PDA

View Full Version : Предпазна мярка от родители :)



Slave4You
10-27-2006, 15:16
Мн ви се моля кажете ми как да направя така че като влизам в някой сайт нашите да не могат да видят по-точно кои страници съм гледала.Пример:като напишеш rozali ... и ти изписва сайта rozali.com и линкове към всички работи които съм гледала :oops: Има ли начин да не се запазват линковете или начин да ги изтрия??? Моля ви сеееееее не искам да ми гледат нещата !!!! :smt011

Forslor
10-27-2006, 15:45
Мн ви се моля кажете ми как да направя така че като влизам в някой сайт нашите да не могат да видят по-точно кои страници съм гледала.Пример:като напишеш rozali ... и ти изписва сайта rozali.com и линкове към всички работи които съм гледала :oops: Има ли начин да не се запазват линковете или начин да ги изтрия??? Моля ви сеееееее не искам да ми гледат нещата !!!! :smt011
Триеш Browsing HISTORY и кукитата за по сигурно.

Slave4You
10-27-2006, 15:52
Мн ви се моля кажете ми как да направя така че като влизам в някой сайт нашите да не могат да видят по-точно кои страници съм гледала.Пример:като напишеш rozali ... и ти изписва сайта rozali.com и линкове към всички работи които съм гледала :oops: Има ли начин да не се запазват линковете или начин да ги изтрия??? Моля ви сеееееее не искам да ми гледат нещата !!!! :smt011
Триеш Browsing HISTORY и кукитата за по сигурно.
как става това ?!

YahoGirl
10-27-2006, 17:31
vlez v google i pi6i CCleaner....tova e imenno takava programka za triene na linkovete koito si izpolzvala ,no ako vliza6 prez windows explorer ili mozzilla firefox....iztegli si programakata ot google-ima free download....i posle q nastroiva6 da ti trie ne6tata samo ot internet expolrer-a....abe iztegli si programkata i si q instalirai,puk natatuk 6te se spravi6 \:D/

10-27-2006, 17:50
vsa6tnost dokato sme na taq tema ot kade roditelite mogat da vidqtr v koi saitove si vlizal

Nik_Nikalsan
10-27-2006, 17:53
Otiva6 na Desktop-a kadeto ti e ikonkata na Internet-a i dava6 s desniq buton Properties. I tam v dqsno pi6e CLEAN HISTORY ,natiska6 tam i mu dava6 yes i iztriva vs saitove v koito si vlizala.

Slave4You
10-27-2006, 18:25
Оле мерси много :)))
Да,може да се види.Като напишеш първите букви на някой сайт и тогава ти падат отдолу линковете :(

KisskilleRcHe
10-27-2006, 20:29
Има и много по-лесен начин от този... Просто състваш още един юзър и ти си админ... Слагаш си пассс и да не ти пука тои не може да види нищо, което става при другия юзър....

Slave4You
10-28-2006, 11:07
Има и много по-лесен начин от този... Просто състваш още един юзър и ти си админ... Слагаш си пассс и да не ти пука тои не може да види нищо, което става при другия юзър....
Дам ... ама става въпрос за родителите ми :( Като видят че не им давам да гледат какво имам на компа ще се кажат че кой знае какво правя :)