PDA

View Full Version : Възможно ли е?



FrankTheTank
10-28-2006, 18:42
Бих искал да споделя с вас нещо, за което, дори и да не искам, мисля всеки ден. Става въпрос за момиче, което срещнах преди три години. Момичето, което се отличава от всички останали, защото притежава нещо, което постоянно ме насочва към нея, нещо, което и до днес не мога да пренебрегна. Тя е обект на моето желание в продължение на 3 години! Освен това съм принуден да я виждам почти всеки ден. Може би замаян от нея или от онова непознато нещо, което ме влече към нея, често се случваше в малкото моменти, в които съм имал възможност за контакт с нея, да правя неща, които не биха допаднали на което и да било момиче. Въпреки това имаше моменти, в които бях много близък с нея. Излизахме всеки ден. И тогава имах чувството, че просто стоим един до друг и чакаме някой от нас да каже нещо, което е очевидно, необходимо, но също така и трудно за споменаване. Е, аз не казах нищо. Точно в това се състои най-голямата грешка от моя страна - не споделих чувствата си лично с нея. В момента всичко е спряло, не контактувам с нея, дори не я търся, мислейки си, че единственият начин да забравя за нея е да се отдалеча. В същото време се опитвам да не ми личи и това да не влияе на поведението ми, особено към нея. Вече имам чувството, че се вманиячавам, но каква би била тази мания, с продължителност повече от 3 години?! Аз я обичам, и смея да го кажа открито, без никакви притеснения, защото знам какво значи наистина да обичаш. Вие как мислите, има ли начин "да върна доверието й към мен", да я потърся ли, да настоявам ли да се видим, да и кажа ли всичко, въпреки че тя го знае, но и до момента не го е чула лично от мен, има ли смисъл въобще цялата тази история, колкото и истинска да е, поне за мен, и каква е превенцията на този "тормоз", на който се подлагам постоянно? :-k

koalka
10-28-2006, 18:52
На много голямо мъчение си подложен,за това трябва да направиш нещо.Не е мания,разбирам те,защото все пак я обичаш и тази любов е трайна.
За това говори с нея,признай й всичко.Кажи и,че така повече не може да продължава.Опитай се да я спечелиш.Извини й се за изгубеното доверие и се опитай да го спечелиш отново.Не знам 3 години как си издържал?Това определено не е решение като се отдалечаваш от нея,защото още повече се измъчваш.Нека най-накрая да се изясните и да знаеш какво да правиш с живота си,защото ако не сте заедно,просто няма да е справедливо да се измъчваш за тази може би несподелена любов(не казвам,че е така,но е възможно).

FrankTheTank
10-28-2006, 18:58
Тази любов до момента е нищо повече от несподелена. Какво мислите по въпроса за различието, дали просто разликата между нас, като хора, не като интереси, тъй като интересите ни съвпадат до голяма степен, е достатъчно голяма, за да направи невъзможни по-близките отношения помежду ни? #-o

koalka
10-28-2006, 19:01
Тази любов до момента е нищо повече от несподелена. Какво мислите по въпроса за различието, дали просто разликата между нас, като хора, не като интереси, тъй като интересите ни съвпадат до голяма степен, е достатъчно голяма, за да направи невъзможни по-близките отношения помежду ни? #-oЩе си позволя пак да отговоря на въпроса ти. :-) Възможно е според мен,защото всеки мовек си е различен и не може да си прилича с друг.Това с интересите е добре,дори и да сте различни.

FrankTheTank
10-28-2006, 19:10
И още нещо: имам нужда поне да я виждам, всеки ден. И точно тази нужда ми пречи да бъда открит спрямо нея, защото си представям как бих се чувствал, в случай че нещата се променят в такава посока, че да изчезнат всички възможности за общуване.

KuReC
10-28-2006, 19:57
awe brat zamisli sa malko ZNAE CHE Q HARESVASH I IZLIZA S TEBE ?
tva spored tebe kvo znachi a ? sigurno ne te haresva xaxa ...
pogovori pri 1va vuzmojnost s neq da sa vidite AMA LICHNO q pomoli
a na sreshtata zemi 1 buket cvqta i i kaji v ochite cqlata istina kaji i che prez cqloto vreme si q obichal i t.n. silni dumi koito IZMISLI PREDVARITELNO ne na momenta shtot ako sa oburkash moi stane gadno ... kolkoto i da q stresnesh moje da ti otvrune spored men imash sichki shansove dori i sled tezi TRI GODINI napravi go AMA KAJI KVO E STANALO pone nqma ti teji na suvestta !!!

koalka
10-29-2006, 04:04
awe brat zamisli sa malko ZNAE CHE Q HARESVASH I IZLIZA S TEBE ?
tva spored tebe kvo znachi a ? sigurno ne te haresva xaxa ...
pogovori pri 1va vuzmojnost s neq da sa vidite AMA LICHNO q pomoli
a na sreshtata zemi 1 buket cvqta i i kaji v ochite cqlata istina kaji i che prez cqloto vreme si q obichal i t.n. silni dumi koito IZMISLI PREDVARITELNO ne na momenta shtot ako sa oburkash moi stane gadno ... kolkoto i da q stresnesh moje da ti otvrune spored men imash sichki shansove dori i sled tezi TRI GODINI napravi go AMA KAJI KVO E STANALO pone nqma ti teji na suvestta !!!Напълно съм съгласна с теб.Подкрепям за букета цветя и признанието.

