PDA

View Full Version : За болката от една раздяла...



SaD`bOy
10-25-2006, 23:43
Историята ми е доста интересна...с нея се запознах абсолютно случайно, всичко започна като на шега, шега която с времето и за двамата се превърна в една истинска любов, или поне така си мислех наивният аз... Разказа ми как бившия и се държал отвратително с нея, използвал я само за секс и не му пукало за нея а тя му се връзвала...говорих и доста и със сълзи на очи ми се кълнеше как никога няма да повтори грешката си и как аз съм единствения който иска... Помогнах и в труден момент, бях до нея и правех всичко възможно за да и е хубаво, тя ми повтаряше как ще умре ако някога ме изгуби и как ме обича безумно... Всичко просто беше идеално, докато в един прекрасен момент тя беше видяла бившето гадже, което реши че е голямата любов на живота и и без да и мигне окото реши да скъсаме за да се занимава с него... Изведнъж в един единствен миг от нея изчезнаха всички чувства, моментите ни заедно, обещанията, любовта...тя просто беше решила да ме замени за човека който я използваше и който се кълнеше че няма повече да погледне и да му се даде... Каза ми че съжалявала и и било трудно, но мина не повече от месец а тя се държи сякъш сме някакви познати, които просто си лафят колкото да не заспят...дърби се супер студено... Заболя ме адски много от всичко...защото и вярвах сляпо...и бях готов да си прееба собствения живот за да имам любовта и защото това беше единственото нещо което бях сигурен че имам в тоя свят...в нейните очи виждах всичко...просто всичко... И досега се питам какво не успях да и дам? Сгреших ли някъде? Или просто тя не е оценила нищо от тая връзка...просто незнам :cry:

k-33
10-26-2006, 02:48
Като за начало кажи колко време е била връзката ви ? И тя на колко е
А за въпросите които задаваш:

Не си згрешил никаде явно грешката е била че много си и повярвал и си хлътнал много.

Тя не е оценила това което си направил за нея и как си я измъкнал от гадното положение във което е била просто явно е някоя пикла на 15-16 години която незнае още какво иска.

И за на пред не влагай толкова много чуства първо се увери по някакъв начин че е сериозна не само на приказки !

Такава.... не заслужава и здрасти да и казваш просто я отеби като човек тя е гаден боклук който не е оценила това. Нека ходи там при оня да я тъпче и да я прай на парцал какъвто е !

10-26-2006, 02:50
Като за начало кажи колко време е била връзката ви ? И тя на колко е
А за въпросите които задаваш:

Не си сгрешил никаде явно грешката е била че много си и повярвал и си хлътнал много.

Тя не е оценила това което си направил за нея и как си я измъкнал от гадното положение във което е била просто явно е някоя пикла на 15-16 години която незнае още какво иска.

И за на пред не влагай толкова много чуства първо се увери по някакъв начин че е сериозна не само на приказки !

Такава.... не заслужава и здрасти да и казваш просто я отеби като човек тя е гаден боклук който не е оценила това. Нека ходи там при оня да я тъпче и да я прай на парцал какъвто е !

10-26-2006, 04:35
Почвам да се потретвам...недей поне да го обръщаш на омраза...това е гадно чувство.А и не можеш да казваш "мразя те", на човек на когото до преди време си казвала "обичам те".Грозно е.
С теб сме [-o<

:smt006

blood_dodo
10-26-2006, 06:21
Това нещо много странно ми се вижда. Значи седите си там и тя изведнъж - хоп, не те обичам вече, ще си се върна при еди-кой-си? Или е малоумна, или е най-объркания човек живял някога, или е шизофреничка. :smt017

tX
10-26-2006, 07:02
Welcome to the real life... :|

BeBcHeTo
10-26-2006, 08:12
Почвам да се потретвам...недей поне да го обръщаш на омраза...това е гадно чувство.А и не можеш да казваш "мразя те", на човек на когото до преди време си казвала "обичам те".Грозно е.
С теб сме [-o<

:smt006
:smt023

GLeZoRanA
10-26-2006, 08:13
Почвам да се потретвам...недей поне да го обръщаш на омраза...това е гадно чувство.А и не можеш да казваш "мразя те", на човек на когото до преди време си казвала "обичам те".Грозно е.
С теб сме [-o<

:smt006 Може :smt019

10-26-2006, 08:31
"хората не са това,което са!!!" ето една типична история в живота на тийнчетата.. повечето не сме наясно какво искаме и се подиграваме съзнателно или не с истински чувства.. кофти наистина.. но трябва да минеш и през това! приеми го като един урок от живота и го имай впредвид за напред.. Успех!

InHell
10-26-2006, 08:57
Ако си мислите, че само тийнчетата са неориентирани и си менят мнението като фурнаджийска лопата, жестоко се лъжете.

Th3WildAng3l
10-26-2006, 09:11
Почвам да се потретвам...недей поне да го обръщаш на омраза...това е гадно чувство.А и не можеш да казваш "мразя те", на човек на когото до преди време си казвала "обичам те".Грозно е.
С теб сме [-o<

:smt006

Само искам да кажа. Обратното на "обичам те" не е "мразя те" ... Обратното на любовта е безразличието. Омразата показва, че все още мислиш за някой.
А по темата - глупаво е постъпила. И най-голямата грешка, която е направила е, че се е върнала при него. Следващия път когато нещо между тях не тръгне ще я заболи много повече от предишния.

koalka
10-26-2006, 11:13
Има и такива хора.Не знам какво е станало с нея,но знам и без да я познавам,че не е чувствала това,което ти е говорила.Просто не мога да си представя,че обичайки приятеля си и съм готова на всичко за него и той е любовта на живота ми,да го зарежа заради друг.Е**ти хората има честно.Дето нараняват хората и не знаят какво искат.

SaD`bOy
10-26-2006, 14:16
Да, за съжаление се случи точно това...и аз още немога да го проумея а и може би не искам...а ще трябва:( Просто незнам вече как да се държа с нея...искам по някакъв начин да я накарам да разбере какво ми е...да разбере какво означава да те боли и всеки ден да се будиш с мисълта, че си изгубил най-ценното което си имал...

Tender Poison
10-26-2006, 15:45
Ами аз мисля,че е страшно объркана или просто ти си бил прекалено влюбен :( ,но наистина недей да я мразиш,както са казали и по-горе,защото наистина е грозно!!!

sherry
10-26-2006, 16:21
Ми явно те е използвала само за утеха след трудната си връзка с другото момче... Явно още го е обичала и затова е скъсала с теб. Кофти история, но по-добре, че ти е казала истината, а не че те е лъгала...Насила любов не се изпитва. След като е искала да си е с него, няма какво да направиш. Никой не контролира чувствата си. Продължи напред без злоба. Такъв е живота.

gre6nata
10-26-2006, 17:28
Съвета ми е - ЗАБРАВИ Я !!! НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА !!!

Viktoriq_
10-26-2006, 18:21
живота не е розов ...

santRi
10-26-2006, 18:31
явно тя не знае какво иска или не разбира какво губи... или пък секса с другия повече и харесва #-o много те е прекарала.. не и се обаждай, а тя като те потърси се прави на зает..безразличен към нея. намери си занимание.. излизай с приятели, поемай големи количества акохол, поживей си около месец така да ти втръсне от всичко.. после си хвани някое свястно момиче и и дай всичката любов която си насъбрал.

FiRe_LaDy
10-26-2006, 18:48
Mdamm napylno poznato.Lyji,na koito slqpo vqrvash,a nakraq pak si sam i predaden.I az ot mnogo vreme si zadavam teq vyprosi ... no otgovor nqma.E jivota prodyljava.A i ti si momche - dryj se.Znam,che e trudno,no da legnesh i da plachesh nqma smisal.Ot lichen opit go znam.A samo shte ti kaja nedei da pravish gluposti za neq,zashtoto ne si struva,nqma smisal.Izlizai s priqteli i se opitai da ne mislish za neq. [-X :wink:

KuReC
10-26-2006, 19:17
И аз съм преживяла такова нещо... Бившия - се връщаше при всички, ходеше по курви - аз прощавах. Правих се на глупачка 3 години и знаеш ли - накрая преля чашата с думите "все едно ми е дали ще чукам теб или селската курва" и го зарезах,АЗ,която търпях всичко... И сега ми е по-добре. Забрави я - Клин клин избива, но запони че винаги един клин остава забит... Съвета ми е - ЗАБРАВИ Я !!! НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА !!!

WoWWWWWWW ebahhhhhh go u pi4a toq ...

gre6nata
10-26-2006, 19:41
kaji i mainata ti !!!