PDA

View Full Version : normalno li e zdravnata ni reforma i slujitelite v durjavnit



zabeto e gei
10-25-2006, 20:41
be6e tejka subotna ne6t izpulnena s romantika i lubovni igri
za po kratko praveh sex s priqtelkata mi..
ot 1 sedmica ve4e bqhme vzeli formalnoto re6enie s koeto se zaduljava6e da pravim sex bez da si slagam condom
za men nqma6e problem no to4no v tazi ve4er se izpusnah ( moje bi zaradi golqmata koncentraciq na alkohol narkotici ili koi znae ot kakuf faktor 6te da e)
no neka minem na temata
sled poloviq akt priqtelkata me izstrelq do denono6tnata apteka s zdravi pisaci
Usetih pritesnitelnata i jlu4ka v govora i nqma6e kakvo da pravq oblqkoh se na 2-3 kolkoto da oti4am do aptekata..
za zla u4ast tam trqbva6e da bluskam i da kre6tq izteri4no za koeto polu4ih da ot gornite etaji na bloka v koqto se podvizava6e komentiranata apteka letq6ti predmeti belio qica konfitiur i drugi hranitelni rudni i nerudni produkti
vleznah leko poizcapan v aptekata s 10.50 v djoba za pokupkata na postinor duul
podhodih prekaleno kulturno "dobur ve4er 6te jelaq da zakupq postinor duul:
farmazevkata me pogledna prezritelno sled koeto otide do zadnata stai4ka i vidqh nqkakuf palav pogled koito leko me u4udi, no si nqmah i na ideq kakvo 6te stane.. Sled malko doide s vinkel i ikona v rucete i presko4i buroto i zapo4na da mi nanqsa leki i sredi telesni povredi..Ne ostavih ne6tata bezu4astni i se vzeh v ruce zapalih i kosata pogrijih se da otstranq ot rucete i opasnite predmeti kato si poslujih s djobnata mi peperudka
za pulnoto izvra6tenie q prosnah na stulbite i i otkusnah lqvata buza na guza sled koeto zapo4nah da q razmazvam po stuklata re6ih 4e tova ne e dostatu4no vzeh okolo 3-4 blistera parkizan i amedofin za po pulnocenno besneene
ot tam mi hrumna blestq6tata ideq da i nareja okoto s blistera ot paracetamol i tova napravih za po natatu6nite mi izvra6teniq ne mislq 4e e redno da govorq no SPORED VAS PRAVILNO LI POSTUPIH ?

URUSPIQTA KOPELE
10-25-2006, 20:44
DA

HeaDoFF™
10-25-2006, 20:49
Според мене тряа гледаш по малко филми и да слезеш на земята !!!

Joey Tempest
10-25-2006, 20:59
Бира!!! :smt004

Realist
10-25-2006, 21:00
Ти си кретен :twisted: Вари си гледай Cartoon Network и не на занимавай с глупости. Боже как ва пускат таквиз из улиците.Ко си ебал ве най-много да си ебал Деснислава, или си си направил дупка във матрака и си мушкаш там и си го кръстил с женско име и ти е гадже :twisted: