PDA

View Full Version : kak da go spechelq ?



barby
10-27-2006, 22:21
zdravite vsichki
molq vi da se otnesete seriozno i da mi dadete nqkukuv savet,zashtoto sum mnogo oburkana.super mnogo haresvam edin moi sauchenik.haresvam go ot 4/5 meseca,a si imam i seriozen priqtel. vaprosa e che s tozi moi sauchenik v posledno vreme mnogo se sblijihme i naistina se durji super milo s men, hodime po kafete napred nazad lafime si mnogo a i zabelqzah che proqvqva revnost... mislq che i toi me haresva,a sushto taka mislq che znae che i toi ne mi e bezrazlichen. iskam da go spechelq, no prosto... nqkaksi mi e strashno neudobno,do sega nikoga ne sum pravila az purvata krachka,pak do kolkoto go poznavam i toi e mnogo sramejliv. a v sushtoto vreme ne iskam da si provalqm serioznata vruzka i ne iskam da naranqvam priqtelq si...
kakvo da pravq ?

HopeLesss
10-27-2006, 22:27
Е, не може да имаш и двамата. Просто си реши кой от двамата е по-важен за теб и дали искаш да рискуваш да загубиш приятеля си и да се впуснеш в тази авантюра... :roll:

Solitary
10-27-2006, 22:28
1во трябва да направиш избор ... неможеш да седиш на 2 стола едновременно. От там нататък всичко би трябвало да се получи от само себе си ...

barby
10-27-2006, 22:48
men mi e predelno qsno che izbor trqbva da napravq, problema e che ne sum sigurna v negovite chuvstva,a si mislq che ne si zaslujava da zagubq priqtelq si naprazno ... ohh nz strashno mi e oburkano... nz dali mojete da me razberete. sluchvalo li vi se e da haresvate 2ma choveka...

kofti_nick
10-27-2006, 23:10
Ама ти по 2ма ли искаш да въртиш ? [-X

koalka
10-28-2006, 05:31
Ти не твърдиш,че обичаш приятеля си,което наистина не е така.Просто нямаше да излизаш с онзи и да искаш да го спечелиш.Не знам на колко си,ама не лъжи приятеля си по тоя подъл начин,а се раздели с него и тогава се събери с другия,ако толкова искаш.Защото така или иначе,ако приятелят ти разбере,че се занасяш с друг,или ще се разделите,или и той ще се занася с друга.Постъпваш тъпо.

Barbie
10-28-2006, 08:06
Ami...strah te e da riskuva6 sigurnata si i seriozna vruzka za ne6to novo i nesigurno, tui kato nakraq moje da ostane6 sama. Taka si e, opredeleno ima risk. No ti obi4a6 li priqtelq si? Tova 4e se zaglejda6 po drugo mom4e ne zna4i nepremenno, 4e ne go obi4a6...moje prosto v momenta da si se umorila malko ot otno6eniqta vi, da si oburkana, nesigurna v 4uvstvata si? No moje i prosto da si go razliubila. Trqbva da preceni6 koe ot dvete e, za da ne sujalqva6 posle, 4e si izgubila 4oveka, kogoto obi4a6. Nie trudno mojem da te posuvetvame. Ako naistina obi4a6 priqtelq si ne riskuvai vruzkata vi i zabravi za drugoto mom4e. A ne...budi 4estna s nego, kaji mu kakvo se slu4va s teb...i zaponi da se zanmava6 s drugiq 4ak sled kato si kazala na priqelq si...

Polin4eto
10-28-2006, 17:57
Ако гаджето ти е омръзнало, кажи му, че малко искаш да се усамотиш.
Надявам се той ще те разбере. През това време изясни първо своите чувства, а после може нехайно в някое кафе да попиташ съученика ти:Харесваш ли ме като човек? А за връзка?" :mrgreen:

BeBcHeTo
10-28-2006, 17:59
Реши с кой от двамата искаш да си

10-28-2006, 18:05
Ама ти по 2ма ли искаш да въртиш ? [-X

Деа!ПАК ПО 2ма ИСКАТЕ ЕЙ !НЕЗАДОВОЛЕНИ!

KuReC
10-28-2006, 20:05
DmX Ft. Sisquo - WhaT ThIs BiTcHe$ WanT FrOm A nIggA .......

VeSna
10-29-2006, 10:22
Мацко един съввет - остани с приятеля си ако найстина го обичаш - а това със съученика е само моментна работа - ПРЕКРАТИ Я ! Сега ти си решаваш аз само давам съвета ;)

DeSsY`
10-29-2006, 11:29
То си личи, че не обичаш приятеля си - поне не го лъжи тогава! Кажи му истината и си пробвай шанса при другото момче. Много е тъпо да го караш да си мисли, че го "обичаш", че той за теб е единствен и дрън дрън.. Говори лощо за теб ако продължаваш така.

gre6nata
10-29-2006, 12:03
Внимавай да не нараниш приятеля си и да съжеляваш за постъпката си. Когато изгубиш нещо - разбираш какво си имал !!! Не ти казвам да го лъжеш някой от двамата,а просто реши какво искаш,но внимавай да не направиш грешка защото след нея нищо не е същото !!!!

