PDA

View Full Version : Gadjeta ot edin klas



LUDO VLUBENA
10-26-2006, 05:50
Kakvo mislite za vruzkiata na momi4e i mom4e ot edin klas???

Karameleno f
10-26-2006, 06:05
6tom se obi4at nqma lo6o ama na men vinagi tva e mi e bilo nai-tupoto ne6to.kato skusat stava mn veselo :smt014

cvetityy
10-26-2006, 06:07
6tom se obi4at nqma lo6o ama na men vinagi tva e mi e bilo nai-tupoto ne6to.kato skusat stava mn veselo :smt014

да така е няма нищо лошо гадното става после като се скарат докато не свикнат един без друг има едно много странно чувство особено като се срещнат а като се в предвид че са от един клас ще се срещат много често

Jamalska
10-26-2006, 07:01
Абе до преди 3-4 години си мислех,че е тъпо ама са си мисля,че няма нищо ненормално...Даже понякога е хубаво хах..могат да се виждат когато си искат...в мойто училище има поне 4-5-6 такива двойки...

Sazi
10-26-2006, 07:38
Spored men e tapo!

BeBcHeTo
10-26-2006, 08:05
Тапи4ко е

GLeZoRanA
10-26-2006, 08:10
Бе чак тъпичко не е ама .. получават се доста конфузни ситуаций ако сте от един клас и после скъсате Е то вече зависи от хората в мойто даскало си имаше няколко стабилни двойки и всичко си беше 6 ама има и такива дето после момичето го правеха за смях.. щото оня кретен говорил куп глупости за нея..и такам таааа мисълта ми беше , че зависи от хората

KuReC
10-26-2006, 08:14
mnogo smeh ima taka pokrai tqh

Th3WildAng3l
10-26-2006, 08:58
Сладко е според мен. А ако са достатъчно умни и не гледат да си правят мръсно след като скъсат могат да се избегнат частично кофти ситуацииите.

koalka
10-26-2006, 11:17
Ами какво да мисля...ако се харесват или обичат няма нищо лошо.Много тъпо е според мен,след като са от един клас да крият,че са гаджета.В моя клас стана така.Ходят и ако се разделят в началото ще е доста тъпо между двамата,освен ако не се разделят без болка и сълзи,а от взаимно съгласие,но това се случва по-рядко.

maybelline
10-26-2006, 11:28
... получават се доста конфузни ситуаций ако сте от един клас и после скъсате Е то вече зависи от хората...

Определено зависи от хората.Преди 7-8 месеца с един съученик станахме гаджета.После скъсахме и си останахме приятели.После пак станахме гаджета...Та както казах,много зависи от хората.

maybelline
10-26-2006, 11:32
[b]Ами какво да мисля...ако се харесват или обичат няма нищо лошо.Много тъпо е според мен,след като са от един клас да крият,че са гаджета.[b]

И според мен е тъпо,но понякога се налага,защото в една връзка и двамата би трябвало да гледат човекът до тях да е щастлив.И ако криенето на връзката ще направи единия по-спокоен,другият дори да не му е приятно е нормално да направи този "компромис".

priti_kiti
10-26-2006, 11:45
мне,никфи гаджета от даскало повече..

kofti_nick
10-26-2006, 11:48
XaXaXaXa [-X

cS_LaMeRkA
10-26-2006, 11:53
Според мен е нормално! Не виждам нито нещо - тъпо, нито - ненормално! :roll:

KisskilleRcHe
10-26-2006, 12:07
И какво лошо има в това... Аз съм имал такава връзка... Нищо по-различно !!! :lol:

Shadow_Walker
10-26-2006, 14:33
Защо всички трябва да почвате със това, колко било тъпо?Според мен не е тъпо.Никоя любов или харесване не са тъпи.Щом имат чувства един към друг няма нищо лошо да станат гаджета.Ако скъсат ще им е трудно, но ще свикнат.Не трябва да се отказват само заради този момент след скъсването...в краяна сметка много малко хора (все пак има такива) се женят за половинките си от тийн годините, така че рано или късно всяка такава връзка свършва.Но все пак никой не се замисля затова-защото сега му е времето да се живее-не виждам какво трябва да спира двойките от един клас.

KiLLeR_InSTiNkT
10-26-2006, 14:47
Принципно не виждам нищо лошо, но после ако скъсат ще е кофти. Аз имах такава връзка и после с момчето си останахме приятелчета :mrgreen:

nasty_f
10-26-2006, 14:57
6to da ne?:) No li4no az ne znam...Ne bih se hvanala s nqkoi ot moq kl,nz 6to,prosto nikoi ne mi haresva dostatu4no:)

Tender Poison
10-26-2006, 15:05
Ако са истински чуствата-супер,въпреки че от време на време писва да се гледате всеки час и междучасие...Ноооо после става по-интересно(когато скъсат)!!! :wink:

Slave4You
10-26-2006, 15:06
Ами аз не съм имала съученици които са гаджета но не мисля че ще има проблем ... докато не се скарат :)

10-26-2006, 17:37
e az kakvo da kaja imah gadje ot klasa do predi 1 sedmica :( i toi me zarqza a nie hiodihme i predi i sega a az super mn go haresvam i ve4e nz kakvo da napravq dali da go zabravq a kak 6e stane kato vijdam tozi 4ovek seki boji den :( i da trugna s drug pak ne stava za6toto pak 6e vijdam suo4enikat mi i pak 6te mi se pla4e edinstveniq varqnt e da si go haresvam do zavur6vaneto ima i o6te 1 de da trugnem pak no dali trqa otnovo da se naranqvam taka za6toto se pak si e golqma bolka taaa za gadjeta ot 1 klas Riskuvaite v nqkoi slu4ai e nezabravimo a v drugi mnogo bolezneno!!!

PerfectStrang3r
10-26-2006, 18:28
Ние с приятелката ми сме от един клас и дори да скъсаме няма да е проблем, защото няма да си правим мръсно и да се нареждаме и обиждаме. Над тези неща сме :)

hforce
10-26-2006, 18:36
GLeZoRanA gotin podpis, na izust q znam pesenta :)

po temata: ot daskalo imam 1 mnogo dobra priqtelka, tq hodi s edin frend i 2mata sa ot moq klas, i sa zaedno ot 1 godina sigurno i taka kato gledam sa si dosta 6taslivi

NiKOLAN
10-26-2006, 19:05
зависи от ората. имам двама съученици дето си бяха гаджета и са се едно не с аси били и си се държат нормално, но имам други които дори не се поглеждат....

niGGa
10-26-2006, 19:33
че е пълна простотия.Невероятно бързо си писвате..Неусетно времето ви преминава само в целувки..

nikollll
10-26-2006, 19:37
ami qko e :D ama ima i lo6i strani barzo si umruzvat i kato skusat stava lo6oo :smt014

teardrop
10-26-2006, 19:47
Аз съм на мнение, че зависи само и единствено от хората! 7 месеца вече съм с едно момче от моя клас, всеки ден се виждаме и не сме си омръзнали. А и го познавам, познавам и себе си и знам, че след това, въпреки че ще е малко кофти, ще се държим доколкото е възможно нормално. За някои е тъпо да си с някой от класа, за мен пък е тъпо да не си с него, въпреки че го харесваш, само защото сте от един клас. Нищо не пречи да пробваш, кой знае, може да излезе нещо много красиво от цялата работа :wink:

GLeZoRanA
10-26-2006, 21:53
GLeZoRanA gotin podpis, na izust q znam pesenta :)

po temata: ot daskalo imam 1 mnogo dobra priqtelka, tq hodi s edin frend i 2mata sa ot moq klas, i sa zaedno ot 1 godina sigurno i taka kato gledam sa si dosta 6taslivi Ъъъ коя песен :shock: :oops:
По темата :) епа има ги и такива и шапка им свалям

10-27-2006, 06:35
Яко е. На мен ме кефи. И съм сигурен че никой от тук не може да ми даде логично обяснение защо е тъпо. И тая конфузна ситуация продължава максимум месец. После всичко става съвсем нормално. А и никой не те пита дали искаш или не искаш някой от класа.

Drunk In My Desire
10-27-2006, 07:01
В никакъв случай не виждам защо да е тъпо, но създава много проблеми.

