PDA

View Full Version : Проблеми с общуването...



KiLLeR_InSTiNkT
10-28-2006, 09:36
Здравейте хорица, вижте сега имам един проблем с гаджето... Ето за какво става въпрос - ние сме заедно 5 месеца и нещо вече и нещата не вървят много на добре така като гледам. Аз го обичам, не той е по-особен човек и не си показва чувствата често /може би го е страх не знам и аз/. Та напоследък, когато започнем да си говорим аз не знам какво да му кажа, защото каквото и да кажа той постоянно се заяжда.
Заради него вече имам проблем с нервите май, тъй като вчера му се развиках /принципно съм спокоен човек/. Вече не знам какво да правя - искам да говорим, защото знам, че имаме много неща за казване още, но по този начин той убива всяко мое желание за разговор. И после ме пита - "Ти що нищо не казваш?". Говорили сме с него за това, но все едно нищо. Вече не знам...
Просто трябваше да споделя с вас.
Съжалявам, че ви занимавам с мойте глупости...

maybelline
10-28-2006, 10:20
Като започне да се заяжда просто му кажи,че това което казва,те наранява и му обясни защо.Би трябвало да те разбере.Опитай се да не му се сърдиш и да не му викаш за разни дребни неща,които можеш и да подминеш.Обърни повече внимание на хубавите неща във връзката ви.Когато усетиш,че ще се скарае за нещо,му го кажи и вземете мерки преди да се разрази някое скандалче.Ако не си показва чувствата,покажи ти своите.Когато останете насаме ще имаш много и най-различни възможности да го направиш.Гушни го,целуни го...ти си знаеш как;)Ще се справиш,а и сега вероятно пишеш тъкмо след като сте се скарали малко и нещата стоят сиви за теб.Ще видиш,че следващия път като го видиш,вече повечето неща ще са си на мястото.

Super`girl
10-28-2006, 11:48
Като започне да се заяжда просто му кажи,че това което казва,те наранява и му обясни защо.Би трябвало да те разбере.Опитай се да не му се сърдиш и да не му викаш за разни дребни неща,които можеш и да подминеш.Обърни повече внимание на хубавите неща във връзката ви.Когато усетиш,че ще се скарае за нещо,му го кажи и вземете мерки преди да се разрази някое скандалче.Ако не си показва чувствата,покажи ти своите.Когато останете насаме ще имаш много и най-различни възможности да го направиш.Гушни го,целуни го...ти си знаеш как;)Ще се справиш,а и сега вероятно пишеш тъкмо след като сте се скарали малко и нещата стоят сиви за теб.Ще видиш,че следващия път като го видиш,вече повечето неща ще са си на мястото.
da i az taka mislq aide deistvai :wink:

KuReC
10-28-2006, 20:19
kat po4ne se zaqjda s tebe mu napumni za ne6to gadno i tka seki put eno i su6to i 6a sa spre

IKisseDAGirL
10-29-2006, 09:17
винаги когато започне да се заяжда, му отвръщай с добро.. никога не се заяждай и ти, а се дръж по най-милия възможен начин :)
никой не може да издържи дълго да се заяжда с някой, който се държи мило с него.. най-малкото ще му става гузно и с времето ще свикне да общува нормално

най-важното е да сдържаш емоциите си докрай и колкото и да се дразниш, да не го показваш, да сдържаш нервите си и да си любвеобилна :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
10-29-2006, 14:35
Мерси за отговорите. Ще му го върна тъпкано с добро :mrgreen: