PDA

View Full Version : Какви момичета има по тоя свят...



skate_warrior
10-28-2006, 17:50
Вървя си аз с един приятел на връщане от тренировки и ни спират две
много готини мацки. Едната казва "ей искате ли да се запознаеме". До тук всичко е точно.. никви проблеми аз съм тоя, той е ония, аз съм незнам си коя, приятно ми е... И едната вика "аре нa кафе?", при което просто нямаше как да се съгласиме (бяхме изморени а и бяхме на повече от час път до вкъщи) и тоя с мене казва "еми айде оставете си телефоните някой път може да излезнеме". До тук абсолютно нищо нередно няма и сигурно ще си кажете за какво въобще я пиша тая глупост, но не. Приятеля ми не си носеше телефона, a и нямаше къде да го запише и едното от момичетата ми поиска моя (самия апарат) за да го напише. В момента в който и го дадох и паузата от около 2 секунди тя тръгна да бяга.. Аз гледах като пребозало теле и не зацепвах какво става... Приятелката й и този с мен седяха като вцепенени. Свалих си спокойно раницата, свалих и суитчера и за отрицателно време я настигнах... свалих я на земята и й казах "мисля че телефона е мой". Тя неква се ухили и ми каза "споко бе, ебавам се" и ми го даде ( хе-хе мноо ясно :)) После се направиха на приятно разсеяни и се изнесоха... само това, че бяха момичета ме спря да не ги разкъртя от бой, но сега като се замисля трябваше да я "поукрaся" малко...
Тва ли са момичетата на 21 век? Крадлви пу*ки?
:-({|= \:D/

Ескада
10-28-2006, 17:55
Вървя си аз с един приятел на връщане от тренировки и ни спират две
много готини мацки. Едната казва "ей искате ли да се запознаеме". До тук всичко е точно.. никви проблеми аз съм тоя, той е ония, аз съм незнам си коя, приятно ми е... И едната вика "аре нa кафе?", при което просто нямаше как да се съгласиме (бяхме изморени а и бяхме на повече от час път до вкъщи) и тоя с мене казва "еми айде оставете си телефоните някой път може да излезнеме". До тук абсолютно нищо нередно няма и сигурно ще си кажете за какво въобще я пиша тая глупост, но не. Приятеля ми не си носеше телефона, a и нямаше къде да го запише и едното от момичетата ми поиска моя (самия апарат) за да го напише. В момента в който и го дадох и паузата от около 2 секунди тя тръгна да бяга.. Аз гледах като пребозало теле и не зацепвах какво става... Приятелката й и този с мен седяха като вцепенени. Свалих си спокойно раницата, свалих и суитчера и за отрицателно време я настигнах... свалих я на земята и й казах "мисля че телефона е мой". Тя неква се ухили и ми каза "споко бе, ебавам се" и ми го даде ( хе-хе мноо ясно :)) После се направиха на приятно разсеяни и се изнесоха... само това, че бяха момичета ме спря да не ги разкъртя от бой, но сега като се замисля трябваше да я "поукрaся" малко...
Тва ли са момичетата на 21 век? Крадлви пу*ки?
:-({|= \:D/

Пхе....е заради такива ни излиза име на да не казвам какви....Егати и кошмара...

nikinkaaa
10-28-2006, 17:56
Леле ти сериозно ли? :shock: Направо не мога да повярвам аз ако бях на твое място щях да и направя зъбите такси

koalka
10-28-2006, 17:58
Е,ти сега веднага тва ли са момичетата в 21-ви век...ми не,ти просто си попаднал на крадлива п***а,както се изрази.Тя просто ей така си е решила,то приятелката и не е знаела,щом е онемяла.А ти как можеш да си даваш телефона на непознат човек,било то и момиче?

