PDA

View Full Version : подарък + цветя подходящо л ие ?



10-26-2006, 15:13
скоро съм на рд на момичето което харесвам(много) ии се чудя пъвро какъв подарък да и взема(може да предложите нещо по принцип ако се сещате Wink
ноо по-важното е дали според вас е подходящо да и занеса и цветя ?
според мен е Wink ноо нз другите как мсилят...и какви цветя?букет или една розичка...
ауу много се вълнувам Smile)))))))))))))))))))))
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
толкоз щастлив !!!

Tender Poison
10-26-2006, 15:26
Ми различните момичета се радват на различни неща(относно подаръка),а за цветята мисля,че 200% ще се зарадва и споко няма значение дали ще е една роза или букет,важното е да е красив,но не претруфен...Мисля си и че ако и подариш роза,може би ще се сети,че имаш повод,за да и я подариш :wink: Защото рози не се подаряват ей така

10-26-2006, 15:27
Mi gotino,spored men moje6 i buket da i vzeme6,stiga da razpolaga6 s dostatu4no pari

10-26-2006, 17:47
момичета бихте ли написали вас какво най-много би ви изненадало и допаднало :}

DeSsY`
10-26-2006, 17:49
Ще е хубаво към подаръка да и занесеш цветя, много добра идея даже. Препоръчвам ти червени рози. :)

AmbeR
10-26-2006, 17:50
Голямо плюшено мече например... много би ме зарадвало :)
Досега само едно пони са ми подарявали,но мече не пък и доста момчета см виждала да подаряват на гаджетата си и те харесват подаръка ... мисля че ще се зарадва ;) успех

DeSsY`
10-26-2006, 17:59
Голямо плюшено мече например... много би ме зарадвало :)
Досега само едно пони са ми подарявали,но мече не пък и доста момчета см виждала да подаряват на гаджетата си и те харесват подаръка ... мисля че ще се зарадва ;) успех

Дам, мече и роза например. Ако те харесва ще и омекнат краката набързо. ;)

PerfectStrang3r
10-26-2006, 18:08
Голямо плюшено мече например... много би ме зарадвало :)
Досега само едно пони са ми подарявали,но мече не пък и доста момчета см виждала да подаряват на гаджетата си и те харесват подаръка ... мисля че ще се зарадва ;) успех

Дам, мече и роза например. Ако те харесва ще и омекнат краката набързо. ;)

Всяко момиче би го харесало :)

10-26-2006, 18:36
парфюм добър подарък ли е според вас :)
ааа бтв дали ако и взема някоя плюшена играчка ще и хареса...
според мен таквиа неща се харесват на повечето момичета... :}

DeSsY`
10-30-2006, 08:18
парфюм добър подарък ли е според вас :)
ааа бтв дали ако и взема някоя плюшена играчка ще и хареса...
според мен таквиа неща се харесват на повечето момичета... :}

Да ти кажа честно, парфюма може би не е най-добрата идея, ако незнаеш тя какви харесва. Е, ако знаеш няма да ида проблем. :)

Puhi88
10-30-2006, 14:07
Хмм ...зависи с какви пари разполагаш :)
Голяма част от момичетата , които АЗ познавам харесват рози .
Купи на момичето 21 червени или бели рози ... е може и по-малко де ... :) зависи с какви пари разполагаш + плюшена играчка . ГАРАНТИРАМ ти , че ще й се хареса :)
Според мен да се подари парфюм е изтъркано , а и не знаеш тя какъв вкус има ,жените са много "специални" на тема козметика , за това предлагам ние мъжете да не се опитваме да ги разбираме :)

DevilWish
10-30-2006, 14:40
Na4i biv6iq mi priqtel mi podari pliu6ena igra4ka - hubavo e da e me4ok.
I edna 4ervena roza!Ne vednyj mi e podarqval 4erveni rozi!
Si4kite drugi mom4eta ,koito bqha na rojdenniq mi den sy6to mi podariha po 1 roza.