PDA

View Full Version : Проблем!



Тя....
10-28-2006, 13:28
Значи моята история е следната.От близо 2 години се познавам с едно момче.Преди няколко седмици му признах,че не го харесвам единствено като приятел.Обаче проблема е ,че човекът скоро е скъсал с бившата си приятелка с която са били заедно 1 година и половина ии незнам май още не може да я забрави :cry: Та след като говорихме аз го попитах какво ще правим и той каза ,че незнае ,че му е трудно да реши обаче това продължава прекалено дълго време пък и сякаш той си мени настроенията и всеки път е различен.Ще кажете да говорим -правихме го 3 пъти вече и всеки път оставам с незнам.И просто вече ми е непонятно какво да правя :| Искам да ви помоля за съвет защото явно сама не мога да се справя

MeTaLcHeNcE
10-28-2006, 13:35
оооо позната история ... ми да ти кажа и аз така признах на едно момче и тои беше скъсал с приятелката си ми той може да иска да се отдели малко от момичетата .. може би той я е обичал нз как стоят нещата но но аз кат признах на момчето коет харесвам и тои каза искам да се отделя малко от момичетата но иначе после ще изляза с теб .... но така ако излезе с мен аз може да сам си загубила чувствата кам него абее да ти кажа или бъди нахална или го остави на мира ти си решаваш според мен бъди упорита


касмет :)

MalKa_BLuDnica
10-28-2006, 13:36
mi qvno o6te si obi4a buv6ata priqtelka?
varinat edno: 4akai go dokato mu mine,budi do nego prez tova vreme i mu napomnqi 4e go haresva6
variant dve:ostavi da si q obi4a i si hvani drug
posledstviq ot varinat edno: moje da te ima samo za fr-vnmavai i ne go pozviolqvai
posledstviq ot variant dve: da te namrazi-vnimavai i mu ostani samo fr
uspeh 8)

MalKa_BLuDnica
10-28-2006, 13:37
mi qvno o6te si obi4a buv6ata priqtelka?
varinat edno: 4akai go dokato mu mine,budi do nego prez tova vreme i mu napomnqi 4e go haresva6
variant dve:ostavi da si q obi4a i si hvani drug
posledstviq ot varinat edno: moje da te ima samo za fr-vnmavai i ne go pozviolqvai
posledstviq ot variant dve: da te namrazi-vnimavai i mu ostani samo fr
uspeh 8)

10-28-2006, 13:45
оооо позната история ... ми да ти кажа и аз така признах на едно момче и тои беше скъсал с приятелката си ми той може да иска да се отдели малко от момичетата .. може би той я е обичал нз как стоят нещата но но аз кат признах на момчето коет харесвам и тои каза искам да се отделя малко от момичетата но иначе после ще изляза с теб .... но така ако излезе с мен аз може да сам си загубила чувствата кам него абее да ти кажа или бъди нахална или го остави на мира ти си решаваш според мен бъди упорита


касмет :)
Благодаря за съвета :wink: Той снощи докато говорихме за пореден път каза "не искам да те наранявам .При което започна да ми казва как в годината и половина когато е бил с приятелката си много пъти е бил нараняван и много пъти са го наранявали.Да мисля,че още я обича по какъвто и да е начин ,дори като приятелка незнами аз .Иначе не става въпрос за излизането ние излизаме заедно,но той незнае какво иска :cry:

Тя
10-28-2006, 13:46
оооо позната история ... ми да ти кажа и аз така признах на едно момче и тои беше скъсал с приятелката си ми той може да иска да се отдели малко от момичетата .. може би той я е обичал нз как стоят нещата но но аз кат признах на момчето коет харесвам и тои каза искам да се отделя малко от момичетата но иначе после ще изляза с теб .... но така ако излезе с мен аз може да сам си загубила чувствата кам него абее да ти кажа или бъди нахална или го остави на мира ти си решаваш според мен бъди упорита


касмет :)
Благодаря за съвета :wink: Той снощи докато говорихме за пореден път каза "не искам да те наранявам .При което започна да ми казва как в годината и половина когато е бил с приятелката си много пъти е бил нараняван и много пъти са го наранявали.Да мисля,че още я обича по какъвто и да е начин ,дори като приятелка незнами аз .Иначе не става въпрос за излизането ние излизаме заедно,но той незнае какво иска :cry:

Тя....
10-28-2006, 13:49
mi qvno o6te si obi4a buv6ata priqtelka?
varinat edno: 4akai go dokato mu mine,budi do nego prez tova vreme i mu napomnqi 4e go haresva6
variant dve:ostavi da si q obi4a i si hvani drug
posledstviq ot varinat edno: moje da te ima samo za fr-vnmavai i ne go pozviolqvai
posledstviq ot variant dve: da te namrazi-vnimavai i mu ostani samo fr
uspeh 8)
Мога и на теб да ти кажа единствено благодаря :)
Вариянт едно май него следвам за момента :-k последствието от него обаче не е точно понеже ме няма само за фр иначе не би ме целунал нали :smt017
Вариант две :охх еми ако нещатата продължават така може би ще стане точно това и се пак не ми се иска :cry: предполагам и за последствието от него също не го искам

BeBcHeTo
10-28-2006, 13:50
mi qvno o6te si obi4a buv6ata priqtelka?
varinat edno: 4akai go dokato mu mine,budi do nego prez tova vreme i mu napomnqi 4e go haresva6
variant dve:ostavi da si q obi4a i si hvani drug
posledstviq ot varinat edno: moje da te ima samo za fr-vnmavai i ne go pozviolqvai
posledstviq ot variant dve: da te namrazi-vnimavai i mu ostani samo fr
uspeh 8)

MeTaLcHeNcE
10-28-2006, 14:11
po dobre si ostanete samo priqteli .... toi po kusno 6te trugne sled teb overena sam

mi ti ne se predavai kogato mom4eto koeto haresva6 ne izpitva sa6toto kam teb mu pokazvai 4e ne strada6 i 4e ne ti puka 6te doide vremeto kogato ne ti 6te ti4a6 sled nego a toi sled teb

koalka
10-28-2006, 14:21
Момчето е разумно и знае,че още я обича и ако е с теб ще те нарани.Дай му малко време да осмисли положението и да е сигурен,че вече я е забравил.Много добре е постъпил вместо да ти дава напразни надежди и после да си останеш само с тях.

Nadelina
10-28-2006, 14:36
Mislq che trqbva da izchakai.. Ne go nasilvai.. Toi ne iska da te naranqva.. I sebe si sashto ne iska da naranqva.. Prosto moje bi oshte ne e gotov da se vpuska v novi lubovni istorii.. Oshte po malko che ima chuvstva kym bifshata si.. Toi misli za neq..

He3HauKa
10-28-2006, 15:26
Momcheto sigurno e obarkano ,neznae kakvo chuvstva.A ti sigurna li si che nqma da se sabere s bivshata si ?Savetvam te da ne mu nahalstvash i da ne go pritesnqvash,ako e pisano neshtata sami shte se naredqt.Ti prosto badi do nego kato priqtelka .