PDA

View Full Version : въпрос отноно тена



10-26-2006, 19:55
попринцип имам бяла кожа
но от тфа лято мн почернях и вече съм си почти бяла навсякъде-в сми лицето мн бързо ми избеля ,но ръцете са ми супер черни още.Нямама идея що става така..цялото тяло си ми е бяло а по ръцете тена като че ли ми е оастанла и сега всички ме питат с кфо съм си клепала лицето че м ие такова бяло :lol: но не тфа е проблема..кажете кфо да правя че ръцете ми да си станат бели и да си изразвня тена на тялото..правя си пилинг всяка седмица..

the_destiny
10-26-2006, 19:58
Именно от пилинга е толкова бързото избеляване на кожата и от всякакви мазила, които ползваш. При мен е същия случай. Съветвам те да ходиш на солариум.

10-26-2006, 20:35
е да но аз искам просто лицете да си ми станат бели както преди..и на тях им правя пилинг ,търкам ги с кфо ли не и пак са си някфи черни блаах и не сикам да ходя на солариум а пак да сам си беличка

HaCkO
10-26-2006, 20:40
heh ami nz az sam 4uval za magiqta na limona ama nz dali e vqrna toest maje6 se sas sok ot limoni i toi izbelva ama do kolko e vqrno nz :-k :-k

marina star
10-27-2006, 04:04
emi az da ti kaja sa6to sam mn beli4ka i poprincip mn se pazq ot slanceto maja se s ujasno visok slan4ev faktor(60)no tva lqto i na men mi stana ne6to podobno.Bqh po4ernqla na petna okolo vrazkite na banskiq i na garba mn be6e gadno!ako imate v tvoq grad zakrit basein probvai da hodi6 nqkolko sed. redovno 6tot po princip vodata tam izbelva ina4e drugo ne se se6tam probvai i savetite i na drugite momi4eta i ni pi6i da vidim kvo e stanalo

uspeh

10-27-2006, 05:56
nz..tfa s limona 6te go probwam..da si mava rycete s nego
sigurno sa mi stanali taka 6ot cqlo lqto ne sym se sprqla i kato si po potnik ili teniska i rycete ti mn po`ernqwat..blah a da wi pitam
znaete l inqkaf go silen(grub)pilin m..move i w doma6ni uslowiq da e,6toto mn me draznqt rycete takiwa 4erni a cqloto tqlo bqlo(e ne e sywsem i to e leko s ten amam e mn po swetylcwqt :shock: :shock: