PDA

View Full Version : iskam speshna pomosht!



luxor
10-27-2006, 21:40
Zdr..!
hora sestra mi chaka bebe koeto skoro shtes e rodi..az kakto cqloto mi semeistvo se valnuvame ujasno mn..napregnati sme pritesneni sme..no katocheli az nai mn..dori veche sam kupil podaruci za malkoto..i pozdravitelna kartichka..i eto go problema..neznam kakvo da pisha v neq?
iskam nqkoe oroginalno pojelanie..no nz za kogo..za sestra mi ili za bebeto?
daite ideq za kogo da bude prednaznachena i nqkakvo pojelanie..pls..:(

HaCkO
10-27-2006, 21:51
mi az bih pisal za sestrati vav slu4eq ama nese se6tam za kakvo za6toto bebeto vav momenta mu e samo do karti4ki... :lol: :lol: \:D/

MuJIoTo
10-27-2006, 23:14
Е, може нещо за мило предназначено за бебето, което да трогне майка му. Например "Здрвей бебче, добре дошло в нашия свят! Тук може и да не е много хубаво, но ние ще се постараем да израснеш и да станеш човек в хубавия смисъл на думата. Нека съдбата бъде щедра и дари теб и твойте родители с много хубави моменти заедно, а живота бъде благосклонен и да ти подари възмойно най-доброто от себе си...." Нещо от тоя род :smt026

03-28-2007, 11:53
Zdr..!
hora sestra mi chaka bebe koeto skoro shtes e rodi..az kakto cqloto mi semeistvo se valnuvame ujasno mn..napregnati sme pritesneni sme..no katocheli az nai mn..dori veche sam kupil podaruci za malkoto..i pozdravitelna kartichka..i eto go problema..neznam kakvo da pisha v neq?
iskam nqkoe oroginalno pojelanie..no nz za kogo..za sestra mi ili za bebeto?
daite ideq za kogo da bude prednaznachena i nqkakvo pojelanie..pls..:( :smt018 :smt018 :smt018 :smt018