IKisseDAGirL
10-29-2006, 07:57
говори с нея и й кажи всичко, тя трябва да го чуе лично от теб, никой друг не би могъл да изрази това и да го обясни така както ти, защото го чувстваш точно ти, а не някой друг :roll:
няма значение дали ще се получи нещо или не, важното е че след това ще ти олекне и ще се чувстваш спокоен, защото ще знаеш, че поне си опитал :wink:

BeBcHeTo
10-29-2006, 09:01
говори с нея и й кажи всичко, тя трябва да го чуе лично от теб, никой друг не би могъл да изрази това и да го обясни така както ти, защото го чувстваш точно ти, а не някой друг :roll:
няма значение дали ще се получи нещо или не, важното е че след това ще ти олекне и ще се чувстваш спокоен, защото ще знаеш, че поне си опитал :wink:
на съштото мнение съм

white_chik
10-29-2006, 11:34
Ами естествено,че трябва да й кажеш.Знаеш ли бях много влюбена в едно момче,той в мен също,но така и не ми го каза дълго време, а кото най-после се престраши бяхме задено :) Така че давай смело признай й всичко,което написа тук в крайна сметка нищо не губиш.Можеш само да спечелиш любовта :wink:

VeSna
10-29-2006, 11:52
Пич говори с нея - не дей да мълчиш. Кажи и всичко това което каза на нас. Знам - трудно е, но иначе може да я загубиш. А ако и кажеш поне ще си наясно и няма постоянно да те мъчат въпроси! Аз така бих направила а колкото до виждането - не може да ти забрани, можеш да я виждаш постоянно и да си я гледаш от далече,другия варянт е и тя да изпитва същото и да я гледаш постоянно но ДО ТЕБ ! Така че действай! :)

FrankTheTank
10-29-2006, 13:20
Пич говори с нея - не дей да мълчиш. Кажи и всичко това което каза на нас. Знам - трудно е, но иначе може да я загубиш. А ако и кажеш поне ще си наясно и няма постоянно да те мъчат въпроси! Аз така бих направила а колкото до виждането - не може да ти забрани, можеш да я виждаш постоянно и да си я гледаш от далече,другия варянт е и тя да изпитва същото и да я гледаш постоянно но ДО ТЕБ ! Така че действай! :)Имам ли избор? :D Много се дразня сам на себе си, когато правя простотии от рода на гореспоменатите, хубавото е че не ги повтарям, а лошото - че не ги правя просто така, ами те са предизвикани от нещо, което не мога да контролирам - в случая от онова, което ми е завъртяло главата до такава степен, че не мога да мисля нормално. Иначе съвсем скоро ще се видя с това момиче и след това ще кажа какво се е случило. :wink: П.П. Никога не съм я имал, за да я загубя :(

KuReC
10-29-2006, 17:57
DAVAI 4OEK naprei tva deto ti kazahme i nqma da sburka6 ...
S TEB SME

Jessika_MG
10-29-2006, 18:14
3 години са си доста време :wink: от където и да го погледнеш. По-добре и кажи! Какво губиш ?

Bloodlust
10-29-2006, 20:25
По-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си. :wink:

11-01-2006, 08:15
Я си представи,че през цялото това време тя изпитва същите чувства към теб,но и нея я е страх да ти ги сподели.Откъде може да си сигурен,ако не опиташ.Събери малко смелост и й кажи,защото иначе може да пропуснеш шанса си.Давай смело и успех!

iiirish
11-01-2006, 08:23
може би е добре да я потърсиш отново. не само ти си се отдалечил от нея, но явно и тя от теб, нали така?! не мислиш ли, че тя може би е искала и е чакала да чуе думите "обичам те"? помисли не си ли я накарал да изгуби надежда със мълчанието си?!

моят съвет е да рискуваш. три години са дълъг период и въпреки това ти я обичаш! не пропилявай шанса си да бъдеш с момичето, което те кара да се чувстваш истински жив щом си до нея. опитай! дано успееш ;)

Chikiponita
11-01-2006, 12:24
FrankTheTank ти просто описа моята история!И то с всички подробности,само че аз съм момичето.Едно момче ме харесваше в продължение на повече от 3 години (вече стават май 5 и може би още си пада по мен) и също като теб правеше глупости и не казваше това,което трябва.В момента с него сме приятели,но не мога да си обясня как все още има напрежение между нас.Напрежение...Необяснимо .Аз се преместих в София,а той си остана в Пловдив и рядко се виждаме,но поддържаме връзка.Просто след толкова много време не мога да си представя,че някога ще можем да се разделим (всмисъл като приятели)...Толкова пъти съм му казвала,че го ненавиждам,толкова пъти съм му казвала,че го обичам,толкова пъти сме се разделяли и толкова пъти сме се събирали...Някакси между нас вече се е изградило нещо ( не знам какво ),което като че ли не може да бъде разрушено...
Така че не знам какъв съвет да ти дам.Потърси я,защо не?Щом още я харесваш...Помни,че всеки човек обича да бъде харесван!

leko_otkachena
11-01-2006, 12:26
По-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си. :wink:podkrepqm!