PDA

View Full Version : Ujas..



10-27-2006, 18:51
ne moga da povqrvam che stigam chak do tuk da molq za suvet..vliubih se po nai-glupaviq nachin...prosto vidqh momcheto za malko i krai....obsebi i mislite mi ..promeni i durjanieto mi...strashno mnogo iskam da sum s nego...no ne znam kakvo da pravq govorih s nai dobriq mu priqtel i toi kaza 4e se sduhvam..a az poprincip ne mlukvam..a sega ne znam kakvo da kaja...sedq i go gledam..i mulcha...kakvo da naprava,kak da vurna saroto momiche..iskam go tova momche!
P.s..razli4avam vliubvane ot momento uvle4enie :-)

10-27-2006, 18:55
da ti kaja...nqma da stane6 su6tata dokato ne go preodolee6 tfa!nezavisimo dali 6e ste zaedno ili ne predi da stane qsno kfo 6e stava vse 6e si taka........a po vuprosa pomoli nqkoi ob6t poznat da vi zapoznae i toi ako izpita nqkakvo uvle4enie 6e opita da napravi ne6to i moje i da se polu4i m/u vas!uspeh! :wink:

reason
10-27-2006, 18:56
Започни да флиртуваш с него,прави му намеци.Сближи се с него(зависи какви са отношенията ви).Преодолей си срама и действай!

BeBencEto
10-27-2006, 19:01
oho oho...kolko poznato mi zvuchi tova...se edno situaciqta mi v momenta..az tochno do sa mislhi nad tva i go izmislih...otivash gushvash za "hi" priqtelq mu...posle i nego...i ottam pravite,kakvoto pravite..i da kajem otivate na kafe ili na neshto drugo...i deistvash,kakto mojesh...kusmet!

Crazy_Element
10-27-2006, 19:12
ne moga da povqrvam che stigam chak do tuk da molq za suvet..vliubih se po nai-glupaviq nachin...prosto vidqh momcheto za malko i krai....obsebi i mislite mi ..promeni i durjanieto mi...strashno mnogo iskam da sum s nego...no ne znam kakvo da pravq govorih s nai dobriq mu priqtel i toi kaza 4e se sduhvam..a az poprincip ne mlukvam..a sega ne znam kakvo da kaja...sedq i go gledam..i mulcha...kakvo da naprava,kak da vurna saroto momiche..iskam go tova momche!
P.s..razli4avam vliubvane ot momento uvle4enie :-)

няма ко да го мислиш отказвай се смисал почвай да се опитваш да го забравиш иначе ще става по лошо няма илзезни нищо.. тфа е живота е гаден ще сдухваш пред него той ще си намери друго момиче ако и в момента си няма де ..и тук таме ще си кажите две думи ще ти даде некви слепи надежди който ще се даржиш за тях и така и така докато напраиш кат мене 1 години и 2 месеца лудо влюбен и нищо...ИЛИ пак ако имаш смелост и просто нети пука което не е така отиди и му кажи че го ОБИЧАШ ...

Успех и дано излезни нещо между вас

KuReC
10-27-2006, 20:23
tva s gu6vaneto e dosta dobro ako nai dobria mu priqtel e sklonen na takoa ne6to bi svur6ilo golqma rabota mnogo dobra e taq ideq

iiirish
10-27-2006, 20:35
можеш да върнеш старото момиче само като имаш това момче. затова направи всичко възможно, което е по силите ти за да бъде той до теб ;) успех

koalka
10-28-2006, 05:33
Хубаво е че ги различаваш,щото някои и това не могат.Ами виж сега,според мен трябва да не се сдухваш толкова-опитай се,сигурно е трудно,но от опит глава не боли.Защо не му призанеш чувствата си и да го поканиш да излезете.Все някой трябва да направи първата крачка.

10-28-2006, 05:43
ne mi prechi da mu kaja,kakvoto i da bilo...vuprosa e v tova,che e mnogo skoro..poznavame se ot nqkolko dena...i purvo chenqma da me vzeme naseriozno i vtoro nz...trqbva da si namerq neshto,za koet da se hvana...neshto,koeto da me izdurpa..i deistvam :-) BeBencEto ideqta ti e mnogo dobra..shte vidim dnes may be shte vlezne v deistvie...

BLaCk_LaDY_
10-28-2006, 08:52
oho oho...kolko poznato mi zvuchi tova...se edno situaciqta mi v momenta..az tochno do sa mislhi nad tva i go izmislih...otivash gushvash za "hi" priqtelq mu...posle i nego...i ottam pravite,kakvoto pravite..i da kajem otivate na kafe ili na neshto drugo...i deistvash,kakto mojesh...kusmet!

i az sym v syshtata situaciq...

Amy_Lee^89
10-28-2006, 12:12
Хммм, няколко дни не е твърде дълъг срок...Но в крайна сметка, щом си сигурна в чувствата си, по-добре действай :wink: Иначе само ще ти стане по-гадно, защото ще се питаш: "Ами ако..." а така поне ще изясниш всичко...Успех!! :wink: