PDA

View Full Version : Проблем - не мога да имам приятели-момчета



10-28-2006, 10:18
Не знам дали темата е за тук, но ще пробвам...
Мъж съм. Не мога да имам за приятели други мъже, просто не се получава. Почти всичките ми приятели и хора, които чувствам близки, са момичета. Цял живот съм бил в подобни женски компании - от училище, през гимназия, че и в университета. Не, не съм изобщо гей. Просто ми е много по-приятно да общувам с жени, на повечето също им допада моята компания.
Но животът ми се обърна така, че в момента се налага да бъда основно в мъжка компания (не, не съм в казарма, нито в затвор), отделен съм от близките си и не мога да се приспособя, колкото и да се старая. Просто не се чувствам свойски, когато другите мъже се събират вечер да пият, да се оригват на воля, да си говорят за чукане на мацки, за футбол и други простотии - всичко това аз не го правя и не ми понася. Твърде културен съм явно. Трябва ли да се чувствам по-малко мъж??
И защо ми е толкова лесно да комуникирам с жени, да бъда близък с тях, понякога дори и в интимен смисъл, но същевременно да не мога да бъда в мъжка компания и да не се разбирам изобщо с мъжете?
Тука форумът не е за такива сложни работи, но все пак дори и мнението на тийнейджърите е ценно. :wink:

NiCkSi
10-28-2006, 10:41
mi kvo da ti kaja spored men ne 4e ne moje6 da kontaktuva6 s mom4eta a prosto si popadnal na takiva koito ne ti dopadat i sa prosti.

mon4eto
10-28-2006, 15:25
MI smeni kompaniqta we 4ovek...ako pak ne moje6 opitai se da bade6 kato tqx,za6toto ina4e 6te stane o6te po zle!!!

Sweety-Tweety
10-28-2006, 19:39
MI smeni kompaniqta we 4ovek...ako pak ne moje6 opitai se da bade6 kato tqx,za6toto ina4e 6te stane o6te po zle!!!
Ако не ти допада недей да си с тях.Просто се отдели от групата.Това ,че един мъж е по-културен го прави много повече мъж от всички останали свини които гледат само кой ще се оригне по силно и т.н.

Shadow_Walker
10-28-2006, 20:06
Уау не съм сам под небето :-D Нз защо но и аз се мотая много при момичетата.Но това не ми пречи да се имам и с момчетата.
Мисля че решението ще дойде от самосебеси-ще свикнеш с мъжката компания и ще ти е забавно с тях, ще намерите общи теми за разговор и т.н. Вервай ми :-D Но и ти не трябва да страниш от тях.
Въпреки че ако са супер идиоти...зарежи ги тея :-D Може би не можеш да контактуваш с тях, защото просто са простаци...позната ситуация... :?

Тудор
10-28-2006, 23:50
Проблемът ти, приятелю, е прост. Израснал си годините, но въпреки всичко, не си се отделил от чуждия пол. Обикновено един човек, израствайки, се отдалечава от противоположния пол, с който е общувал в ранна възраст, докато не почне отново интерес към него и повторното сближаване с по-различни цели, но при теб нещата не са се стекли така. Пробвай в по-тесни мъжки компании, за да добиеш увереност, а след това - смело - в големи. И да не успееш - не се отчайвай, повече упоритост трябва.

tequila
10-30-2006, 17:41
само ще ти кажа, че явно си много по голям мъж от другите путйовци

sladoled
10-30-2006, 17:46
Нищо странно няма в твоя случай.Само дано не си ограничен от обстоятелствата и да имаш възможност да си намериш приятели- мъже, които ти допадат. :smt006

Evil_ChilD_f_
10-30-2006, 20:49
Za6to da smenq kompaniqta?! Qvno 4oveka prosto naistina mu dopada jenskata kompaniq v koeto nqma ni6to lo6o i nqma za6to da se 4ustva po malko muj ...No trqq da se opita6 da bude6 malko po na TI s mujkata kompaniq vse pak i ti ima6 svoite nujdi da govori6 za jeni...koli i t.n. ;)) se6s se :Pp~