PDA

View Full Version : Ne na biletitee



InSOMnIAaa
10-27-2006, 20:16
Horaaaa nikvi biletii za avtobusii poe4ee da vi vozqt piqnii shofiioriiiiiiiiiiii i tehnicheski neispravni reisovo! E denss za malko da zagubqqq jivotaa si v skapannnnnnniq 280 koitoooo se 180 gradusa na carigradsko !

In4iTu_
10-27-2006, 20:23
:shock: Ужас, радваме се, че си добре, но какво точно стана? #-o

/wan`a`doo/
10-27-2006, 20:27
Emi ob6to bzeto 280 e vleznal v nasre6tnoto i se ogunal dosta..o6te 2koli sa se blusnala- ednata oti6la direktno kum Borisovata, a za drugoto ne znam. LIneiki, ala bala- lo6a rabota :?

WwanAdoO
10-27-2006, 20:44
Ina4e toq gradski transport prosto e bolna tema... zimata klin4, lqtoto jega koqto vodi do mirizma na por vdovec. Obiknoveno nqma mqsto kude da sedne6 kato izklu4im kogato putuva6 v po-kusnite ili rannite 4asove. A za skorostta da ne stava vupros- slu4valo mi se e da putuvam ot ndk do mladost 1 2chasa i nekvi ei takiva. Dosta 4esto moje da ti se slu4i da se izcapa6, da ti zatvorqt vratite pod nosa, 6ofiora da kara vse edno kara kartofi, prevoznoto sredstvo da se razvali ili jicata na troleq da se otka4i... Hm, su6to sum vijdala edin vatman kak si sliza pi4a na poslednata spirka i si vzima 2patron4eta Flirt, da be ei tui za otskok da podkara po-dobre tramvaq. E, verno 4e v nqkoi avtobusi ima televizori kato naprimer v 72, ama tam mirizmata permanentno e tolkova zverska 4e prosto tova da gleda6 nqkoi film ti e nai-malkiq problem... A i sled kato me globi kontroliorka (to i az si bqh vinovna kato si otvorih portmoneto uj da dokaja 4e nqmam pari kato si mislih 4e sa mi v djoba :lol: ) ve4e nikvi bileti... [-X

InSOMnIAaa
10-27-2006, 20:44
po neadekvaten shofiorrr ne sam vijdala prostooooooooo i az se radvam che sam dobre preid 2 meseca me blusna kola sa i tva napraoooo ve4e she si hoda pesha

siXt_senSe
10-27-2006, 20:49
Между другото точно тези билети могат да ти послужат да ги съдиш.Те са ти доказателство,че наистина си се качвал/а

The_White_Witch
10-27-2006, 20:51
OOo mnogo gadno az vseki den patuvam s 280 .... Tctctct gadno ! Ami super 4e si dobre :-D

Fena
10-27-2006, 20:53
Ахах нали наскоро се беше счупил някъв Икарос и имаше няколко ранени, които не получиха никакво обещетение защото са били нередовни :lol: :lol: :lol:

WwanAdoO
10-27-2006, 20:59
Между другото точно тези билети могат да ти послужат да ги съдиш.Те са ти доказателство,че наистина си се качвал/а
Xexe, a ако си с карта- кво гориш?! :lol: ](*,)

miloto_girl_4e
10-27-2006, 21:19
Между другото точно тези билети могат да ти послужат да ги съдиш.Те са ти доказателство,че наистина си се качвал/а
Xexe, a ако си с карта- кво гориш?! :lol: ](*,)



То на картата си пише за кои линии е и може би пак ще можеш да ги съдиш... знае ли човек... :?

GLeZoRanA
10-27-2006, 22:37
Между другото точно тези билети могат да ти послужат да ги съдиш.Те са ти доказателство,че наистина си се качвал/а
Xexe, a ако си с карта- кво гориш?! :lol: ](*,)



То на картата си пише за кои линии е и може би пак ще можеш да ги съдиш... знае ли човек... :? Е ходи докажи , че си бил в точно този автобус :-D

LostDemon`
10-27-2006, 23:52
Не съм дупчил билет от много време. Също така и карта нямам. Не ме грее за контролите.. Расправям се и тва е :evil:

teenkopele
10-28-2006, 00:51
Билети не дупча.
Дали дупчиш или не...въпрос на личен избор. :wink:

miloto_girl_4e
10-28-2006, 05:31
Между другото точно тези билети могат да ти послужат да ги съдиш.Те са ти доказателство,че наистина си се качвал/а
Xexe, a ако си с карта- кво гориш?! :lol: ](*,)



То на картата си пише за кои линии е и може би пак ще можеш да ги съдиш... знае ли човек... :? Е ходи докажи , че си бил в точно този автобус :-D



То и с билета не можеш да докажеш, че точно тогава си бил?
Както се сещате никой шофьор като стигне крайна спирка не променя дупките да са различни, както по принцип трябва да прави, такаче...

Mo6nooo
10-28-2006, 06:21
Е ходи докажи , че си бил в точно този автобус :-D
Вярно, че българите никога не биха били свидетели, но от цал автобус поне един свидетел ще се намери...всиъщност и той е жертва.

kaka_lara
10-28-2006, 08:55
Е ходи докажи , че си бил в точно този автобус :-D
Вярно, че българите никога не биха били свидетели, но от цал автобус поне един свидетел ще се намери...всиъщност и той е жертва.Еми стана вече ясно, че от целия рейс само един свидетел има, другите са хукнали да хленчат наляво надясно по форуми и познати O:)

machoka
10-28-2006, 10:46
Не на билетите, ама някой друг път :evil:

Аман от гратисчийска философия!

Като не ви харесва услугата, която ви се предоставя: НЕ Я ПОЛЗВАТЕ, а не ПОЛЗВАТЕ Я БЕЗПЛАТНО!! :shock:

Как е възможно някои да си плащаме карти всеки месец и да возим на наш гръб гратисчиите? Не мислите ли, че някак не е справедливо? И на всичко отгоре чета нагли изказвания, вместо тези хора да са по-ниски от тревата!

fresh_@
10-28-2006, 11:44
Няколко пъти в автобуса се случи да няма кондукторка. :mrgreen: А някои пъти се случва да не ме таксуват просто поради невнимание. :) Но това се случва сравнително рядко. :roll: