PDA

View Full Version : kak da stigna do orgazum?



kuklata_1210
10-29-2006, 01:30
zdraveite.zna4i iskam da vi popitam-ot pove4e ot 2 godini vodq polov jivot,no dosega ne sam stigala do orgazam-na kakvo se dalji tova?daite savet kakvo da promenq....

HeLkATA
10-29-2006, 06:02
emi da ti kaja v povecheto sluchai vinata che momicheto ne svurshva se dulji na momcheto/ta.Sega nz moje i pri teb da se iziskva poveche vreme.Ti ne kaza samo s edno momche li si go pravila do sega?Zashtoto toi moje da svurshva burzo i ti ostavash na suho.Spoko i az sum taka.Po princip momcheta gledat samo te da svurshat,a momicheto taka i ne dostiga do jelanoto useshtane.Znachi az kazvam kak e po princip...ti ne si poqsnila nqkoi neshta i zatova ne moga da ti otgovorq tochno na ?

SINDEL
10-29-2006, 07:47
Ами изпробвайте най-разли4ни пози и открий тази, в която ти е най-хубаво. То по принцип мисионерската е най-яка за моми4етата ама знам ли... :-k при тебе може да не е така. Карай мом4ето да ти обръща пове4е внимание преди да стигнете до секс - френска, пръст4ета - да те възбуди максимално... И би трябвало да стане...
А може да не се отпускаш достатъ4но като го правите и затва

MrAsNiKa
10-29-2006, 08:36
Аман от незадоволени
Що с мен няма момиче което да не свърши (дори и да не сме правили секс)
А вие се сте няквио незадоволени
Еми търсете грешката в аверчетата си
Пратете ги на обучение и като ви ги върнат се наслаждавайте на напредъка им
Ама то това не се учи :twisted:

ateto
10-29-2006, 08:44
Аман от незадоволени
Що с мен няма момиче което да не свърши (дори и да не сме правили секс)
А вие се сте няквио незадоволени
Еми търсете грешката в аверчетата си
Пратете ги на обучение и като ви ги върнат се наслаждавайте на напредъка им
Ама то това не се учи :twisted:

I az nqmam takav sluchai ... I e vqrno che vsqka vtora tea e nemoga "nemoga da syvyrsha" "kak da se izpraznq " Inz kvo si... #-o

krem4et0
10-29-2006, 08:50
Повечето мъже са токива за жалост. За това твърдя,че гаджето ми е добър любовник,защото гледа да ме докара до оргазъм 2-3 пъти и тогава действаме.за жалост повечето оргазми са клиторни,ама нищо и те стават.Търпение му е майката.Да се труди там с пръстчета или с езиче 20-30 минути ако се наложи.

N.C.L
10-29-2006, 09:14
zdraveite.zna4i iskam da vi popitam-ot pove4e ot 2 godini vodq polov jivot,no dosega ne sam stigala do orgazam-na kakvo se dalji tova?daite savet kakvo da promenq....

Намери си момче, което в леглото не мисли само как да свърши и после чао, а някой който иска и ти да получил удовлетворението от секса ...

assd
10-29-2006, 20:04
от тука на лево, после у десно, една пряка по надолу и после виждаш един стълб и питаш. или може да ползваш бгмапс.ком

Barry
10-29-2006, 21:22
ela mi na gosti :) ako i togava ne stane si kupi vibrator turbo diesel TDI 20 konski sili :)

rali4ka91
10-29-2006, 21:25
zdraveite.zna4i iskam da vi popitam-ot pove4e ot 2 godini vodq polov jivot,no dosega ne sam stigala do orgazam-na kakvo se dalji tova?daite savet kakvo da promenq....
Ами ако си на 13.........трудно ще ти е

IlLuSi0nS`
10-29-2006, 21:32
хахах кфо да промениш.. ми партниора може би..

10-30-2006, 01:12
[b][color=red]Аман от незадоволени
Що с мен няма момиче което да не свърши (дори и да не сме правили секс)


Може би защото ги гледаш само по телевизията

Unknow
10-30-2006, 05:44
Едната възможност е ти да не се отпускаш по време на секс.Наистина не си споменала само с 1 партньор ли си била до сега? Мился (почти сигурна съм), че "вината" е в партньора ти.Трябва да ти обърне повече внимание преди секса.Не "от врата за краката" и айдее...А пробвала ли си да стигнеш до края на френска любов?

kuklata_1210
10-30-2006, 12:01
emi do sega sam bila s 3 mom4eta,kato i v 3te sam bila vlubena,no vinagi ne se polu4ava...a i sam na 18

emociika:)
10-30-2006, 12:34
Хм, еми то зависи както от човека така и от партньора. Аз получавам оргазми лесно и без секс. Просто трябва да се отпуснеш...Давайте малко с любовна игра преди секса...там пръстчета...френска любов...аз мн се възбуждам и от гърдите и когато се отнася много нежно към мен и ме целува едно такова бавно навсякъде...полудявам! Пробвайте различни начини, след това и различни пози по време на секса. Трябва да разбереш сама как да достигнеш до върховното удоволствие. Ако и тогава не стане, не знам...Мисля, че има жени, които не изпитват оргазъм :roll:

Nasindo
10-30-2006, 14:43
emi da ti kaja v povecheto sluchai vinata che momicheto ne svurshva se dulji na momcheto/ta.

Хайде да си гледаш работата а ?Първо научи думата РИГИДНОСТ - съзнателна съпротива срещо стимули...И от там идва и Ф(female) - ФРИГИДНОСТ...Всичко е на психическа основа ,но просто за пореден път ,Вие момичетата обвинявате нас момчетата ,като искате с това да се оттървете от собствената си вина...Ама явно ти си не повече от 14/15г. прайла си 1/2 пъти секс(или може би не си правила въобще) и сега тука ми пишеш неща ,които са пълни глупости !За 2 години полов живот просто не виждам как може да е виновно момчето за това...Колкото и да е сакат в секс-а 2 години са доста време ей ! [-X =;

п.п Поне да беше оточнила ,на колко си ,приятелят ти на колко е и дали за тези 2 години си го прайла с различни партниори.
п.п2 Момчето може да виножно ,това може и да е така!Ако е някой дето гледа само на него да му е гот...Ама за 2 години ако си само с него ,едва ли ще е от тези момчета ...не мислиш ли ? :-({|=

quench
10-30-2006, 14:51
Изказа ли се,а? Бравос. Я иди ти да правиш секс с някое дърво,а? Може да е в партньора й,а ти веднага се опитваш да й вмениш "несъзнателна" вина за фригидност. Не си прав - женският оргазъм не идва от фрикцията на лигавицата (както е при нас),а от емоцията. Освен ако е хиперсексуална или хипер-симулираща. Абе не ми се говори сега за сексуалността на българския мъж,покорител на венерини хълмове,каращ всяка жена да изпита оргазъм само като си покаже окапания с лютеница потник,през който стърчат къдрави черни косми. Разбеахте какво искам да кажа.

Nasindo
10-30-2006, 14:57
Изказа ли се,а? Бравос. Я иди ти да правиш секс с някое дърво,а? Може да е в партньора й,а ти веднага се опитваш да й вмениш "несъзнателна" вина за фригидност. Не си прав - женският оргазъм не идва от фрикцията на лигавицата (както е при нас),а от емоцията. Освен ако е хиперсексуална или хипер-симулираща. Абе не ми се говори сега за сексуалността на българския мъж,покорител на венерини хълмове,каращ всяка жена да изпита оргазъм само като си покаже окапания с лютеница потник,през който стърчат къдрави черни косми. Разбеахте какво искам да кажа.

Да бе да!Ай стига с тия комустически глупости и приказки за това ,как българина бил Ганъо или за това какъв мундар бил...Това е същото като мита със салатата и ракията... Няма ли вече народа да престане да ги говори и да се мисли за тъп и прост...Българските мъже не сме като едновремешните хайдути ,а много красиви и поддържани не мислите ли ...?

п.п Виж ми снимката на аватара...Виждаш ли косми или лютеница ? =;

quench
10-30-2006, 15:39
За аватара ти - не още,но като станеш на 40 може и да се появят. Не се движиш из тия среди,иначе ще видиш,че все още голяма чааст от българските мъже се смятат за големите ебачи. Извинявай,ако съм те обидил по някакъв начин. Но не мисля,че проблема е в нея,поне както разбирам. Да мсени партноьра си,може да се получи.

10-30-2006, 20:44
Изказа ли се,а? Бравос. Я иди ти да правиш секс с някое дърво,а? Може да е в партньора й,а ти веднага се опитваш да й вмениш "несъзнателна" вина за фригидност. Не си прав - женският оргазъм не идва от фрикцията на лигавицата (както е при нас),а от емоцията. Освен ако е хиперсексуална или хипер-симулираща. Абе не ми се говори сега за сексуалността на българския мъж,покорител на венерини хълмове,каращ всяка жена да изпита оргазъм само като си покаже окапания с лютеница потник,през който стърчат къдрави черни косми. Разбеахте какво искам да кажа.

Ej,piklio,meri si prikaskite!Bulgarskiqt muj e edin ot naj-poddurjanite i krasivi v sveta,kakto i bulgarskata jena,taka 4e moje spokojno da se grumne6!

Големата Пушка
11-16-2006, 04:03
Като си навреш бутилка от кока-кола ( 2 литрова от тия на промоция) (разгазирана) в путката и се получи ИЗРИГВАНЕ.