И не е само проблемът с късането, въпреки, че и според мен той е най-сериозен.
Но, все пак, хората, които постоянно са заедно си омръзват. Да бъдеш с човека, който обичаш в един клас значи да сте винаги заедно, да имате някакви незначителни проблеми от ежедневието, да нямате време да си липсвате. Мисля, че една връзка окрепва когато двамата имат свободата да излизат в различни среди и въпреки това да са се избрали един друг. Все пак, съгласете се, толкова много интриги стават в един клас, какво остава за цялото училище. Кой кого как погледнал, пък кой с кого от кога ходел, пък дали са правили секс, пък дали няма да се разделят и тн и тн. Подобни неща често стават причина хората вместо да се сближат, да се отдалечат един от друг. Много често ежедневните глупости развалят човешките взаимоотношения. Да сте заедно в часовете и междучасията, до голяма степен убива желанието да сте заедно извън средата, в която прекарвате повечето си време. И нормално е, свикваш с някой, приемаш го за даденост, знаеш, че докато не завършите ще сте винаги в един клас, че всяка сутрин когато ставаш със сенки под очите и нямаш време дори да си оправиш косата, защото ще изпуснеш автобуса, любовта на живота ти ще те чака в класната стая и картинката, която ще види определено няма да го впечатли :}
Отива си цялата еуфория от това да свършиш училище, да се гримираш в тоалетната и да тичаш за момчето си :Р

И все пак, наистина, има двойки, които оцеляват и наистина се обичат (а не са заедно, защото вече се чувстват като брат и сестра). За което мноого много се радвам и дал Господ повече такива, това са много силни чувства. (:

Отделно, раздялата винаги е проблем.
И е по-голям проблем когато единият човек още има чувства, а другият иска да продължи без него. Е това да го виждаш всеки ден как се справя сам и живее добре, а той да гледа как си умираш за него.. ми, не, благодаря.

triball
10-27-2006, 08:27
имах такава връзка,много лубов , много нещо , та така година и месец ... и преди 8 месеца скусахме.Сега сме 12 клас.Нещата седят така че дори здравей едвам си казваме... Не 4е се караме, просто човек охладнява с времето, а и се променя.

Mikohito
10-27-2006, 09:12
Според мен няма нищо лошо във връзка между хора от един клас.Ще се виждат малко по често от колкото обикновенно но това не е проблем.Единствения проблем който може да възникне е при скъсването между двамата но не винаги се стига до скандали и отчуждение.

macka123
10-27-2006, 20:31
ми аз честно казано съм простив
защото след като ходите....и скъсате.....ако не останете в добри отношения класа ще се раздвои а е някво кофти да караш класа все пак

Amy_Lee^89
10-28-2006, 12:32
Лично аз никога не съм харесвала идеята...Но че естествено до голяма степен зависи от самите хора. :-k

nikinkaaa
10-28-2006, 12:35
И какво като са от един клас? Има ли значени от каде си какъв си и т.н? Както са казали хората "За любовта няма граници" :-D

Absconding
10-28-2006, 13:20
Яко е. На мен ме кефи. И съм сигурен че никой от тук не може да ми даде логично обяснение защо е тъпо. И тая конфузна ситуация продължава максимум месец. После всичко става съвсем нормално. А и никой не те пита дали искаш или не искаш някой от класа.

Тъпо чак не е, но ако скъсате не по твое желание после ще ти е трудно да го преживееш ако го виждаш всеки ден - искаш, не искаш. Отделно, че винаги се намират съученици, които да се бъркат в отношенията ви и да си дават "експертното" мнение ако се сдърпате нещо. Малко или много това дразни. Но като цяло ако двама човека се харесват, това не би трябвало да ги спира.

MeTaLcHeNcE
10-28-2006, 13:24
spored men e qko :)

MalKa_BLuDnica
10-28-2006, 13:39
spored men nqma 6ans takavaa vruzka :smt014

Cherlotte
10-29-2006, 10:01
Преди близо три години ходих с едно момче от класа ми и малко след това го зарязах. Признавам, гадно беше след това, още повече като се има предвид, че неговите и моите (миналата година) чувства бяха налице. Но сега съм гадже с друго момче от класа ми и честно казано фактът, че сме от един клас ми се струва много благоприятен. Просто не знам какво щях да правя, ако всеки ден не го виждах в у-ще и познайте какво - не стоях до него. :-D Не смятам, че ще си омръзнем, по тази логика всички хора, които живеят заедно могат да кажат - ами ако си омръзнем?! Може би просто връзката ни е по-сериозна и това е причината всичко да е наред. :D

cskamoni4ka
10-29-2006, 10:31
Не виждам нищо лошо в това.

Jessika_MG
10-29-2006, 20:10
всичко си е до хората, недейте правете общи изводи !

gorskata_feja
10-29-2006, 20:22
Az sum imala taka vruzka i 4esno kazano be6e edna golqma gre6ka, za6toto sled kato skusahme samo se karahme i se sdobrqvahme, bqhme nai-dobri priqteli ili se mrazehme... obi4ahme se i to mnogo, ama tova, 4e bqhme v edin klas mnogo ni popre4i! A vsu6tnost nie o6te sme v edin klas i otno6eniqta ni o6te mnogo kucat... Za tova ne sum mnogo "ZA" takiva vruzki

assd
10-29-2006, 20:39
хубаво, ама не е хубаво момче и момче от един клас , както и момиче и момиче, а също и учител - момче и учителка- момиче :lol:

Barry
10-29-2006, 20:48
ne e hubavo zashtoto v povecheto sluchai kato skusat spirat da si govorqt a tova e mn kofti koga sa v 1 klas

Ice Princess
10-30-2006, 21:10
Aз по принцип никога не бих се хванала с някой от моя клас, просто защото са прекалено...хммм...незрели и не стават за такива неща. Но зависи от самите хора. Най-добрата ми приятелка ходи с момче от нейния клас и са най-сладката двойка. Всеки път като ги погледна, си казвам: "ДА, има истинска любов :smt008 " Не мога да си представя някога да се разделят или нещо да попречи на връзката им... Тъй че пак повтарям, ако чувствата са дълбоки и истински, това че са в един клас не е проблем! [-(

iiirish
10-30-2006, 21:14
имала съм такава връзка и именно затова съм на мнение, че подобни обвързвания могат единственно да съсипят отношенията между момчето и момичето след приключване на връзката им. все пак е кофи да си с някой, който вижаш всеки ден и накрая да скъсате... еми как ще се гледате после?! :-s

PoisoNGirL
10-30-2006, 22:35
i az sum imala taka vruzka i prosto sled razdqlata e adski trudno da svikneshe,che s drugiq ste samo priqteli i nishto poveche.a ako oshte ima chuvsta ot strana na ediniq ili i na dvamata situaciqta e naistina mnogo nepriqtna!no to si zavisi i ot samite hora...s bivshiq se opitvame da sme priqteli i mai se poluchava.naistina e mnogo gotino dokato ste zaedno,no komentarite na uchiteli,suuchenici mogat da prevurnat vsichko v istinski ujas...zatova nikakvi vruzki sus nqkoi ne samo ot sushtiq klas,no i ot sushtoto uchilishte!

PoisoNGirL
10-30-2006, 23:04
ne e bash kato vsichki ostanali shtoto si s toq chovek purvo po cql den v uchilishe,polse ako izlezete nanqkude pak... sednete pred kompa ae malko chat i to rano ili kusno pochva leko da pisva.makar,che ako si mn vluben si e napravo rai za tebe da si s toq chovek postoqnno i da se delite samo kato spite...eventualno :wink:

BR....
11-09-2006, 19:10
Slu6aite me vnimatelno, 6tot nqma da povtarqm!!!
1. Moito mnenie e 4e tva si zavisi ot horata i ot tqhnite 4uvstva. Sa tva 4e nqkakvi si tam, imali gajeto ot klasa i posle, skasali ......tva e palna tapotiq> Abe hora , razberete 4e tva va6te vrazki za 1, 2 meseca ne sa ni6to, samo edno uvle4enie, haresva6 nqkoi i hOp, ve4e ste gajeta i sled 1 sedmica kasate. Ako naistina obi4a6 nqkoi i darji6 na nego , sam ubedena 4e nqma da vi puka dali ste v edin klas ili ne..!!!

2. Az i moito gaje sme v edin klas , i mnogo silno se obi4ame !!!! Tva 4e sme po cql den zaedno v daskaloto i posle pak......kak da vi obqsnq tva ne ni omrazvi , naprotiv samo ni splotqva. mnogo dobri priqteli me i edin drug si se pazim. Kogato imam nqkakav problem znam 4e vinagi ima koi da mi pomogne,a tva e super> Da ima6 istinski priqtel, na koito da raz4ita6 v klas , hora jestoko0 e . Vqrno 4e postoqnno sme zaedno , no nie si se obi4ame. A tva 4e ti omrazva ..........omrazvat si samo hora koito ne se obi4at , a samo se izpolzvat edin drug .Nemoje 4oveka koito obi4a6 da ti omrazne!!!!! [-X

