PDA

View Full Version : вече нз какво да мисля...



10-28-2006, 08:26
С приятеля ми се запознахме преди година и половина в чата.Определихме си среща видяхме се и след няколко дена пак се засякахме в чата.Отидохме на кафе и на др ден ми каза че имал да ми казва нещо мн важно...бил се влюбил в мен и искал да тръгнем аз му казах че имам нужда от време да го опозная по-добре.И след няколко седмици тръгнахме.Бяхме заедно 2 седмици след което яз го зарязах,но след около 2 месеца пак се събрахме за 2 седмици и пак аз го зарязах....след всичко което му причиних си останахме добри приятели,виждаме се ,излизаме.Във вторник бяхме се засякли в чата и той ми каза че ако искам мога да ида на другия ден с него и неговата компания(метъли) да ходим да пием и аз приех.На др ден той дойде да ме забере и отидахме да пием..аз се напих...добре че беше той да ми помогне да се прибера у нас.По пътя аз едвам вървях,говорих му глупости от рода че иксам да умра и че искам той да ме убие...а той ми каза че имал нужда от мен и иксал да бъде с мен и ме целуна аз също отвърнах на целувките му....разбрахме се на др ден да се видим и той доиде у нас да ме забере.Отидахме на едно безлюдно място седнахме на една пейка и той ме накара да легна,почна да ме целува по гърдите...искаше да му барам мъжкото достойнство.....намекна за секс аз му казах че съм в цикъл ,а той ме попита дали след 5-6 дена ще искам да разбера кво значи истинска възбуда и аз викам еми ще видим.Разбрахме се на др ден да се видим обаче той никав не дойде нито вчера....и ся си мисмя че е с мен само зарди секса миналата вечер щях да го питам ама не можах...Той може и да е едвал у нас да ме търси ама аз пр принцип си сида у нас много рядко 1-2 часа на ден и просто нз що не се обажда тия дни нали не се е случило нещо с него или просто не иска да се виждаме щото не му дадах ясен отговор относно секса

Karameleno f
10-28-2006, 08:36
ami to malko oburkano ama predi tova ako ne ste go pravili moje i za tva da.ama ot druga strana ti da si go ostavqla 2 puti i toi pak da iska samo seks neznam :smt017

10-28-2006, 09:24
opredeleno ne iska samo sex ot teb spored men vlaga nqkvi 4yvstva.a za tva 4e ne ste se vijdali ot nqkolko dena moje da si ima seriozna pri4ina

He3HauKa
10-28-2006, 15:35
Moje bi iska ti da si mislish che e samo zaradi seksa,za da ne mu napravish pak kofti... Darji se mnogo stranno nai dobre govori s nego,no te savetvam da ne izbarzvash sas seksa . :smt083

sunny_girl16
10-28-2006, 15:45
Ама че ненормална история поне според мене... Нз кво да ти кажа, но май тоя не е за тебе .

Smiley_Girl
10-28-2006, 16:27
Пича явно си пада по теб и иска и да те *ука

koalka
10-28-2006, 17:40
Ами може и правилно да мислиш,че се интересува само от секса.Доста е несериозен,не ти се обажда,не знам,ако искаш го потърси и се изяснете.

I_ve7o
10-28-2006, 18:01
MN NESERIOZNO KOPELE:D ne bzk ama naistina e neseriozen spored men go zabravi!smisal i ti na my zvani.. ako dyrji na teb sam 6te te potyrsi :)

BeBcHeTo
10-28-2006, 18:06
Тоя те иска само за ебането

BeBencEto
10-28-2006, 18:07
taka kato se zamislq...mai si prava...qvno momcheto iska sex...no zashto li te tursi...oburkano mi zvuchi...no sled kato si go skusala i to dva puti e doshul kraq i ne trqbva da se zanimavash s nego...

fire_spark
10-28-2006, 18:25
ami spored men sled kato si go otrqzala 2 p1ti sega iska da te iz4*ka i da te zarege.sry 4e zvu4i malko grubo ama prosto taka mislq.nedei da mu se vr1zva6 na glupostite.

KuReC
10-28-2006, 20:03
METAL MAIKA MU METALSKA DA EBA DA UMRAT VSICHKI METALI ... _)_ _)_ _)_ _)_ _)_ _)_ _)_ _)_

10-30-2006, 17:46
ami spored men toi te izpolzva samo za sexa