PDA

View Full Version : mnogo gajeta navednuj



ssiimmoonna
10-27-2006, 03:43
kakvo mislite za hora koito vurtqt po 2-3 gajeta navednuj i ako vie ste takiva obqsnete za6to


p.s sory ako ima takava tema

10-27-2006, 04:55
Еми ко.. Вдигат си самочувствието. Нищо повече.

Th3WildAng3l
10-27-2006, 05:05
1. Търсят разннообразие.
2. Не могат да намерят себе си и това което искат и им харесва
3. тъй като в един период от живота си бях такава мога да кажа, че такива връзки не просъществуват дълго.. въпреки че си има и изключения.
4. Момичето/момчето не иска да се задълбочава - за нея/него това е просто ... игра - играе си с чувствата на другите .. ако изобщо се достигне до някакви чувства
.. още доста може да се изпише по темата, но в момента нямам време :)

{_^PaS$IoN`KiSs^_}
10-27-2006, 06:58
Emi spored men e mnogo tupo da si igrae6 s chuvstvata na horata i da tursish raznoobrazie tochno po tozi nachin :roll: a ako razberat kakvo ? shte se chuvstvat predadeni i razocharovani :? ne mislq che ima smisul v tova,no vseki reshava za sebe si. :roll:

Drunk In My Desire
10-27-2006, 07:05
Чувство за малоценност и избиване на комплекси.
Жалко, че напоследък прекалено често взеха да се срещат.

KuReC
10-27-2006, 07:07
zna4i 4e e pi4/ka i 4e si zapulva svobodnoto vreme :P

ssiimmoonna
10-27-2006, 07:59
i az mislq 4e e mn tupo i mn s4e drazna na hora koito pravqt ne6to takova no nz s kakva cel

GLeZoRanA
10-27-2006, 08:45
1. Търсят разннообразие.
2. Не могат да намерят себе си и това което искат и им харесва
3. тъй като в един период от живота си бях такава мога да кажа, че такива връзки не просъществуват дълго.. въпреки че си има и изключения.
4. Момичето/момчето не иска да се задълбочава - за нея/него това е просто ... игра - играе си с чувствата на другите .. ако изобщо се достигне до някакви чувства
.. =D> Кофтито е , че хората не го разбират това и веднага се нареждат такива девойки в групичка "курви" :-s

Mikohito
10-27-2006, 09:05
И никога няма да се гледа с добро око на това.Просто не е нормално да имаш две връзки наведнъж според мен е невъзможно да си влюбена в две момчета.Аз бих го приел до един момент а той е началният на втората връзка докато се изясните с момчето/момичето и в този момент трябва едната връзка да се прекрати.Определено не съм фен на това да се въртят по две три гаджета.

Sazi
10-27-2006, 09:34
Emi az ne go odobrqvam.Az pone ne bih si igrala taka s 4yvstavata na grugite.Da hodq s edin da si idgarq s drug i t.n Poznavam edna koqto hodi s 18 mom4eta.Prosto ne pitaite kak otdelq vreme na si4kite oba4e tva za men si e kyrva!

NaDuFcHe
10-27-2006, 09:39
Mi az lichno se e sluchvalo da hodq s poveche ot 1 momche mnogo pti ama ne se smqtam nito za kurva nito nehsto takova..Prosto takiva sa bili obstoqtelstvata..Trugvash s nqkoi posle se vlubvash s drug s koito sushto mojesh da trugnesh no neiskahs da naranish chustvata na 1voto momche s koeto si bil i takam....s vremeto razbirash koi ot dvamata poveche zaslujava da budesh s nego i precenqvash vsichko

Nadelina
10-27-2006, 09:56
Mislq che e typo.. Nqma nachin da obichash dvama dushi ednakvo i po edno i sashto vreme.. Za tova ne moga da priema che nqkoi moje da ima po 2-3 i poveche gadjeta navednaj..

SlasHDaFiveNine
10-27-2006, 10:01
мне не съм такъф чо'ек
а за тия които са....ми просто не знаят к'во искат

Slave4You
10-27-2006, 13:57
kakvo mislite za hora koito vurtqt po 2-3 gajeta navednuj i ako vie ste takiva obqsnete za6to


p.s sory ako ima takava tema
че не са намерили любовта :)

iiirish
10-27-2006, 14:04
ами аз не съм такава, но мисля, че все пак това си е един вид екстремно преживяване - единия, другия, единия, другия... :) може би е вълнуващо, и доста повишава самочувствието факта, че въртиш две или три момчета на пръста си.
но за мен това е мимолетно преживяване и рано или късно, дори и да не те разкрият, ти пак сама се отказваш, защото разбираш, че не е честно спрямо теб да се "подаряваш" на толкова момчета, като може да се отдадеш изцяло на един и с него да отриеш, че можеш не само да си желана и обичана, но и ти да желаеш и да обичаш ;)

JiVeTo`
10-27-2006, 14:19
KURWA

ssiimmoonna
10-27-2006, 14:54
na mene mi e 4udno 6toto ne moga da razbera s kakva cel go pravqt ne im li stiga 1

koalka
10-27-2006, 15:08
Такива хора просто са гадняра за мене и се правят на голямата работа.Мислят си,че са велики и че им е позволено всичко.И имат егати самочувствието.Да лъжеш е така,освен ако не знаят,да лъжеш двама или трима.Аз това просто не мога да го направя.А представи си например единият да е лудо влюбен в мен и аз да кажем си имам още трима.Супер гадно,но никога не бих го направила.

ssiimmoonna
10-27-2006, 16:52
Такива хора просто са гадняра за мене и се правят на голямата работа.Мислят си,че са велики и че им е позволено всичко.И имат егати самочувствието.Да лъжеш е така,освен ако не знаят,да лъжеш двама или трима.Аз това просто не мога да го направя.А представи си например единият да е лудо влюбен в мен и аз да кажем си имам още трима.Супер гадно,но никога не бих го направила.
napulno sum suglasna s tebe ,mn kofti e se po4uvstva

miloto_girl_4e
10-27-2006, 19:38
Еми ... за мен това е супер простотия..
Правят го, за да избиват комплекси, за да си повдигат тъпото самочувствие... мания за велечие ги преследва...

KuReC
10-27-2006, 20:14
Mi az lichno se e sluchvalo da hodq s poveche ot 1 momche mnogo pti ama ne se smqtam nito za k***a nito nehsto takova..Prosto takiva sa bili obstoqtelstvata..Trugvash s nqkoi posle se vlubvash s drug s koito sushto mojesh da trugnesh no neiskahs da naranish chustvata na 1voto momche s koeto si bil i takam....s vremeto razbirash koi ot dvamata poveche zaslujava da budesh s nego i precenqvash vsichko

ole maiko kolko MOZUK ima na toq svqt ... mnogo zle momi4eto

macka123
10-27-2006, 20:56
ми не им се кефя
аз не съм от тях
като съм с един съм с него и тва е
ако угаснат чувствата ми...не освежавам връзката с още една връзка,ами простио говоря с него и готово

SummeRLove08
10-27-2006, 23:18
Правят се на интересни,тва е.

GLeZoRanA
10-27-2006, 23:24
Правят се на интересни,тва е. Не е Вярно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! иска им се малко разнообразие , монотонните връзки писват в един момент и ти се иска нещо ново , нещо различно!!!!!!!! Иска ти се да почувстваш пак тръпката

KiLLeR_InSTiNkT
10-28-2006, 09:11
Mi az lichno se e sluchvalo da hodq s poveche ot 1 momche mnogo pti ama ne se smqtam nito za k***a nito nehsto takova..Prosto takiva sa bili obstoqtelstvata..Trugvash s nqkoi posle se vlubvash s drug s koito sushto mojesh da trugnesh no neiskahs da naranish chustvata na 1voto momche s koeto si bil i takam....s vremeto razbirash koi ot dvamata poveche zaslujava da budesh s nego i precenqvash vsichko
И аз съм била в същото положение и съм съгласна с теб. Понякога обстоятелствата са такива...

nasty_f
10-28-2006, 10:12
Mi,4e sa golqmi tarikati i blaze im:).Az ako imah pove4e 6te da e,za6toto ne znam to4no kakvo iskam,za6toto taka mi haresva,za6toto ne mi puka.Za tova 6te da e :lol:

priti_kiti
10-28-2006, 10:15
курвенска му работа.. с 5-6 наведнъж.. що? като няма тръпка в сегашната ти връзка - ми късаш бе и тогава тръгваш с друг..
тва да връткаш по няколко наведнъж освен,че е глупаво,а може и да ти изиграе доста лоша шега в даден момент.. както казват: "От двата стола - на земята" .. е в случая може и да са повече,но пак резултатът е на лице :lol:

Absconding
10-28-2006, 13:42
Правила съм го веднъж и с едното момче не ходех, а само се виждахме. Не сме имали връзка. Продължи една седмица и нямаше много смисъл в цялата тази работа и няма да го направя пак. Второто момче си имаше приятелка и ако се беше разделил с нея, аз щях да се разделя с моя приятел. Отделно с приятелят ми се карахме много и това внимание, което исках да получавам го намирах по скоро в другото момче. След седмица спрях да се виждам с втория и малко по-късно се разделих и с приятеля ми. Не съжалявам, че съм го направила, но няма да го повторя, независимо от обстоятелствата. В крайна сметка приятелят ми нищо не разбра и въпреки, че това беше преди 2 години, той и до сега не знае.

BeBcHeTo
10-28-2006, 13:46
За мене дфа е доста тъпи4ко

strange__
10-28-2006, 16:11
Някой написа,че търсели себе си (или нещо в тоя дух)...аз бих казала,че напоследък е твърде модерно да се опознаваш,да си неориентиран,да си бунтар,да си различен....що за глупости,толкова ли не можете да разберете какви сте всъщност,без да наранявате някой друг?!
П.С. Не намирам смисъл в подобни връзки и не харесвам хората,които го правят :!: