PDA

View Full Version : Проблемите ми в класа!



10-25-2006, 20:53
Добре..Сега съм 8 клас и се преместих в ново даскало.Сегашния ми клас си е супер,но проблема ми е друг.Значи има едно момче,което беше в бившия ми клас 1-7 и с което се разбирахме перфектно!Дори тръгнахме за малко,но разбрах,че не става и спряхме.Та сега има мн хора,които са ми приятни(не като в бившия клас,дето бяха 4,сега са над 20) и някак си се опитвам да отделям на всеки достатъчно време.Но мисля,че този приятел(да го наречем Д.) ревнува,защото първо ми каза,че харесвам едно др момче,което аз отрекох категорично и се скара с него.Държи се адски студено с мен и когато стоя при него,се прави,че ме няма.После пък ми каза,че съм била над него и приятелите му.Помогнете!При него не става с говорене,защото се опитах да му обясня,а той само вика "Да бе да,почти ти повярвах"Незнам дали проблема е в мен,или в него!ПП:Постоянно ми търси косури за всяко нещо,дори ми се развика,че не съм можела да играя добре волейбол!!! :-k Адски много се е променил!ПП2:Ако нещо не разбрахте питайте! :|

тити
10-27-2006, 08:12
Дръж се спокойно и търпеливо с него, но не му се слагай- лека-полека нещото ще си дойдат на място.

Shadow_Walker
10-27-2006, 16:24
Според мен още те харесва (или пък понеже е свикнал във предишния ти клас да му обръщаш повече внимание), а това, че сега не му обръщаш толкова внимание го кара да ти търси косури, но ти не спирай да се опитваш да поддържаш контакт с него-след време ще му мине :)