PDA

View Full Version : Zashto sym takava?



10-27-2006, 20:36
Iskam da spodelq s vas, zashtoto razbiram,che ne sum prava! Znachi, ot dosta vreme useshtam che sym golqma egoistka! Naprimer, drugite mi davat ponqkoga da prepisha domashnata po matematika, a kogato mi poiskat te da prepishat, mi stava malko krivo, zashtoto te ne sa si napisali domashnata, a q pishat nagotovo. I az ponqkoga q prepisvam, no togava se kefq, che si imam domashna, a kogato az davam.... :? Vchera pravihme kontrolna ko Bylgarski i kato me pita sysedkata mi po chin za neshto, syshto i kazah "ne znam" samo zashtoto ne iskam tq da ima po-visoka ocenka ot men.Tq si prepisa ot edna otlichnichka dosta neshta, i kogato mi kaza, syshto mi stana tupo. Az, makar che ne zaslujavam, q pitah za nqkolko neshta, i tq mi gi kaza, dori pogledna v lista na choveka pred men, za da mi podskaje! Togava mnogo i se kefq, no kato se zamislq, az sym mnogo gadna i sym golqma egoistka! :cry: Osyznavam go, opitvam se da go promenq, no prosto sym takava! Kakvo da pravq??? :cry:

In4iTu_
10-27-2006, 20:41
Еми ти осъзнаваш грешките си, това е добре, от тук нататък остава само да промениш нещата - помагай на другите, както те помагат на теб :wink:

siXt_senSe
10-27-2006, 20:42
Щом го осъзнаваш и не можеш сама да си помогнеш,няма кой друг.Просто го преодолей

the^one
10-27-2006, 20:57
Поздравления ще се справиш в живота!Да си егоист не е толкова лошо. :wink:

MuJIoTo
10-27-2006, 22:04
Не, то не е лошо да си егоист, само трябва да не прекаляваш.
Ще доиде момент, когато и на теб ще кажат "не знам" и няма да ти стане никак приятно. Осъзнала си грешката си, остава да се научиш да даваш и да ти е приятно, че си помогнал. В каина сметка всичко се връща :-k

niGGa
10-27-2006, 22:33
инвалид

Obitax
10-27-2006, 22:44
Iskam da spodelq s vas, zashtoto razbiram,che ne sum prava! Znachi, ot dosta vreme useshtam che sym golqma egoistka! Naprimer, drugite mi davat ponqkoga da prepisha domashnata po matematika, a kogato mi poiskat te da prepishat, mi stava malko krivo, zashtoto te ne sa si napisali domashnata, a q pishat nagotovo. I az ponqkoga q prepisvam, no togava se kefq, che si imam domashna, a kogato az davam.... :? Vchera pravihme kontrolna ko Bylgarski i kato me pita sysedkata mi po chin za neshto, syshto i kazah "ne znam" samo zashtoto ne iskam tq da ima po-visoka ocenka ot men.Tq si prepisa ot edna otlichnichka dosta neshta, i kogato mi kaza, syshto mi stana tupo. Az, makar che ne zaslujavam, q pitah za nqkolko neshta, i tq mi gi kaza, dori pogledna v lista na choveka pred men, za da mi podskaje! Togava mnogo i se kefq, no kato se zamislq, az sym mnogo gadna i sym golqma egoistka! :cry: Osyznavam go, opitvam se da go promenq, no prosto sym takava! Kakvo da pravq??? :cry:

KUHA LEIKA SI !!!

SummeRLove08
10-27-2006, 23:04
Ти не че си егоистка,ами си малко завистлива според мен и не искаш другите да постигат твоя успех.Спокойно,много тийнейджъри преминават през този период.Трябва обаче да се научиш да помагаш и на другите,защото не винаги те ще го правят за теб.

teenkopele
10-28-2006, 00:55
За да получаваш, трябва и да даваш. :wink:

koalka
10-28-2006, 05:52
За да получаваш, трябва и да даваш. :wink:Именно.

leko_otkachena
10-28-2006, 05:55
invalid i parazit omg mn cherovni dumi!!Inache po temata :arrow: shtom osuznavash greshkata si trqbva da se opitash da q popravish!!

Smiley_Girl
10-28-2006, 06:35
Ти не че си егоистка,ами си малко завистлива според мен и не искаш другите да постигат твоя успех.Спокойно,много тийнейджъри преминават през този период.Трябва обаче да се научиш да помагаш и на другите,защото не винаги те ще го правят за теб.
Хубаво е,че си осъзнала това и знаеш,че не е хубаво.От теб зависи да се промениш.

white_chik
10-28-2006, 06:45
Еми в случая наистина си егоистка и трябва да положиш много усилия,за да се промениш,защото това определено е отрицателно качевство,особено след като другите ти помагат.Да си кажа честно и аз съм имала такива моменти,когато просто не искам някой да има по-висока оценка от мен,ама не ми се случва често.Ние със съседката ми по чин сме си дупе и гащи и когато можем си правим заедно контролните,не че ефектът е налице :-D

_Imaginary_girl_
10-29-2006, 01:02
Както казват другите хубаво е,че си го разбрала -
сега е ред да се поправиш :wink:

Sweety-Tweety
10-29-2006, 09:04
Както казват другите хубаво е,че си го разбрала -
сега е ред да се поправиш :wink:
щ
От теб се иска воля.

estate
10-29-2006, 10:04
Абе всеки човек е егоист в по-голяма или по-малка степен-тва си е като ест защита на индивида.Дишай дълбоко-не си някво диво изключение.Както многократно беше казано-хубаво е че си осъзнала грешката си,а сега е време да си я поправиш.Просто следващия път като те помолят за нещо се опитай да помогнеш и ще се почувстваш мн по-добре.

mon4eto
10-29-2006, 15:24
Mi 6tom go osaznav6,pomisli i ne badi takava(pone se opitai ako ti se struva nevazmojno) :-)

Mimka_sweet
10-29-2006, 17:15
I az sam kat tebe e :smt005

macy_day_parade
10-30-2006, 11:08
не чувствяш ли колко тъпо става т`ва!?!?!?Ся само остава да започнеш да подсказваш грешно и да късаш домашните на съучениците си... :shock: от които ти всъщност си преписала...

macy_day_parade
10-30-2006, 11:12
не е достатъчно само да го осъзнаваш!!!!!!!!!!!!!!!!!!

macy_day_parade
10-30-2006, 11:17
I az sam kat tebe e :smt005

Ей,православната християнка,що така бе!?!?Нали вярата ти се гради на любовта,а? ](*,) И тръгнала да ми спори с хората... :smt011