PDA

View Full Version : Сайтовете за зазапознанства



Eleonora
10-28-2006, 13:00
:shock: Преди малко ми се включва некъф на 26 с мисълта за секс много ясно.Вижте:
-искаш ли да спиш с мен
-iskam :D
ama samo 6te spim nali :D
-хаха, ами може да опитаме:)
ти досега правила ли си секс
-da :)
-в кой квартал живееш
-mladost
a ti?
-ха, и аз... ти в коя част
-2
ti
-аз съм в 3
искаш ли да се видим на кафе
-mm samo na kafe li? :))
mi ok
-е с кафе ще почнем, да се опознаем, пък ще видим:)
сега свободна ли си
-da :)
-ми да се видим към 3.15, става ли
-dobre
kude?
-пред Патиланци става ли
-da,zna4i v 3 i 15 tam nali :)
ei da doide6,4e ine4e izpuska6 mnogo
-ок. дай да си разменим номерата на мобилните за всеки случай
-MNe
ne e nujno!
-с какво ще си облечена
-s rozova pola
i bql pulover
a ti?
-ми с черен спортен панталон черна ластична блуза по тялото


НАправо ми иде на тоя да му прата Господари на ефира да го вкарат в правилния път!

sunshine_
10-28-2006, 13:21
bat xorata!!!i az mn se nervq na takiva,ama to rqdko ima nqkfi razli4ni v teq saitove,osobeno za mujete.....taka 4e vuob6te ne se zanimavaite sus takuv tip zapoznanstva!!! [-X

ErinEverly
10-28-2006, 13:21
Ох... Ама и ти си една тъпа.... А ти кво праиш в тея сайтове за запознанства??? Много ясно, че за тва мислят, защо му е иначе на един чикиджия да влиза в такъв сайт????

Eleonora
10-28-2006, 13:23
Ох... Ама и ти си една тъпа.... А ти кво праиш в тея сайтове за запознанства??? Много ясно, че за тва мислят, защо му е иначе на един чикиджия да влиза в такъв сайт????
Айде мери си думите.Щото мога да кажа, че най-добрия ми приятел го познавам от там.Тъпа съм била...ти щото си свръх умна ](*,)

ErinEverly
10-28-2006, 13:57
Ох... Ама и ти си една тъпа.... А ти кво праиш в тея сайтове за запознанства??? Много ясно, че за тва мислят, защо му е иначе на един чикиджия да влиза в такъв сайт????
Айде мери си думите.Щото мога да кажа, че най-добрия ми приятел го познавам от там.Тъпа съм била...ти щото си свръх умна ](*,)

Значи си ограничена във връзките с други хора, а тва си е твой проблем.
Колкото до думите - не ми казвай да си ги меря. И да, умна съм, най-малкото съм 200% по-умна от теб. Се пак мисля че се познаваме достатъчно добре.
И не се научи да не възразяваш, когато не си права, значи.

Eleonora
10-28-2006, 15:01
Ох... Ама и ти си една тъпа.... А ти кво праиш в тея сайтове за запознанства??? Много ясно, че за тва мислят, защо му е иначе на един чикиджия да влиза в такъв сайт????
Айде мери си думите.Щото мога да кажа, че най-добрия ми приятел го познавам от там.Тъпа съм била...ти щото си свръх умна ](*,)

Значи си ограничена във връзките с други хора, а тва си е твой проблем.
Колкото до думите - не ми казвай да си ги меря. И да, умна съм, най-малкото съм 200% по-умна от теб. Се пак мисля че се познаваме достатъчно добре.
И не се научи да не възразяваш, когато не си права, значи.
Само едно ще ти кажа.В момента си водиш монолог, сеш се :lol: Айде много ти здраве.И пиши по темата ако обичаш... \:D/

RAWRRR
10-28-2006, 16:06
Ох... Ама и ти си една тъпа.... А ти кво праиш в тея сайтове за запознанства??? Много ясно, че за тва мислят, защо му е иначе на един чикиджия да влиза в такъв сайт????
Айде мери си думите.Щото мога да кажа, че най-добрия ми приятел го познавам от там.Тъпа съм била...ти щото си свръх умна ](*,)

Значи си ограничена във връзките с други хора, а тва си е твой проблем.
Колкото до думите - не ми казвай да си ги меря. И да, умна съм, най-малкото съм 200% по-умна от теб. Се пак мисля че се познаваме достатъчно добре.
И не се научи да не възразяваш, когато не си права, значи.
Само едно ще ти кажа.В момента си водиш монолог, сеш се :lol: Айде много ти здраве.И пиши по темата ако обичаш... \:D/

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Не знам коя е по-умна,ала отстрани нито едната не прави впечатление на такава...асоциация ми е с две лигли на 4 годинки "Виж,моята кукла е по-хубава от твоята.." "-Неееееее,моята е по-хубава от твоята и моята майка е много по-красива от твоята"..пфу..спокойно..преценката за дова кой е умен и кой не е,е субективна..затова никоя от вас не може да твърди с точност,че превъзхожда другата.

Аз не харесвам сайтовете за запознанства,защото са посредствени-първо виждаш човека на снимка,после ако ти хареса,осъществяваш контакт с него..irc с всичките си косури е 100 пъти по-добра алтернатива,защото първо имаш време да опознаеш човека отсреща като личност,да го одобриш или отхвърлиш,преди да оцениш външността му.

WILD__BOY
10-28-2006, 16:12
Много внимание обръщате на хора недоизживяли пуберитета си! :-s

ErinEverly
10-28-2006, 16:13
Ох... Ама и ти си една тъпа.... А ти кво праиш в тея сайтове за запознанства??? Много ясно, че за тва мислят, защо му е иначе на един чикиджия да влиза в такъв сайт????
Айде мери си думите.Щото мога да кажа, че най-добрия ми приятел го познавам от там.Тъпа съм била...ти щото си свръх умна ](*,)

Значи си ограничена във връзките с други хора, а тва си е твой проблем.
Колкото до думите - не ми казвай да си ги меря. И да, умна съм, най-малкото съм 200% по-умна от теб. Се пак мисля че се познаваме достатъчно добре.
И не се научи да не възразяваш, когато не си права, значи.
Само едно ще ти кажа.В момента си водиш монолог, сеш се :lol: Айде много ти здраве.И пиши по темата ако обичаш... \:D/

Радвам се че ще млъкнеш. Аз вече писах по темата

RAWRRR,

Радвам се, че сподели мнението си, но никой не ти го е искал.

RAWRRR
10-28-2006, 16:15
Всъщност имам свободата да си изразявам мнението и без специална покана :D :D :D :D

LunaTriCk
10-28-2006, 17:24
Много внимание обръщате на хора недоизживяли пуберитета си! :-s

И това като го каже някой на 15 направо ме напира нечовешки смях. :lol:

LostDemon`
10-28-2006, 17:52
Пфхахахахха :lol:

Psycho Realm
10-29-2006, 10:20
Нямам какво да кажа, освен това, че Eleonora е изключително тъпа.

skate_warrior
10-29-2006, 11:06
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Obitax
10-29-2006, 11:13
toq e ebati pi4a :D

priti_kiti
10-29-2006, 11:14
хаха..
мда,ако мислиш че ни казваш нещо ново..