PDA

View Full Version : Zaporeden put..



........
10-26-2006, 16:26
Takam nachi dnes s edna priqtelka se ugovorihme v subota da hodim na diskoteka i prashtam na bashtami SMS za da go pitam dali shte me pusne i mu pisha:"Tate shte moje li da si pomislish dali shte me pusnesh na diskoteka tazi sedmica"i toi otgovarq:"NE" pri polojenie che az nito hodq chesto nito se durja losho s tqh(nashite)i az mu prashtam:"Are de molq te vji,che az nito hodq chesto,slusham vi,ucha si i se durja dobre"i toi taka i ne otgovori samo se karame za taq diskoteka zashtoto po vestnicite pishat sqkakvi neshta otdelno sega me e strah da povdigna temata za da ne se skarame!I neznam kakvo da pravq! ](*,) ](*,) ](*,)

10-26-2006, 16:31
ami govori s maika ti i ako tq e po-liberalna i te puska 6te go ubedi i nego. :wink: a ti na kolko godini si?i 6tom sa te puskali na diskoteka i predi,zna4i i sega 6e te pusnat ako se postarae6 da gi ubedi6,no ne sus skandali i karanici,a spokoino i civilizovano.ne gi qdosvai i izberi moment,v koito ne sa nervni da gi pomoli6 pak.uspeh! :smt023

........
10-26-2006, 16:37
na 15 sam,no ne mislq,che shte uspeq inache sega e momenta v koito ne sa nervni no...ne mi se vqrva da me pusnat :smt010

10-26-2006, 16:43
trqbva da opita6 kogato misli6,4e e podhodq6t momenta.kaji,4e nqma da zakusnqva6 mnogo,4e 6e budete s priqtelkata ti,nqma da pravite ni6to lo6o.ako imate kola moje ba6ta ti da otide da te vzeme sled tova da e spokoen,4e ni6to nqma da ti stane i 6e ojivee6. :P izpolzvai dovodite,koito izbroi po-gore i taka.dano da stane.ot opit glava ne boli.pone 6e znae6,4e si opitala.posle pi6i kakvo e stanalo. :?

.........
10-26-2006, 16:46
trqbva da opita6 kogato misli6,4e e podhodq6t momenta.kaji,4e nqma da zakusnqva6 mnogo,4e 6e budete s priqtelkata ti,nqma da pravite ni6to lo6o.ako imate kola moje ba6ta ti da otide da te vzeme sled tova da e spokoen,4e ni6to nqma da ti stane i 6e ojivee6. :P izpolzvai dovodite,koito izbroi po-gore i taka.dano da stane.ot opit glava ne boli.pone 6e znae6,4e si opitala.posle pi6i kakvo e stanalo. :?amiii shte pogovorq s tqh samo bashtami da si doide i shte kaja kakvo e stanalo

jeditte
10-27-2006, 06:16
...

10-27-2006, 09:57
na 15 sam,no ne mislq,che shte uspeq inache sega e momenta v koito ne sa nervni no...ne mi se vqrva da me pusnat :smt010
mi moje bi spored tqx o6te nqma6 godinite taka 4e kakvoto kazvat te ,zna4i e zakon dlajna si da gi slu6a6 ](*,)

.........
10-27-2006, 15:24
da be nqma da stane ako 6te 6te izbqgam ot nas ama na diskoteka 6te otida! :smt019 :smt019 :smt019

10-27-2006, 16:14
Мен никога не ме пускаха,каквото и да правех.Сега вече мога да правя каквото си искам,но не ме кефи да ходя по дискотеки...Между другото зависи къде си-в голям град по-рядко има проблеми по дискотеките,просто никой не знае кой си и с кого си,та не смеят.А в малко градче може да отнесеш нещо-просто ще се окажеш на неподходящо място в неподходящо време...Пък и като си на 15 как те пускат в дискотеката?Аз съм на почти 21 ама докато не ми видят личната карта не ме пускат никъде :shock: даже и алкохол по барчетата не дават без карта!e v sofiq e drugo tuka seki prodava kakvoto si iska i pravi kakvoto si iska

mechtaq_za_teb
10-27-2006, 16:30
da be nqma da stane ako 6te 6te izbqgam ot nas ama na diskoteka 6te otida! :smt019 :smt019 :smt019probavala sam go i dori ne razbraha :-D

10-27-2006, 16:37
da be nqma da stane ako 6te 6te izbqgam ot nas ama na diskoteka 6te otida! :smt019 :smt019 :smt019probavala sam go i dori ne razbraha :-Dte shte razberat zashtoto nqma da ima koi da gi drazni i koi da im iska kinti

simemel
10-27-2006, 18:14
ohhhhhhhh i az imah sa6tiq problem!!! kvo im stava na tiq roditeli?!? emi stava s mnogo molbi(pone pri men taka stana) O:)

.........
10-28-2006, 05:41
ohhhhhhhh i az imah sa6tiq problem!!! kvo im stava na tiq roditeli?!? emi stava s mnogo molbi(pone pri men taka stana) O:)dam taka stana ama sled kato obeshtah che nqma da pipna kompa cqla godina i che nqma da hodq na disko cqla godina ama nishtu pone dnes shte hodq

maybelline
10-28-2006, 06:59
Аз по принцип не ходя на дискотеки,но майка ми би ме пуснала ако знае,че ще има доверени хора с мен(например някои от приятелките ми,въпреки че тя да не ги познава) и че ще има с какво(автобус или такси) и с кой да се прибера поне до близкия квартал(тъй като в моя нямам познати).А то пък на дискотека като че ли е голяма работа - шумна тълпа и чалга - нищо особено!

KisskilleRcHe
10-28-2006, 07:00
Ми...... Говори и питай смело. По този начин имаш повече просперитет от колко ако си мулчиш.... Вярвай ми.... А за каква дискотека става въпрос?

.........
10-28-2006, 07:10
Аз по принцип не ходя на дискотеки,но майка ми би ме пуснала ако знае,че ще има доверени хора с мен(например някои от приятелките ми,въпреки че тя да не ги познава) и че ще има с какво(автобус или такси) и с кой да се прибера поне до близкия квартал(тъй като в моя нямам познати).А то пък на дискотека като че ли е голяма работа - шумна тълпа и чалга - нищо особено!em to za nqkoi Double Vision e selska,a i zashto kato hoish na diskoteka trqbva da slushash samo chalga ne e taka az v Double Vision sedq samo v 2ra zala!

leko_otkachena
10-28-2006, 07:11
Аз по принцип не ходя на дискотеки,но майка ми би ме пуснала ако знае,че ще има доверени хора с мен(например някои от приятелките ми,въпреки че тя да не ги познава) и че ще има с какво(автобус или такси) и с кой да се прибера поне до близкия квартал(тъй като в моя нямам познати).А то пък на дискотека като че ли е голяма работа - шумна тълпа и чалга - нищо особено!em to za nqkoi Double Vision e selska,a i zashto kato hoish na diskoteka trqbva da slushash samo chalga ne e taka az v Double Vision sedq samo v 2ra zala!Podkrepqm te i az hodq tam :) :-)

Sarabi
10-28-2006, 13:04
Ами защо не помолиш баща ти да ви чака пред дискотеката,когато стане време за прибиране и така хем той ще е спокоен,че ти си добре,хем ти ще с испокойна,че няма да се карате а и на теб ще ти е по-леко като си с татето по тъмно :mrgreen:

MeTaLcHeNcE
10-28-2006, 13:44
мен кат не ме пуснат някаде на дискотека ли било на купон или на концерт излизам взимам мангизи и отивам ;) нащте са ми свикнали и вече ме пускат навсякаде дори и да сам сама :)

Slave4You
10-28-2006, 16:08
Аз за дискотеки не мога да си помисля да ме пуснат(на 14 съм).Никога!!!Дават ми да излизам в парка,но(ето го номера) трябва да съм с някой който те познават.Примерно имам една фр която живее точно в съседния блок и като майка ми ми звънне да си ида рано и аз и викам с кой съм и така съм седяла до 10:30(което за моите родители е много) така че : намери някой от твоя квартал с когото да отидеш и/или когото вашите познават за да знаят че си във сигурни ръце

П.П.:Идеята да те чака баща ти отпред също не е лоша ;)