PDA

View Full Version : Кофти ситуация...



Наклеветиха ме
10-26-2006, 20:22
Преди около 1 седмица се скарах с класната си, заради няколко отсъствия, защото мислеше, че съм я излъгал, че съм бил болен и съм и дал фалшива медицинска бележнка... Дори родителите ми дойдоха в училище, за да се разправят с нея и тя трябваше да ми извини отсъствията в крайна сметка... Но незнам защо реши да ми отмъсти, което за мен не е нормално...
Разпространи слуха, че ме е хванала в тоалетната да мастурбирам със еротичен вестник. И каза това на директора на училището и като доказателство даде такъв вестник, като твърдеше, че е мой! Сега на всеки 2 дена трябва да ходя до психоложката в у-ще, а нашите още ми трият сол на главата! Но най-лошото е, че цялото даскало разбра (а ние сме малък град) и сега ми се смеят зад гърба :( ... Никой не иска да ми повярва, защото аз нямам никакъв авторитет, а тя е даскалка със дългогодишна служба... Нямам идея какво мога да направя... Ако имате идей някви казвайте, защото се чувствам ужасно...

10-26-2006, 20:28
малии тва ако е верно е супер гадно ... тая даскалка е ненормална #-o

HaCkO
10-26-2006, 20:35
ako moje6 saberi malko hora ot tvoq klas i zapo4nete da i pravite na neq mrasno kato naprimer da i slagte razni mirizlivi raboti na stola da i mokrite gabata sas urina :) i takiva raoti :) az nesam gi probval ama bili qki :) :evil: :twisted:

MuJIoTo
10-26-2006, 21:24
Abe u4enicite ne bili normalni, a daskalite kvi sa?! Te izperkali i izkufeli gadove samo sa 4udqt kak da sa dokajat, i na kogo?! Bas hva6tam, 4e ako im pusnat edin test za pisihi4esko s1stoqnie edno 80% nqa da mogat da go izdr1rjat i 6a gi osvidetelstvat s j1lta knijka.... A posle mladoto pokolenie ne struvali! D1rti izkufqlnici....

Тудор
10-28-2006, 08:03
Зависи как ти го приемаш. Ако се чувастваш толкова ужасно, по-добре се опитай да обясниш твоята теза на колкото може повече хора, включително и на уч. психоложка. Тя е човек, който е длъжен да влиза в положението на ученика. Горе главата! Истината ще те освободи. Това, че ти не си го направил, е по-добре. Повярвай ми - винаги може да е по-зле. Да си го направил и пак да те наклеветят.

Пожелавам ти успех.

mechtaq_za_teb
10-28-2006, 08:17
maleeee...nqmam dumi!Vqrno 4e ima sqkvi otka4eni daskali,ama 4ak pak tolkova!!!emi az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da po4na da i praq gadno po vsqkakav vazmojen na4in!Oba4e tova 4e roditelite ti ne ti vqrvat e spr kofti.ujasna situaciq... :shock:

tequila
10-30-2006, 17:51
прочети книгата "изкуството на войната" . там във втора глава май/не съм сигурна/ пише нещо много умно: "...превърни първата си загуба в окончателна победа." такааа: щом тази г-жа е пуснала слух за тебе и ти пусни за нея. ама внимавай трябва да го направиш дискретно щото иначе приятелите ти ше си помислят че лъжеш. примерно може да кажеш: " едикой си ми каза че ..." и тн. ама трябва да е нещо много гадно , което да звучи правдоподобно , а не като няква фантасмагория. съвет: кажи въпросното нещо на най големия клюкар или клюкарка. така разпространението е гарантирано. успех!!! :smt006

Just_One_Girl
10-30-2006, 18:27
Ти мани отмъщението, ама тя има ли си идея, че можеш да я съдиш за клевета?

Just_One_Girl
10-30-2006, 18:28
Ти мани отмъщението, ама тя има ли си идея, че можеш да я съдиш за клевета? А, и да приемем, че не лъже. Може ли да даде обяснение какъв го е д*рвила в ученическата, че даже и в мъжката тоалетна? По принцип тоалетните и съблекалните на ученици от противоположния пол са им забранени територии. Бахти овцата... (извинявайте, не се сдържах :oops: )

Shadow_Walker
10-30-2006, 19:39
Ам...кво ти пука :-D Я не им обръщай внимание.В крайна сметка всички мастурбират, това е факт!Било то със или без еротичен вестник...даже защо не го изкараш в твоя полза-да мастурбираш в даскало-та това е подвиг :wink: Така може да се покажеш като героят на даскалото.Е за тая цел трябва и приятелите да помогнат малко, като изкарат, че това е супер яко :-D
Може да ме смяташ за откачен, но сериозно ти говоря.От всяко нещо си има полза.А на тая овца класната не и се връзвай :wink:

daka7a
10-30-2006, 20:00
Много гадно , аз на таквиз учители им плюя в лицето , изобщо не ми пука . Зелен КОН и умен учител има ли ..? ;) Be HaPPy ,btw имисли нещо и и го върни тъпкано ще я *** ли * у***** к**** !