PDA

View Full Version : Тампоните в даскало



10-26-2006, 14:41
Добре,момичета,не мога да търпя превръзките,свикнала съм с тампони,удобни са ми и т.н.Обаче как да го сменям тоя тампон редовно,като знаете каква е хигиената в училищните тоалетни.Има някакъв умрял сапун,обаче е гнусен и изглежда толкова мръсен,колкото и всичко останало...Не мога да си сложа тампон,без да съм сигурна,че ръцете ми са идеално чисти.
Та въпроса ми е-мокрите кърпички вършат ли работа за дазимфекциране на ръцете,защото нито мога с превръзка,нито с един тампон 7 часа,докато се прибера в къщи да го сменя бляк бляк бляк.Вие как се справяте с този проблем?

linkin_park_fenka
10-26-2006, 15:57
Значи и аз ползвам тампони в даскало и имаш няколко варианта:
1)За ръцете
1.да си носиш сапун или нещо от сорта(тва е тъпо ама една фр го прави)
2.да си имаш в джоба едни мокри кърпички(дезенфектиращи)и с тях
2)за интимните части
1.Avon наскоро пуснаха мокри къпички за интимни части(те според мен са най-практични)

briana
10-26-2006, 18:21
Използвай мокри кърпички.

MauMyHkaTa
10-26-2006, 19:01
Обикновено на чешмата в женската тоалетна в моето даскало си има сапун, много рядко се случва да няма. Тази година дори са ни сложили от онези кутийки, които се закрепят на стената и се пълнят с течен сапун(хубавото е че са прозрачни и съответно виждаш дали има нещо вътре или не :mrgreen: ). Но в случай че сапунът е всършил и друг за момента няма, винаги имам мокри кърпички в чантата си, които според мен са идеалният заместител на сапуна в този случай! :roll:

Angel_Girl
10-26-2006, 23:09
Значи и аз ползвам тампони в даскало и имаш няколко варианта:
1)За ръцете
1.да си носиш сапун или нещо от сорта(тва е тъпо ама една фр го прави)
2.да си имаш в джоба едни мокри кърпички(дезенфектиращи)и с тях
2)за интимните части
1.Avon наскоро пуснаха мокри къпички за интимни части(те според мен са най-практични)

Пепи Пекторалиса
10-27-2006, 00:38
Тази година дори са ни сложили от онези кутийки, които се закрепят на стената и се пълнят с течен сапун(хубавото е че са прозрачни и съответно виждаш дали има нещо вътре или не :mrgreen: ).
Тези кутиики се казват "диспенсери". :wink:

SINDEL
10-27-2006, 10:33
Аз винаги като си сменям тампоните някъде навън ползвам мокри кърпи4ки и не съм имала проблеми.. Така 4е май са надеждно средство за по4истване :-k