PDA

View Full Version : parviq pat kogato se napushihte



10-25-2006, 22:01
a we mai ima6e takava tema ma ne moga da q namerq ... ta kak se 4uvstvahte parviq pat kogato se napushihte ?? :-D ima6e li i vtori pat :)

marina star
10-26-2006, 04:42
NE SAM PROBVALA A I NE JELAQ DA PROBVAM

A^B^S^O^L^U^T_$3><y
10-26-2006, 08:40
9 клас. Оттогава не съм пушил трева, защото чувах на километри :shock:

10-26-2006, 09:32
parviq pat kogato probvah be6e v osmi klas i ot togava si pu6a trevi4ka :-D

niGGa
10-26-2006, 12:15
Аз пробвах във 6 клас..Беше ми супер странно, сетивата ми се изостриха супер много, главата ми се замая, пулсираше всичко, възприемах информацията с малко закъснение...след това вечерта не успях да заспя..

10-26-2006, 13:23
emm nz dali mi haresa 4uvstvah se super stranno i tapo vs mi be6e nqkak zabaveno do nqkade e qko :mrgreen:

IlLuSi0nS`
10-26-2006, 18:28
мм първия път бях некаде на 12-13, но не ме фана.. следващите пъти бяха вече разбиващи и така се почна..

10-26-2006, 20:38
мм първия път бях некаде на 12-13, но не ме фана.. следващите пъти бяха вече разбиващи и така се почна..
i kefi li te ? nqkakvi stranni prejivqvaniq :)

No_LiMiTe^f
10-26-2006, 21:42
Ами първия път не се напуших щото ни бяха далиадския жмел!Но вече по-нататък като се научих как става....Иначе за първото ми голямо напушванене спрях да се хиля...говорих глупости,абе обичайните неща за напушени хора!

п.с. По-добре да пушиш и да летиш,
Отколкото да пиеш и да падаш!

10-27-2006, 11:30
п.с. По-добре да пушиш и да летиш,
Отколкото да пиеш и да падаш! napalno saglasna sam.....

IdiOtKa
10-27-2006, 20:08
ами хвана ме доста слабо ...тоест няше ми нищо само дето малко забивах в една точка ... [/b]

Sarabi
10-28-2006, 15:23
Лелееее първия път :lol: :lol: :lol:
Хвана ме доволно яко :mrgreen: Първо си изкарах акъла и си викам "чакай-гледам се отстрани-значи съм пуклясала" ахах ама скивам,че има и други,които познавам и си викам "аааааа добре,т'ва бил коза.Ми айде да дивея тогава-имам си извинение" :lol: Помня,че щях да падна в някаква река,която нямам никаква идея къде е.Естествено се заливах от смях през цялото ереме,супер смешно ми беше,че мога да умра.Мислех,че едни чичковци,които просто бяха в обедна почивка,искат да ни изнасилят.Накараха ме да ям шоколад и беше като лайно просто,все едно ядях дърво :lol: (и вече не ям,когато съм напушена-гледам да си го изживея напълно :lol: ).Губи ми се доста време...просто спомените ми са как просто сякаш изниквам от едно място на друго,без да знам как съм стигнала до там.Качихме се в един рейс и един приятел започна да си лафи с някакъв дядка за кучето му :lol: Аз съм щяла да се напикая от хилеж просто :lol: А за изострено осезания...не си спомням :mrgreen:А,гледах да седя повечко седнала,за да не падна на някой път и да ме смаже нещо-все пак трябваше да мога да се напуша и пак :lol: .

TikiraYang
11-13-2006, 22:23
shto za idiotska tema e tfa ?!?

Azyth
11-13-2006, 22:34
Смях се кат' наакан 2 часа... В България тревата е по-лекичка и не е хубава. В момента живея в Канада и тревата тук е кат' чук в главата... Като врътна 2-3 пъти, и главата ми се забива в пода...

Първия път не беше много интересно... Но ся вече е здраво

lady_bird
11-15-2006, 14:03
be6e malko tupo...minaloto lqto be6e i bukvalno me nosiha do nas,no ne za6toto ne mojeh da hodq,a za6toto mi be6e tolkova veselo,4e ne mi se pribira6e! :mrgreen:

rowzz
11-15-2006, 21:07
абе не помня много добре но първия път като пуших беше хаш.. и незнам то беше на рд-то на едно аверче и тогаз хем пуших хем са напих като свиня.. помня само че в диското си 'аресах едно сепаре.. седнах подпраях си главата на масата и драйфах като умрял..
после като са сабудих беше яко денс.. абе 6 точки :D

malkata_ve6tica
11-16-2006, 09:52
az kato pu6ih za purvi put,ne me hvana,6toto bqh opunala 2 liniiki.vtoriq put,pak ne me hvana,pu6ih malko,a ot tretiq put natatuk,be6e napravo razmazva6to!!!!!!!!!!neznaeh kude se namiram,i ne pomnq po4ti ni6to-za kakvo sum govorila,kakvo sum pravila,i t.n....znam,4e ne e hubavo,no ponqkoga na 4ovek mu e neobhodimo,da se otturve ot problemite i da se posmee"malko"...

fergie_joint
11-16-2006, 12:33
първият ми път ми бе6е на 11.09 тая година...........беше мн яко и от тогава пуша по 1 2 пъти на ден с френдовете 8-[ 8-[

RoyTheReaper
11-16-2006, 19:19
първия път когато се напуших, се чувствах... напушен. не знам как да го опиша - доста е характерно. най-интересно е че като се напуша чувствам къде ми е мозъка :lol:

exelero
11-17-2006, 00:35
мен пък първите 2 седмици неможа да ме хване ама след това стана разбиване яко на автопилот ходих и ми беше някво мноо...... то и алкохол като се употреби става зверско :mrgreen:

panterata
11-19-2006, 00:09
ами 1я път като се напуших ми се виеше свят и трябваше да полегна малко. :) имаше 2ри път дам... ;) и 3ти..

Fukc/cenzura lek/
11-22-2006, 09:58
Първия път като пуших....се напуших хахахахаа
кво да разправям....то няма смисъл...който се е напушвал знае какво е...

ПП:по-интересна тема е примерно"Кое е най-зверското ти напушване"или нещо от сорта...тука вече секи дет пафка има по нещо интересно за разказване:)
също "Най-якото място дето си пушил" или "Най-странните хора с които си пушил.."

juicy j
12-27-2013, 21:49
Първият път беше в края на 8-ми клас. Беше ми лошо, спеше ми се (явно не беше добра стоката) ,но следващия път се напуших заедно с двама мои приятели . Беше ми весело , малко не знаех какво се случва но след 20-30 минути ме отпусна .

SonataArctica
12-27-2013, 22:23
2006та беше хубава година...

tireheb
12-27-2013, 23:53
и ние бехме млади някога ;/

KHALIFA'S
12-28-2013, 20:42
С трева беше това лято, първо само кашлях, но сега почти не се усеща. Чувството е сякаш ти се вие свят, най-много да повърнеш....не опитвай ще се пристрастиш ;)

an7raks
12-28-2013, 21:04
е опитвай ще се пристрастиш ;)
:lol: :lol:
Първия /и последен/ път правих всичко друго, ама не и да пиша неграмотно и на шльокавица по форумите...

MaybachMusicGroup
12-28-2013, 21:47
От тревата не се повръща, повръща се от друсаняците дето пушите!

stunkaaaaa
05-15-2015, 21:33
Тази година,осми клас.Бяхме три момчета. Първо дръпнах три пъти и тръгнахме към билата, влизаме и почвам да усещам как си преглъщам сливиците. Стана ми едно готино , бях щастлив , много весел, имах усещането, че всичко ,което поглеждам беше свързано с нещо развеселяващо за мен. ЗАпочнах да се смея, промени ми се гласа(това не съм го срещал при други), не си усещах краката, чуствах се супер. Отидохме да го доизпушим, дръпнах още 4 пъти и тогава започна филма. Тогава не помня точно как сме вървяли, помня този момент като сън, двамата ме държаха за ръцете и ми запушваха устата , защото се побърквах от смях, крещях , че е супер, буквално крещях, не помня нищо от това , което ми говореха . казваха ми нещо, нямаше секунда и го забравях , забравих къде са ми ключовете и това супер много ме караше да се смея и да крещя, устата ми беше много , ама много пресъхнала. Та , малко се осъзнах какво ставаше с мен , влязохме в двора на даскалото и това беше най-голямата грешка. Двамата бяха виновни , че отивахме натам . Гледах как всички деца играя и викат и това знаех , че ще започне да ме паникьосва, не трябваше да сме на място, където има хора. Изведнъж се стъписах, някакви вълни усещах как преминават през мен и краката ми ги нямаше , буквално не усещах краката , само някакво обвивка а вътре имаше въздух. Побърквах се, седнахме и просто се побърках , всеки симптом от марата , която пушихме ме побъркваше. Не мога да опиша с думи , то просто няма думи , за тва , даже не се сещах , че искам това да спре, просто исках да ми е по-добре , гледах да дишам леко , да не си повишивам кръвното, защото всяко биене на сърцето си го усещах все едно ми беше в ушите и гърмеше. Казаха ми да се оближа ,, защото имах нещо на устата , аз не знаех как и не можех , след една минута това ме разсмя и отново почна да ми става яко и да се хиля , но за кратко , отново се сетих и пак тези вълни ме обливаха, започнаха леки халюцинации.Тръгнахме от даскалото, обърнах се да го погледна , а то се размаза и изчезна и тва пак ме изплаши.После задуха един вятър , а аз го усещах като мента по себе си. Едното момче се прибра , а аз бях страшно притеснен да не го хванат. Останахме аз и другия , отидохме до неговото бившо даскало аз легнах буквално в чатала му , затворих си очите и халюцинирах , че съм в някакви облаци , лежа и ми става супер яко , а след това супер гадно , вече знаех , че трябва да мине. След около 40 минути станах и вече усещах , че съм на земята , просто имах това чувство, че я усещам , че съм осъзнат. Прибрах се ядох спах и тва беше.