Shadow_Walker
11-09-2006, 19:50
zatova nikakvi vruzki sus nqkoi ne samo ot sushtiq klas,no i ot sushtoto uchilishte!Пфф...на човек е заложено да бъде привлечен от хора, с които прекарва много време.Затова връзките на хора от един клас и от едно даскало са доста разпространени.Освен това в даскало най-лесно се запознаваш с хора.
Просто призива ти е неизпълним :-D
Пък и няма лошо да си имаш гадже от класа или от даскалото.

vandalz
11-09-2006, 21:59
ами да ви кажа аз познавах такава двоика....казвам познавах защото се не са заедно и мога да кажа че е много кофти защото сега дори не се понасят....е вече зависи от случая

dream_dragon
11-10-2006, 06:28
Абе за един клас не знам, но по принцип с едни приятел спорихме, дали да имаш гадже от своето даскало. Аз подкрепих за. Според мен хем се виждате всеки ден, наблюдаваш я/го и винаги си близо до нея/него. Може когато искаш да я гушнеш да й/му споделиш нещо. Просто сте си заедно, близко в живота както и в сърцата. Ако скъсате поне можеш да я/го наблюдаваш. Да видиш как е, щастлив/а, тъжен/а и така нататък.

TraPPed
11-10-2006, 07:02
A puk v na6iq klas imame dvoika ot 2 godini(sa zaedno)i moga da vi kaja 4e sa mnogo sladki i sa syper dvoika,taka 4e sym s 2-te si ryce za.Poprincip sa si mnogo po-blizki a i imat pove4e uvajenie ot strana na mom4etata za momi4eto i ot momi4etata po otno6enie na mom4eto,mnogo se promeniha osobeno mom4eto i kym po-dobro.

freaky_FK
11-10-2006, 07:25
super tupo mi se struva,vijdate se ama non stop v uchilishte posle navun.DOSADNO!

eleto_ludo_dete
11-10-2006, 07:42
Awe,to lubovta ne pita ,no da znae6 ,4e hi4 ne e lesno.Az sam go prejivqla i estestveno ima6e svoite polojitelni strani,no otricatelnite bqha mnogo i nai ve4e,za6toto tema N1 ste vie v klasa.MOqt biv6,be6e razkazval nqkoi ne6ta,koito sa mn li4ni i az mn bqh sardita.Toi razbirase go be6e spodelili s nai-dobrite si priqteli,no te sa ot klasa... :!:
Lo6o 6te e samo kato skasate .Pri men ne6tata se razviha taka:za da mi napravi mr1sno ,toi na sledva6tata sedmica uj se "vlubi"v nai-dobtara mi priqtelka i naro4no q svalq6e pred men -mnooogo stradah togava.
Vajnoto e ,da se obi4ate ,a tova ,koeto 6te se slu4i po-kasno e zagadka.NQma ni6to lo6o da ima6 gadje ot klasa,no dano ima6 zdravi nervi.... :-k :-k :-k

mimkata_kaulitz
11-10-2006, 08:29
Не нестава да са от един клас [-X Тъпо щот постоянно са заедно и немогат да имат почивка един от друг ! Аз лично никога съм нямала гадже от класа винаги са по-големи или да са на моите години но от друго даскало

{Sweety_f}
11-10-2006, 20:45
spored men e malko typo shtoto prez cqloto vreme vnimanieto e naso4eno kym vas i nz nz typi4ko e...

aliq
11-10-2006, 21:19
nqma nishto losho v tova :smt019

madlencheto:)
11-11-2006, 00:07
Ми няма лошо,нека се обичат,амаа.. все пак трябва да са постоянно заедно .. и понякога става малко досадно,нямат мн лична свобода,въпреки че си зависи и от човека де..
но наистина като скъсат става мн гадно ... и за тях и за хората,около тях

LO6IQ
11-11-2006, 07:11
mnogo smeh ima taka pokrai tqh
bash smeh ... :-D

honey_reflection
11-11-2006, 19:08
mislq che e normalno.. ponqkoga malko stresirashto.. inache e ok ! =)

vvs_go
11-11-2006, 22:13
mi az sym besen za6toto edno mnoo qko momi4e ot moq klas mi kaza : "ako ne be6e ot klasa mi..." ( A tq ne e prosto krasiva, ne e prosto gotina, ne e prosto umna, ne e prosto takti4na , ne e prosto dobra. TQ E PROSTO VYRHA) :( :( :( :( :( :(

bawdy talk
11-11-2006, 22:23
Според мен е кофти работа всички ви обсъждат,гледат ви странно,задават постояно глупави въпроси а ако скъсате ште ви гледат сеира всеки ден :-s

LO6IQ
11-12-2006, 07:09
Според мен е кофти работа всички ви обсъждат,гледат ви странно,задават постояно глупави въпроси а ако скъсате ште ви гледат сеира всеки ден :-s
Мда ...

summer_04
11-12-2006, 09:31
emi s moeto gadje sme ot edin i su6ti klas! hodim ot dosta dulgo vreme!:)obi4ame se super mng!kvo da vi kaja idiliq!a we nz ama i az otna4alo bqh na mnenieto ,4e e super tupo da ste s gadjeto v edin i su6ti klas,v edno i su6to daskalo ama sega ve4e e dosta po-razli4no misleneto mi!smqtam ,4e nqma ni6to lo6o v tova,daje spored men nqma negativi v cqlata tazi rabota!:)(no mnogo si zavisi ot horata) :wink:

teardrop
11-12-2006, 13:01
emi s moeto gadje sme ot edin i su6ti klas! hodim ot dosta dulgo vreme!:)obi4ame se super mng!kvo da vi kaja idiliq!a we nz ama i az otna4alo bqh na mnenieto ,4e e super tupo da ste s gadjeto v edin i su6ti klas,v edno i su6to daskalo ama sega ve4e e dosta po-razli4no misleneto mi!smqtam ,4e nqma ni6to lo6o v tova,daje spored men nqma negativi v cqlata tazi rabota!:)(no mnogo si zavisi ot horata) :wink:

Отговаряла съм на тая тема, обаче съм в абсолятно същото положение и на същото мнение!

11-12-2006, 14:48
Както всяка връзка тука си има и минуси и плюсове. Минусите са малко, но са и важни. Първо вие почти през целия ден ще сте заедно и може да си омръзнете бързо, освен ако не е наистина нещо много истинско. Второ не се знае дали отначало ще искате класа да узнае, че сте повече от приятели и да се криете -> малко кофти, това го казвам, защото някои искат да видят дали ще излезе нещо сполучливо, а не за 1-2 седмици и айде. Плюсовете са, че ще я виждаш почти през целия ден и няма да ти липсва. Ще знаеш как се справя в даскако, дали има проблеми (учене, с някой др индивиди :) ) и т.н. Може да си учите заедно, което за мен е мн яко тва :) Пък колко ще учите вие си преценявате :mrgreen:

Nikolai4o92
11-12-2006, 15:37
Сладко е според мен. А ако са достатъчно умни и не гледат да си правят мръсно след като скъсат могат да се избегнат частично кофти ситуацииите.
prava e no ponqkoga mom4eto ili momi4eto stavat za smqh za6toto 1 ot tqh e po grozen a drugiq e po hubav i e neu4akvano i horata go priemat stranno taka 4e seki si izbira no az sum za da mogeda sa gageta i da sa ot 1 klas:D :-({|= :-({|= :smt017 :smt015 :smt006 \:D/ :-$ ::: [-o< =D> :-k

Nikolai4o92
11-12-2006, 15:39
mi az sym besen za6toto edno mnoo qko momi4e ot moq klas mi kaza : "ako ne be6e ot klasa mi..." ( A tq ne e prosto krasiva, ne e prosto gotina, ne e prosto umna, ne e prosto takti4na , ne e prosto dobra. TQ E PROSTO VYRHA) :( :( :( :( :( :(


taka e pi4 ponqkoga givota e skapan

PerfectStrang3r
11-12-2006, 16:28
emi s moeto gadje sme ot edin i su6ti klas! hodim ot dosta dulgo vreme!:)obi4ame se super mng!kvo da vi kaja idiliq!a we nz ama i az otna4alo bqh na mnenieto ,4e e super tupo da ste s gadjeto v edin i su6ti klas,v edno i su6to daskalo ama sega ve4e e dosta po-razli4no misleneto mi!smqtam ,4e nqma ni6to lo6o v tova,daje spored men nqma negativi v cqlata tazi rabota!:)(no mnogo si zavisi ot horata) :wink:

Отговаряла съм на тая тема, обаче съм в абсолятно същото положение и на същото мнение!

И аз съм в същото положение ;)