PDA

View Full Version : Mоля ви дайте ми савет



sexyto
10-28-2006, 18:45
zdraveite horca'
iskam da vi pomolq za suvet :arrow: zna4i gadjenceto mi na koeto mnogo durja skoro ima Rojden Den i iskam da mu kupq ne6to mnogo gotino,koeto mnogo da go zaradva.Oba4e v porqdaka na 30-40 lv
ta mislex si
1vo plu6ka - ama nz dali mom4etata se kefqt na plu6eni igra4ki
posle mi hrumna-parfum-ama nz nqkoi gotin parfum v tazi grafa na cenite
ta neznam pls kajete si mnenieto 6oto az nemoga da re6a a naistina iskam da go zaradvam,6ot mnogo si go bi4kam

mersi predvaritelno

mnogo :smt008

midian
10-28-2006, 18:51
Еми ние как да ти помогнем, като ти не знаеш какво харесва той!?

Unknow
10-28-2006, 18:53
И беше ли нужно от този шрифт? А и цвета е дразнещ и прави текста не особено лесен за четене.Можеше да го напишеш нормално

За плюшка немисля, че е най-удачния вариант.Повечето момчета (мъже) не им се радват особено.Недей рискува и с парфюм.Това е доста индивидуално е не се знае дали ще му хареса. Все пак ти би трябвало да си го познваш по-добре, за да знаеш евентуално какво би му харесало на него.Ако има някакви наклоности към спорт, може да го имаш напредвид в избора си на подарък.Предполагам му знаеш стила на обличане ...може да му избереш нещо яко.Не се сещам какво да ти предпожа...така като не го познавам.Ти трябва да си знаеш най-добре

nikinkaaa
10-28-2006, 18:58
Пак ще ти кажа : Не сме сляпи !!!!!
:arrow:Няма нужда да пускаш темата 18 пъти ](*,) ](*,)

In4iTu_
10-29-2006, 11:53
Има 10000 такива теми, в които момичета не могат да изберат подарък за момче - защо не се поразровиш малко?!