PDA

View Full Version : tova normalno li e ???



BugnaTmonioo
10-26-2006, 14:53
4e ne sym 4uval to4no takava istoriq ... ima6e edno momi4e i nekyde posredata na vryzkata v znak na doverie si dadoh parolata za po6tata. Po natatyk v istoriqta (kogato ve4e syvsem bqh zabravil za to zi fakt) i tykmo 6tqh da skysvam s neq bqh spodelil s priqtel .. 4e i tq ot tam razbra za tezi moi namerenie i re6i da me izprevari kato re6i da skysa s SMS (mn qko) :)
4 meseca razpravq 4e iska da bydem priqtli i v momenta v koito i se obajdam 4e moje da se vidim da se razbere dali tazi ideq e .. kak da kaja ... dobra tq se dyrji na luda .. kakto i da e vidqhme se tq se 4ude6e kak da me nakara da se 4uvstvam kofti .. jalko mi e 4e mn lo6o i stana sled kato si trygna .. sega razbrah 4e tva momi4e me bilo obi4alo ... 4e vyprosa .. normalna sit li e momi4e da te haresa to4no kogato re6i6 da ne i obry6ta6 pove4e vnimanie za6toto dokato hodeh s neq tq ne pokaza nikakyv priznak 4e ima jelanie da e s mene!!!!
priqten razmisyl

e_l_i_z_a
10-26-2006, 15:03
Ами,да,нормално е.И това не е заради тъпата поговорка,че оценяваш нещо чак след като го загубиш.Това е защото на нея и липсват комплиментите ти,целувките ти и т.н. ...в смисъл...ти вече не си неин!И това е достатъчно...абе изобщо факта,че ти си искал да скъсаш с нея е ужасяващо гаден!Тя иска ти винаги да я харесваш и винаги да я искаш и винаги да си с отворени обятия към нея.Поради този факт,от време на време тя може да се залъгва,че те обича.А всъщност обича егото и да е високо.А ти си го направил ниско с това писмо,което тя е прочела :wink:
Незнам дали ме разбра... :-k

Tender Poison
10-26-2006, 15:08
Нормално е,защото когато разбираш,че нещо свършва,те обхваща някаква тъга по заубеното иии в някои случаи осъзнаваш какво губиш

BugnaTmonioo
10-26-2006, 15:17
e pa ima i mn faktori koito propuskam da spomea tuka .. mn hora mi kazvaha 4e bila nai golqmata kurvi4ka i 4e ne trea da se zanimavam s neq az re6ih da se probvam i kraq vsy6tnost nastypi kogato bqh za 1 mesec v itl prez lqtoto i ... ami tam prosto znaeh kakvo e stavalo v vn i ............ istoriq :)

sherry
10-26-2006, 16:27
Странно е, но колкото повече бягаш от един човек, толкова повече той те гони :-D В смисъл, егото се обажда и те кара да задържиш човека до себе си. Така е станало и с нея. А и наистина човек осъзнава какво е имал, чак когато го загуби.

koalka
10-26-2006, 17:28
Нещата между вас никак не са били сериозни щом тя веднага е избързала,за да не бъде прецаканата едва ли не.Ами казала ти е,че иска да бъдете приятели щото то момичетата понякога така казват,за да се отърват или де да знам.Просто моя съвет е да я оставиш на мира,да прави каквото иска-тя те кара да се чувстваш зле :arrow: не можеш да бъдеш приятеля с нея.

koalka
10-26-2006, 17:30
Нещата между вас никак не са били сериозни щом тя веднага е избързала,за да не бъде прецаканата едва ли не.Ами казала ти е,че иска да бъдете приятели щото то момичетата понякога така казват,за да се отърват или де да знам.Просто моя съвет е да я оставиш на мира,да прави каквото иска-тя те кара да се чувстваш зле :arrow: не можеш да бъдеш приятеля с нея.

DeSsY`
10-26-2006, 18:09
Ако те е обичала, е щяла да говори с теб, да каже, че е зарбрала за това и да се е борила да бъдете заедно. А това да скъсаш с смс, по чат, мейл или подобни е ебати тъпото.

{sweet4e}
10-26-2006, 19:24
Е тя може по този начин да си изразява чувствата-по-точно да не си изразява чувствата

KuReC
10-26-2006, 19:27
emi ti ne q haresva6 ve4e => da hva6ta putq ...

No_LiMiTe^f
10-26-2006, 19:52
Само едно нещо- "Истински осъзнваш че обичаш някой,когато го загубиш!"
Тва е-тя е осъзнала че те е загубила и й е станало тъпо....

Viktoriq_
10-26-2006, 20:49
на 100 % да ! Когато загубиш нещо осъзнаваш цената му ! :)

bugnat
10-28-2006, 14:00
BugnaTmonioo sym ....ае то аз 4е не се занимавам с нея не се занимавам .. просто исках някои да ми потвърди мненията .. само дет никой не каза че тя се е побъркала .. ама се пак ми казахте каквото искам да чуя /... някой от вас поне .. мерси на вси4ки

He3HauKa
10-28-2006, 15:31
Ami az moga da ti dam mnogo primeri ,kak kogato ,v edna vrazka ediniq stane bezrazlichen,drugiq vse pove4e se privarzva...moje bi ot strah che shte go zagubi,zashtoto to4no v takiva momenti ocenqme kakvo sme imali i kakvo sme zagubili :smt026 :smt026 :smt026