PDA

View Full Version : Lubov ili omraza?



tedi_sladkata
10-27-2006, 17:38
Granicata mejdu lubovta I omrazata e nqkolko santimetra!Lubovta mn lesno moje da se zameni s omraza,kakto I omrazata s lubov!...Obi4ah te pove4e ot svoq sobstven jivot I ti go znae6e mn dobre!No re6i da se podigrae6 s 4ustavata mi,koito bqha 4isti I nevinni!Obi4ah te ne ot korist,obi4ah te zaradi samiq teb!No ti neuspq da go osaznae6 navreme I potapka moqta lubov kato ne6to mrasno,ne6to gnusno!A tq be6e edinstvenoto ne6to,koeto me spasqva6e ot vsekidnevieto,ot praznite I bezmisleni dni!Ti pridade smisal na moq jivot!Nakara me da povqrvam,4e me obi4a6 I darji6 na men!Vsi4ko be6e tolkova prekrasno!Dori nqkoi da mi be6e kazal,4e lubovta ni e laja-az nqma6e da mu povqrvam!Sega stoq I mislq za6to obarka vsi4ko?Misleh si,4e me obi4a6,no ovi bila sam porednata broika na krasivoto I naduto mom4e!Bqh 6tastliva s teb za6to ne go razbra?Za6to ne se interesuva6 ot mislite I 4ustvata na horata?Za6to sasipa tazi krasiva prikazka po tozi gaden na4in?Dori za mig ne bqh pomislila za nqkoi drug!Ti be6e edinstveniq v moq jivot!Obi4ah te,davah ti kakvoto iska6e!Vlubih se v teb I ti se razdadah dokrai!Nemoga da te razbera za6to si takav?Nakara me da se vlubq,a posle me ostavi bez da te interesuva,4e ti si moq jivot!4e jiveq I di6am za teb!Otide si I me potapka!Razru6i sveta mi-pogubi sarceto mi!Misleh si,4e 6te umra!Dnite mi nqmaha smisal!Vsi4ko be6e samo bolka I taga!Ne pomnq posledniq pat,koito se usmihnah,no pomnq,4e tazi usmivka be6e za teb!Granicata mejdu lubovta I omrazata e nqkolko santimetra!Lubovta mn lesno moje da se zameni s omrazata,kakto I omrazata s lubovta!...Sled kato si tragna I razbi moeto sarce stradah mn dalgo vreme!No doide moment,v koito osaznah,4e taka e po-dobre!Edin glupak,edin idiot napusna moq jivot!Napravih mn golqma gre6ka,4e se vlubih v nego!V edno bez4ustveno mom4e-mom4e,koeto ne me zaslujava!I v edin mig cqlata obi4,koqto izpitvah kam teb se prevarna v omraza!Mrazq te,mrazq vsqko ne6to v teb!Mrazq tova,4e ne se interesuva6 ot mislite I 4ustavata na drugite!Mrazq tova,4e se misli6 za velik kato naranqva6 drugite!A vsa6tnost ti si edin kompleksar!Mrazq tova,4e se strahuva6 da obi4a6 I da bade6 obi4an!V jivota vsi4ko se vra6ta!Pomni samo,4e imah istinski 4ustva kam teb,no ti sasipa na6ata prikazka!Vsa6tnost az sam se zablujdavala,4e e prikazka!Bilo e ko6mar!Blagodarq ti,4e me napusna I 4e mi dade nov 6ans da otkriq lubovta-da bada obi4ana!Blagodarna sam ti o6te,4e me nau4i da mrazq!Ti be6e 4ovekat,zaradi koito az stanah silna!Pomogna mi da se spravqm saama v trudnite momenti!Blagodarq ti,4e si otide!Sega moq jivot pridobi istinski smisal!Sega toi e palen s radost!Ne e predi6niq mi jivot izpalnen s fal6 I laja!Da tova be6e ti-edna gre6ka v moq jivot!No ne sajalqvam,za6toto ako ne be6e ti nqma6e da se nau4a da sam silna I da nevqrvam na vsqka vtora duma!Blagodarq ti za vsi4ko koeto napravi I nenpravi za men! :( :( :( Zdr na vs!Kak ste?Molq vi kajete mi dobre li e tova,4e zamenih lubovta s omraza?Blagodarq na vs!

mon4eto
10-27-2006, 18:14
mnogo e dalgo malko ponakratko ne moje li 8-[

koalka
10-27-2006, 18:15
Това,ако си мислиш,че много хора ще го прочетат като си го написала на латиница-лъжеш се!Поне като пускаш тема я пиши на кирилица,а не хората да си кривят очите.

iiirish
10-27-2006, 20:42
любовта се превърща в омраза единственно когато обичта бъде наранена, погазена и потъпкана без жал за тези така красиви чувства. но омразата не е изход! тя дори не е начин с който да накажеш човека, който е предизвиквал сълзите ти! безразличието е най-доброто оръжие. може би го мразиш истински, може би само искаш да го мразиш за да пречупиш спомена за него, но запомни, че любовта е любов и тя не може да бъде следвана от нищо друго освен от спомените, които никога не се изтриват

Amy_Lee^89
10-28-2006, 12:44
Абе хора не мислите ли че това кирилицата е много полезно нещо...Да?!...ами използвайте го тогава :P :twisted:
А конкретно по темата...Браво че си преживяла този безчувствен идиот =D> Той не те заслужава, не заслужава и една твоя сълза. Но запомни че както каза Anito.sl "най-доброто оръжие е безразличието". Безразличието наранява, докато омразата показва, че все пак продължаваш да мислиш за някого... :-k А той не го заслужава!

MeTaLcHeNcE
10-28-2006, 13:15
mi spored men dobre si napravila 6tom si go namrazila no po dobre napravi taka 4e toi da ti e bezrazli4en ... taka 6te go narani6 pove4e ...

10-28-2006, 13:46
Lubovta i omrazata sa dvete strani na monetata nare4ena- jivot!!!