Tq____
10-29-2006, 13:38
Zdravej Barby! Prosto ne mojesh da si predstavish kolko otli4no te razbiram!!! Az naposleduk usetih 4e sum v podobna situacia...imam priqtel ot mnogo vreme, no mn pati sme kusali i 4esto se karame. Negoviat nai-dobur priqtel, koito e i moq nai-dobur ot okolo 3 godini nasam, vinagi mi e pomagal v trudnite momenti i strashno mn si go haresvam. Toj zamina da u4i v 4ujbina i skoro nqma da se vurne - i togava az osuznah 4e vsa6tnost 6te mi lipsva mn pove4e otkolkoto e normalno za edin priqtel! Ot edin mesec se vurtq v tozi oburkan krug i se 4udq koi obi4am ot dvamata!!!
Za sega reshenie ne sym namerila ...edinstvenoto koeto izmislih e,4e ako o6te vednaj se skaram s priqtelq si...pove4e nqma da se subera s nego!

Na teb ne znam kak da ti pomogna...poneje ne znam kakvi to4no sa ti otno6eniata s priqtelq! No sled kato zaglejdash drygo mom4e sym sigurna,sydq taka ot moqta situacia,4e ne6to ne e nared mejdu vas!
Zamisli se kakvo e - i ako si struva da se razdelish s priqtelq si zaradi nego, go napravi, za6toto v kraina smetka, nikoga ne se znae koe reshenie e pravilnoto i moje tozi tvoi priqtel da e tova ,koeto vinagi si tursela! Prosto razberi kakuv e problema mejdu teb i gadjeto ti! Uspeh
Mejduvremenno daj syvet ako izmislish sprqmo moq problem...

10-29-2006, 13:46
milich4a druj si i dvamata ednovremenno kvo tokoz be hapy pak ko seriozniq razbetre...4ao ima6 si mov

assd
10-29-2006, 19:24
пусни тото, може да спечелиш ако е в наградния фонд

barby
11-02-2006, 19:29
mi vijte... az mn obichah priqtelq si,do edin prekrasen den kogato toi zapochna da me prenebregva zaradi edin negov "priqtel"... tfa stana predi okolo 6/7 meseca..kakto i da e posle se opravihme,no v momenta v koito toi stana syshtiq kato predi,az prosto nqkaksi ohladnqh,a malko sled tova zapochnah da haresvam tozi moi syuchenik.vijte ne me razbiraite pogreshno ne iskam i dvamata, no ne moga i da razbera koi ot dvamata vsyshtnost iskam.ne sum bezrazlichna kym priqtelq si, no... sus sauchenika mi...nz prosto.... razbirate li poprincip sym mn prikazliva i kogato doide edin moment da ostanem samo dvamata i .. govorq govorq i v opredelen moment nz i az kakvo govorq...prosto se otnasqm.vseki den predi uchilishte hodim na kafe i vseki den kogato go vidq i mi kazva "1/2 min zakusnenie"...i napravo poludqvam,razbirate li...treperq...krakata mi se podkosqvat.... a drugoto koeto e mislq si che moje tova povedenie kym men da e chisto priqtelsko...nz ](*,) a toi naistina e strashno mil s men..mnogo si spodelqme,pochti navsqkade hodim zaedno,gushka me ala bala...govori mi tolkova nejno... ](*,) dali sym vliubena ?!?

Scarabey
11-02-2006, 19:53
Е явно искаш да играеш двойната игра...това не е много хубаво качество повярвай ми

Scarabey
11-02-2006, 19:56
milich4a druj si i dvamata ednovremenno kvo tokoz be hapy pak ko seriozniq razbetre...4ao ima6 si mov
Аве я не й пълни главата с тъпи курвенски идеи а?Мислиш че е много хубаво и приятно това което я съветваш ли?

hforce
11-02-2006, 23:21
Ама ти по 2ма ли искаш да въртиш ? [-X

4e kvo we, az sum s 2 i pak ne stigat :(
1 v stara zagora
1 v ispaniq
v sf si nqmam :( za sega :twisted:

kum avtorkata: 1vo izberi koi ot 2mata iska6 posle pravi kakvoto i da e
ako izbere6 drugiq ne priqtelq si napravi ti purvata kra4ka 6tot ina4e ako go 4aka6 toi da q napravi 6te ima da si 4aka6