ProstoAz
10-28-2006, 17:58
Хахаха, е това не мога да си го представя... :lol:
Дали са крадливи...дали са путки...незнам....ама са много изобретателни. :lol:

skate_warrior
10-28-2006, 18:07
Е,ти сега веднага тва ли са момичетата в 21-ви век...ми не,ти просто си попаднал на крадлива п***а,както се изрази.Тя просто ей така си е решила,то приятелката и не е знаела,щом е онемяла.А ти как можеш да си даваш телефона на непознат човек,било то и момиче?

Явно днес момичетата разсъждават по тоя начин...
А това, че съм си дал телефона - аз го дадох на моя приятел, а той го
даде на нея.. повярвай ми, никога не бих помислил, че момиче (при
това изглеждаха некви мили и 2-те) може да направи такова нещо...
Добре, че се осъзнах навреме и я настигнах, че тогава не знам просто..

Не съм прав... със сигурност има много малко такива индивиди, но просто
още не мога да повярвам на това, което стана и хич не ми е до момичета :lol: :mrgreen:

tainstvenata
10-28-2006, 18:13
da naistina ima mnogo takiva momi4eta .. kato se ogledam i golqma 4ast ve4e ot tqh sa nqkfi ku4ki,licemerki i t.n. .. i az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da q prebiq sigurno ..

Reich_06
10-28-2006, 18:15
абе всичко ясно нали-тая е била пача от всякъде ама едно не разбирам!!!защо е тръгнала да тича само едната е другата е останала с вас??? :-s

LostDemon`
10-28-2006, 18:16
Тъпи кучки :evil:

™.:CeCkO®BoY::.™`
10-28-2006, 18:19
abe ima gi vsqkakvi az primerno nikoga taka ne bih si dal tela a i az mojebi shtqh da postupq kato skate_warrior i nqmashe da q udrqm shtoto se pak e momi4e koi udra momi4eta ?

koalka
10-28-2006, 18:25
Е,ти сега веднага тва ли са момичетата в 21-ви век...ми не,ти просто си попаднал на крадлива п***а,както се изрази.Тя просто ей така си е решила,то приятелката и не е знаела,щом е онемяла.А ти как можеш да си даваш телефона на непознат човек,било то и момиче?

Явно днес момичетата разсъждават по тоя начин...
А това, че съм си дал телефона - аз го дадох на моя приятел, а той го
даде на нея.. повярвай ми, никога не бих помислил, че момиче (при
това изглеждаха некви мили и 2-те) може да направи такова нещо...
Добре, че се осъзнах навреме и я настигнах, че тогава не знам просто..

Не съм прав... със сигурност има много малко такива индивиди, но просто
още не мога да повярвам на това, което стана и хич не ми е до момичета :lol: :mrgreen:Истина е,че понякога външността лъже.А тая е доста тъпа щом си мисли,че може да бяга по-бързо от едно момче.Хаахахаха

the^one
10-28-2006, 18:33
Може наистина да се е шегувала :D Не сме толкова лоши :wink:

mila_pila
10-28-2006, 18:37
koi udra momi4eta ? други момичета ахахах
а ся по темата- направо не мога да повярвам, че някво девойче почти те изиграло по толкова невероятно тъп начин. тва с даването на каквото и да било на непознати отдавна не ми е минавало през ума, щото кви ли не хора има... относно момичетата нз кво да кажа. не всички са такива- ако тва е някво успокоение...

Smiley_Girl
10-28-2006, 18:44
Баси пачата!Такъв бой бих й теглила :evil:

LunaTriCk
10-28-2006, 18:44
след масовия бой на онези десетокласнички вече на нищо не се очудвам [-(

Eleonora
10-28-2006, 18:57
Еми ти що и го даде...да и беше казала да ти го продиктува :?

white_chik
10-28-2006, 18:58
Лол,всекви хора има :shock: .Не знам наистина в последно време момичетата сме просто........аре няма да казвам думичката. :-s

Amayo
10-28-2006, 18:58
По ми е чудно как си се вързал на некви където от улицата те канят на кафе :lol: .

Mo6nooo
10-28-2006, 19:03
Какви момчета има по тоя свят... :-k

Lideto{}`
10-28-2006, 19:08
За съжаление колкото повече се модернизира света толкова към по зле утива...а още по-кофтито е че никой не си мърда пръста,за да го оправи....Хубавото тук е че повечето (засега) за све още святстни- и момичета и момчета.Но постъпката на тая е била доста глупава! :-k

SweetBunny
10-28-2006, 19:10
след масовия бой на онези десетокласнички вече на нищо не се очудвам [-(
Tолкова e жесток с някои хора животът, кара ги да страдат и в последсвие хората се озлобяват...Само силните личности успяват да се запазят и да не се променят.....
... защото все пак никой не се ражда злонамерен и злобен :?
Звучи философско, но аз така си обеснявам всичко това...

Иначе ако бях на твое място бих я набила и проскубала...На нея явно умствения потенциал :lol: й липсва, че да се сети, че си МОМЧЕ и лесно можеш да я стигнеш... :-k

skate_warrior
10-28-2006, 19:20
По ми е чудно как си се вързал на некви където от улицата те канят на кафе :lol: .
точно защото не се навихме на кафе с тях се стигна до тва с телефона...
и аз въобще не съм им искал нищо... четете кво пиша! Тоя дето беше с
мен ми взе телефона и вместо да го запише, той им го даде !




Какви момчета има по тоя свят... :-k

е.. споко ти нали си момиче ;)

Lideto{}`
10-28-2006, 19:21
след масовия бой на онези десетокласнички вече на нищо не се очудвам [-(
Tолкова e жесток с някои хора животът, кара ги да страдат и в последсвие хората се озлобяват...Само силните личности успяват да се запазят и да не се променят.....
... защото все пак никой не се ражда злонамерен и злобен :?
Звучи философско, но аз така си обеснявам всичко това...

Иначе ако бях на твое място бих я набила и проскубала...На нея явно умствения потенциал :lol: й липсва, че да се сети, че си МОМЧЕ и лесно можеш да я стигнеш... :-k Напално си права :wink:

psycho_girl
10-28-2006, 19:24
mi ima takiva i ni6to ne moje6 da promeni6, i da gi s4upi6 ot boi takiva 6e si ostanat, poznavam dve koito kvo li ne sa krali i sega izvednuj i na dvete ednovremenno sa im kupili kompove, kak stava tva aa
:-s

Jessika_MG
10-28-2006, 19:28
Тъпи кучки :evil:
Да де , ама ми е интересно оназ др-та как тъпо си е седяла с вас....

teenkopele
10-28-2006, 19:30
Важното е, че си я "свалил". :mrgreen: \:D/ :wink:

skate_warrior
10-28-2006, 19:31
Важното е, че си я "свалил". :mrgreen: \:D/ :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005

ErinEverly
10-28-2006, 19:35
Вървя си аз с един приятел на връщане от тренировки и ни спират две
много готини мацки. Едната казва "ей искате ли да се запознаеме". До тук всичко е точно.. никви проблеми аз съм тоя, той е ония, аз съм незнам си коя, приятно ми е... И едната вика "аре нa кафе?", при което просто нямаше как да се съгласиме (бяхме изморени а и бяхме на повече от час път до вкъщи) и тоя с мене казва "еми айде оставете си телефоните някой път може да излезнеме". До тук абсолютно нищо нередно няма и сигурно ще си кажете за какво въобще я пиша тая глупост, но не. Приятеля ми не си носеше телефона, a и нямаше къде да го запише и едното от момичетата ми поиска моя (самия апарат) за да го напише. В момента в който и го дадох и паузата от около 2 секунди тя тръгна да бяга.. Аз гледах като пребозало теле и не зацепвах какво става... Приятелката й и този с мен седяха като вцепенени. Свалих си спокойно раницата, свалих и суитчера и за отрицателно време я настигнах... свалих я на земята и й казах "мисля че телефона е мой". Тя неква се ухили и ми каза "споко бе, ебавам се" и ми го даде ( хе-хе мноо ясно :)) После се направиха на приятно разсеяни и се изнесоха... само това, че бяха момичета ме спря да не ги разкъртя от бой, но сега като се замисля трябваше да я "поукрaся" малко...
Тва ли са момичетата на 21 век? Крадлви пу*ки?
:-({|= \:D/

