PDA

View Full Version : Kakvo bihte napravili mom4eta?



10-28-2006, 20:33
Zdraveite,zna4i az sum mom4e na 16 g i otkakto se pomnq vinagi me e bilo strah da se biq,da se razpravqm s nqkoi i ne6to podobno.Otskoro imam priqtelka. Vyprosat mi e kakvo trqbva da napravq i kakvo vie bihte napravili ako primerno si vyrvite po ulicata s gadjeto ve4er i nqkakvi piqni tipove ili puk kele6i zapo4nat da vi durpat priqtelkata ili ne6to da se zaqjdat s vas ili s neq? I da kajem da sa 2-ma ili 3-ma a ti da si sam? Vinagi sum si mislil za tova,dobre 4e dosega ne mi se e slu4valo. i 6toto priqtelkata mi e ot daskaloto a neiniq klas ima dosta 'gazar4eta' ima opasnost i te ne6to da se druv4at. Vaob6te s edna duma - kvo da pravq v takava situaciq - ako sa 1,2 ili puk pove4?

hamilcar
10-28-2006, 20:46
Ако не става с думи, почваш да биеш колко можеш, поне един ще го отнесе.

skate_warrior
10-28-2006, 20:49
http://world.guns.ru/handguns/hk-usp40.jpg
HK USP in .40SW - basic version
http://world.guns.ru/handguns/hk-usp45.jpg
HK USP in .45ACP
http://world.guns.ru/handguns/hk-usp45tac.jpg
HK USP .45 Tactical with extended barrel, threaded for sound suppressor (threads are covered by protector)
http://world.guns.ru/handguns/hk-usp45c.jpg
HK USP Compact .45ACP
http://world.guns.ru/handguns/hk_usp_cut.jpg
USP - cutaway
http://world.guns.ru/handguns/usp_family.jpg
the family of the USP handguns

™.:CeCkO®BoY::.™`
10-28-2006, 21:05
zimash si 1 box i ako ne stava s dumi vadish go i po4vash nared da gi biesh

niGGa
10-28-2006, 21:26
ще започна да ги млатя..първия поне ще отиде..

Iceto
10-28-2006, 21:36
Ami da ti kaja imam obsolutno syshtia problem. Ako sluchaino si hodish i nqkoi pochne da ti vika smeshnik dravnik pedal i t.n. Ne mu obryshtash vnimanie, obache ako trygne kym tebe/vas i te pipne obryshtash se i predi da si se posral napylno mu vkarvash 1 typanik sys sichka sila! Nezna, kak si sys udarite ama ako go nacelish po mutrata i ako malko ot malko imash sila v rykata shte go povalish. Ako sa dvama opredeleno drugia shte se poobyrka i ako sluchaino trygne i toi kym teb go halosvash i nego (a ti shte si i dosta kak da se izrazq...Stimuliran :P) Vij ako sa trima po dobre kazvash na mackata da prodyljava a ti se opravqsh. Pri 4+ Po dobre si obirai krushite ;) Imam 3-4 takiva sluchaia i ti go kazvam ot lichen opit...

10-28-2006, 21:36
zapishi sa na kursove za samozashtita ili Na aikido i zapozvai da trenirash zdravata :) i bqh taka kato tebe strah me beshe da se biq zashtoo ne mojeh i bqh po slab fizi4eski ot drugite deto sa praviha na golemite boici i tn ama sled 2 sled 2 godini prosnah nai golqmiq biq4 v u4ilishte i ot togaz ne me e e zaka4al :)

WILD__BOY
10-28-2006, 21:43
аКО имаш акъл и трима да са и по едри да са ще ги убиеш.

LunaTriCk
10-28-2006, 21:54
Тук е момента някой от момичетат да кажат, че мразят да гледат как гаджетата им се бият :-D

Obitax
10-28-2006, 21:57
Zdraveite,zna4i az sum mom4e na 16 g i otkakto se pomnq vinagi me e bilo strah da se biq,da se razpravqm s nqkoi i ne6to podobno.Otskoro imam priqtelka. Vyprosat mi e kakvo trqbva da napravq i kakvo vie bihte napravili ako primerno si vyrvite po ulicata s gadjeto ve4er i nqkakvi piqni tipove ili puk kele6i zapo4nat da vi durpat priqtelkata ili ne6to da se zaqjdat s vas ili s neq? I da kajem da sa 2-ma ili 3-ma a ti da si sam? Vinagi sum si mislil za tova,dobre 4e dosega ne mi se e slu4valo. i 6toto priqtelkata mi e ot daskaloto a neiniq klas ima dosta 'gazar4eta' ima opasnost i te ne6to da se druv4at. Vaob6te s edna duma - kvo da pravq v takava situaciq - ako sa 1,2 ili puk pove4?

ako 6te i 100 da sa 6te im sko4a pak da stava kvoto 6te .... ve4e ne me e strah da se biq i da udrqm nqkoi

IlLuSi0nS`
10-28-2006, 22:30
еми ти си момчето и тряа да можеш да я защитиш във всяка една подобна ситуация..

Пепи Пекторалиса
10-28-2006, 22:48
Всъщонт след като са повече до последно отбягаваш физическа разправа. Ако все пак се стигне до такава - кофтииии... това как биете по 3ма е малко смешна история. А всъщност подобни ситуации са рядкост, дано на никой не му се налага да се пробва.

InHell
10-28-2006, 23:29
....в подобни ситуации се сещам за един верен приятел.... (9mm).

teenkopele
10-29-2006, 01:35
Ако не става с думи, почваш да биеш колко можеш, поне един ще го отнесе.

Само така. :wink:

LunaTriCk
10-29-2006, 07:44
....в подобни ситуации се сещам за един верен приятел.... (9mm).

живота на гангстера :-D :smt071

™.:CeCkO®BoY::.™`
10-29-2006, 08:13
ako sa 2ma 3ma ili pove4e gledai da si blizo do stena zada si siguren 4e nqkoi nqma da te iznenada i da te udari zad gurba ti

In4iTu_
10-29-2006, 11:45
Тук е момента някой от момичетат да кажат, че мразят да гледат как гаджетата им се бият :-D

Хахах - да :)yo

malone
10-29-2006, 12:13
Ако не ме предизвикват няма да им обърна внимание но ако решат да си отварят устата и да се првят на велики боя им няма да бъде спестен :wink:

10-29-2006, 12:33
zapishi se da trenirash nqkfo boino izkustvo da pridobiesh reflexi i da usilish silata na udarite si :)

DetE-Idi0t
10-29-2006, 13:55
От носа, веждите и устните тече бая кръв. Удряй там, но гледай да си пръв. Повечето, като видят кръв се паникьосват. Както каза exploitedteen шибни най-едрия. Той ако се паникоьоса и другите ще се паникьосат... след това са лесни. Един хубав бокс би ти свършил доста добра работа.
Най-добре не се забърквай в такива ситуаций.

Dr. Kazimbutt
10-29-2006, 15:12
Ако не става с думи...
Във въпросните ситуации думите са безполезни. Най-много да те набият, докато се опитваш да решиш проблема по мирен път, защото простакът си е простак - от дума не разбира. Затова направо налиташ и биеш.


....в подобни ситуации се сещам за един верен приятел.... (9mm).
Събуди се, живеем в реалния свят, а не във филмовия.

10-29-2006, 17:21
Ох майкооо,винаги ходя с един сгъваем нож в ръка.ако са пишлемета ако им го покажеш-плюят си на петите.апък ако са големи-вадиш другия по големия и ставаш с два ножа.апък ако си на оживено място-започваш да викаш-ТОЯ МЕ ОБРА ТОЯ МИ ВЗЕ ПАРИТЕ МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ТОЯ МИ ВЗЕ ПАРИТЕ.....ама са сетите и вие...