи на някоя твоя приятелка да ви запознае или нещо такова :wink: Има много начини ! Успех!!

tX
10-26-2006, 13:09
mili4ka mislq 4e ne trqbva da hodi6 da se zapoznavate ,vratkai se kolkoto se mije pokrai nego ,dokato napano go pobarka6 i togava toi sam 6te doide pri teb
И за кво ? Да си начеше женското самочуствие ли ?
Тя даже не е жена, а малко момиченце...

ama trqbva da se prai super seksi za u4ili6te nali razbira6 ta da te haresa \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
След усилени математически изчисления стигнах до следното решение :
6-ти клас + МАКСИМУМ 7 години за започване на училище = 13 години за нашата млада кифла.
Лошото е, че в задачата се търси КОЛКО-СЕКСИ-МОЖЕ-ДА-ИЗГЛЕЖДА-ЕДНО-МОМИЧЕНЦЕ-НА-13-ГОДИНКИ.
](*,)

vvs_go
10-26-2006, 15:23
k u r v a

CVETELLINA
10-26-2006, 16:38
ХахаАа ебати децките работимай се пише "деТски",но се пак нали сме големи...хаха :-# :smt005
Та по темата-бебешки историйки...Не че искам да ти убивам ентусиазма,но не е ли малко големичък за теб?..Защо не вземеш да си харесаш някоe момченце от твоя клас или поне на твоята възраст,да има за какво да си говорите...
А пък някои от мненията по-нагоре... :-s хахаха момиченце на 13 години,колкото и секси да се направи,едва ли ще хване окото на някое момче с 4 години по-голямо от нея..най-много да стане смешна...има си достатъчно момичета на нашата възраст (15-16год.),че момчетата да се хващат със малки момиченца...Пък и още нещо-предизвикателно облекло (тип к***а)и училище...нещо не ми се връзват..а и 6-ти клас....още по-малко... :shock: :|

6_sense
10-26-2006, 16:58
ami kato minesh krai nego hvurli mu po nqkoi predizvikatelen pogled tova shte e dostatachno ako toi naistina te haresva tova shte mu e dobre doshlo i sam shte te potursi:)

KuReC
10-26-2006, 19:36
awe vijte ko pishete to 6ti klas lapeto vii prikaate gluposti da vuri da sa skrii nqkude 4e sun4o mina

No_LiMiTe^f
10-26-2006, 19:48
Бебееее агу-гу-гу! :smt016 Сериозно много си малка и много може да се заблуждаваш,а дори и да е вярно-батковците не са срамежливи като малките.така че той сам щеше да дойде при теб!И между другото не го харесваш толкова много,просто имаш нужда от беберон който да смучеш!