Хахаххаха... Лошото е, че не само момичетата. Ако беше го направил момче нямаше да се изненадаш толкова.
Както и да е, стига за половата дискриминация. Би ли ми ги описал, че мисля че ги познавам доста добре :lol:

Mo6nooo
10-28-2006, 20:16
е.. споко ти нали си момиче ;)
Не не съм. Явно нещо си се объркал.


Както и да е, стига за половата дискриминация.
Това исках да кажа с постта си, но явно не си ме разбрал.

GLeZoRanA
10-28-2006, 20:18
хахаха ау трябвало е да я поступаш :) много :) :lol:

LunaTriCk
10-28-2006, 21:02
Tолкова e жесток с някои хора животът, кара ги да страдат и в последсвие хората се озлобяват...Само силните личности успяват да се запазят и да не се променят.....
... защото все пак никой не се ражда злонамерен и злобен :?
Звучи философско, но аз така си обеснявам всичко това...



то, това вярно като тероия, но тук проблема е друг. липсата на възпитание
:-k

SummeRLove08
10-28-2006, 22:17
Оохохох :shock: :lol: Тва е било егати историята....Аве споко не са сички такива...има и по-зле! :shock: :o

GLeZoRanA
10-28-2006, 22:19
Оохохох :shock: :lol: Тва е било егати историята....Аве споко не са сички такива...има и по-зле! :shock: :o Какво успокоение обаче :)

IKisseDAGirL
10-28-2006, 22:31
хаха като го прочетох ми стана хем смешно, хем странно :lol:
да се излагат и да пропадат така.. слава богу, че не всички са такива де, тва явно е някво тъпо изключение :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-29-2006, 05:07
Лол,всекви хора има :shock: .Не знам наистина в последно време момичетата сме просто........аре няма да казвам думичката. :-s
xixi tai e ... kato si pomislq samo.. kak izobshto e trugnala da bqga ujass :-s

WILD__BOY
10-29-2006, 05:58
skate_warrior, момичетата може да са били и наркоманки .. трябват пари за кока в Алта довечера, нали знаеш. А и добре, че не сте отишли на кафе. Можеше да ви изостватя с 30лв сметка. ;) недей да се доверяваш на момичета и на който и да било непознат по такъв начин ;).

forrzi
10-29-2006, 08:38
hahaha
тия са били мноо нахални
и приятелят ти да даде телефона на оная разгонената
бъбрек...

kudravoto
10-29-2006, 08:47
wooww ma kvo li se u4udvam poznavam dosta takiva izobretatelni momi4enca koito sa se opitvali da mi otkradnat gsm no sa si go polu4avali!!

NaDuFcHe
10-29-2006, 08:53
Awe ima gi sekfi tupi p***i ama tis e chudq shto ne i ostavi traen grim ta drugiq put predi da trugne da ticha da se zamisli kfo she si otnese slat tova..

midian
10-29-2006, 09:23
abe ima gi vsqkakvi az primerno nikoga taka ne bih si dal tela a i az mojebi shtqh da postupq kato skate_warrior i nqmashe da q udrqm shtoto se pak e momi4e koi udra momi4eta ?AЗ.
Аз бих я натупала малко :-s

In4iTu_
10-29-2006, 10:30
Хахаха - на мен ми изглежда така, сякаш наистина се е бъзикала...иначе и приятелката и щеше да тръгне да бяга :lol: