PDA

View Full Version : am pitam se...koito znae...da kaje...



aaz
10-29-2006, 06:01
s priqtelq mi sme ot 1 mesec zaedno....i do sega samo mi barka,tarka,lije .......pu*kata...br1kna mi s 2 pr1sta? dali 6te e po lesno pronikvaneto s penisa mu posle??dneska 6te go napravim i toi mi kaza 4e 1 pat 6te e s prezervativ zaradi bolestite...a sledvashtite pati 6te e bez....i imalo momenti kogato e pravil sex i 1 4as i ne6to ne e mogal da se izprazni...hora kajete mi ?? tova za prezervativa dobre li e?? i dali 6te e po lesno dneskA?

HeLkATA
10-29-2006, 06:10
znachi az za 1vi put go napravih bez prezervativ,zashtoto bqh dosta tqsna i shteshe da me boli mn poveche.Kogato momchetata sa s prezervativ te ne useshtat kakvo tochno kolko ti go vkarvat ,a purviq put ako ti go vkara do kraq ili povecheko ot neqbhodimoto napravo ne ti zavijdam :-k no ne vqrvam momcheto da e tolkova neobrazcovo.A kolkoto do vuprosa ti napravi go s prezervativ.Za da ne se pritesnqvash poslei da se predpazish ot vuzmojnite bolesti.Puk i toi shtom ti e kazal taka znachi ne e siguren v sebe si..moje i da e hvanal neshto :!: adi USPEH

10-29-2006, 06:18
s priqtelq mi sme ot 1 mesec zaedno....i do sega samo mi barka,tarka,lije .......pu*kata...br1kna mi s 2 pr1sta? dali 6te e po lesno pronikvaneto s penisa mu posle??dneska 6te go napravim i toi mi kaza 4e 1 pat 6te e s prezervativ zaradi bolestite...a sledvashtite pati 6te e bez....i imalo momenti kogato e pravil sex i 1 4as i ne6to ne e mogal da se izprazni...hora kajete mi ?? tova za prezervativa dobre li e?? i dali 6te e po lesno dneskA?

МОЛЯ ВИ СПРЕТЕ!!! ТВА Е ВТОРАТА ТЕМА НА КОЯТА ЩЕ СЕ НАСЕРА ОТ СМЯХ!!!
ТОЙ ТВОЯ ПРИЯТЕЛ ПИШКА НЯМА ЛИ СИ ЧЕ САМО ТИ БЪРКА В ПУТАНАТА??? НЕ Е ГАРАНЦИЯ ЧЕ СЛЕД ПЪРВИЯ ПЪТ С ПРЕЗЕРВАТИВ ПОСЛЕ БОЛЕСТИТЕ НЯМА ДА ГО ХВАНАТ!!! ТОЙ МОЖЕ ДА Е ПРАВИЛ 1 ЧАС ПИЛЕ СЪС ЗЕЛЕ АМА СЕКС - ДА МИ ЛАПА ПИШКАТА!!!

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

HeLkATA
10-29-2006, 06:29
znachi do kolkoto razbiram ot tova koeto tq e pisala-e devstvena...i kakvi bolesti da go hvanat kato tq e devstvena #-o

WILD__BOY
10-29-2006, 06:33
znachi do kolkoto razbiram ot tova koeto tq e pisala-e devstvena...i kakvi bolesti da go hvanat kato tq e devstvena #-o

А тя дали не може да пипне нещо?

HeLkATA
10-29-2006, 06:40
emi tochno de.Toi se opitva da predpazi neq

pak azzzzz
10-29-2006, 06:54
iskah da vi pitam...dali da go napravq bez prezervativ 2 p1t?????? i ima li vazmojnost da se izprazni v men sled kato mi kazva 4e takava vazmojnost nqma...?????? :shock: i dali sled kato dvata mu pr1sta bqha v men..6te e po lesno pronikvaneto...a za bolestite..mi toi go e pravil s pove4e momi4eta...i..ako 2 e bez prezervativ moga li da hfana ne6to?

miloto_girl_4e
10-29-2006, 07:29
iskah da vi pitam...dali da go napravq bez prezervativ 2 p1t?????? i ima li vazmojnost da se izprazni v men sled kato mi kazva 4e takava vazmojnost nqma...?????? :shock: i dali sled kato dvata mu pr1sta bqha v men..6te e po lesno pronikvaneto...a za bolestite..mi toi go e pravil s pove4e momi4eta...i..ako 2 e bez prezervativ moga li da hfana ne6to?



Не, не го прави без презерватив :!: :!:
1. Както ти сама той е бил с доста момичета преди теб .. т.е не го знаеш дали не си е лепнал някоя болест ...
2. Той ти казва, че не е възможно да се изпразни в теб, но това не е така :!: [-X Преди самото изпразване има една предеякулационна течност, която също съдържа определен % сперматозоиди.., а и не е сигурно, че той се владее добре, т.е може и да се изпусне и да се изпразни в теб ...
2. Това, че двата му пръстта са били в теб, определено не значи, че първият път проникването ще е по-лесно, ако не знаеш, в химената има дупки, които са и леко разтегливи(има ги, за да може да изтича менструацията..), такаче това, че пръстите му са били там, не значи нищо, все пак пениса му е по-дебел от 2 пръстта, нали? :lol: :lol:
3. Който и подред път да го правиш без презерватив можеш да пипнеш нещо, ако той хванал нещо...

10-29-2006, 07:35
iskah da vi pitam...dali da go napravq bez prezervativ 2 p1t?????? i ima li vazmojnost da se izprazni v men sled kato mi kazva 4e takava vazmojnost nqma...?????? :shock: i dali sled kato dvata mu pr1sta bqha v men..6te e po lesno pronikvaneto...a za bolestite..mi toi go e pravil s pove4e momi4eta...i..ako 2 e bez prezervativ moga li da hfana ne6to?
Ти си много зле. Не, не.. представи си, че някой е убийствено прост. Като галош. Е, ти си поне 7 пъти по-проста от него. Тоя твоя приятел и ти или сте на 7 годинки и 4 месеца(максимум, като се предполага, че за тази възраст вече се водите изостанали в умственото си развитие), или и двамата сформирате неправителствената огранизация на галошите.
Първия път ще го правиш с презерватив, а втория не. Заради болестите. Ти вече си достатъчно болна, че да се притесняваш като те гледам.. Сякаш първия път като го направиш с презерватив и той ще излекува всички болести, оттам нататък вече няма опастност. И тея твърдения, че нямало да се изпразни в теб, първо погледни колко е кухо момчето, после прецени дали можеш да си позволиш подобни изпълнения, да разчиташ на един хлапак с ниво на интелигентност равно на отрицателно число. Относно оная пача, дето го е правила първия път без презерватив, щото по-трудно влизал... да, той презервативът е 5 санта дебел и мамата си ебало ако тръгнеш да го правиш с кондом първия път... Нямам думи, нека изкажа своите съболезнования на света относно вашето присъствие в обществото, от това само ще пострадаме. Има специализирани заведения за такива като вас. Виждам, че не се интересувате много, надявам се вашите родители да търсят информация по този въпрос, ако самите те не са умствено увредени.

aaaaaaaaaaam
10-29-2006, 07:36
ami kak da mu kaja da polzva vseki pat kaput? toi mi vika trqa kupq kaput ama samo za 1 ti pat....drugite 6e go praim bez.......?????

SINDEL
10-29-2006, 07:39
iskah da vi pitam...dali da go napravq bez prezervativ 2 p1t?????? i ima li vazmojnost da se izprazni v men sled kato mi kazva 4e takava vazmojnost nqma...?????? :shock: i dali sled kato dvata mu pr1sta bqha v men..6te e po lesno pronikvaneto...a za bolestite..mi toi go e pravil s pove4e momi4eta...i..ako 2 e bez prezervativ moga li da hfana ne6to?



Не, не го прави без презерватив :!: :!:
1. Както ти сама той е бил с доста момичета преди теб .. т.е не го знаеш дали не си е лепнал някоя болест ...
2. Той ти казва, че не е възможно да се изпразни в теб, но това не е така :!: [-X Преди самото изпразване има една предеякулационна течност, която също съдържа определен % сперматозоиди.., а и не е сигурно, че той се владее добре, т.е може и да се изпусне и да се изпразни в теб ...
2. Това, че двата му пръстта са били в теб, определено не значи, че първият път проникването ще е по-лесно, ако не знаеш, в химената има дупки, които са и леко разтегливи(има ги, за да може да изтича менструацията..), такаче това, че пръстите му са били там, не значи нищо, все пак пениса му е по-дебел от 2 пръстта, нали? :lol: :lol:
3. Който и подред път да го правиш без презерватив можеш да пипнеш нещо, ако той хванал нещо...

Май из4ерпахме темата с твоя отговор.
За авторката - не му давай да го правите без. Просто съвсем категори4но му откажи. Щом е бил с пове4е моми4ета зна4и като нищо да си е лепнал нещо, така 4е не си рискувай здравето. [-X Казваш му "Без презерватив не ща. Ако не те устройва стой си на сухо и тва е!" и той ако е свестен ше те разбере и няма да те кара да правиш нищо насила. Успех :D

MrAsNiKa
10-29-2006, 07:46
Че ти толкова малко ли ти е сивото вещество че ние да ти казваме какво да правиш
Избора е исцяло твой ако искаш да си дондуркаш бебенца на мм колко 13,14,15 годишна възраст действай без презерватив
Той винаги може да те излъже (така като те гледам ква си наивна)
Решението си е твое ние може да ти дадем само съвет :twisted: :roll: [/b]

krem4et0
10-29-2006, 08:57
iskah da vi pitam...dali da go napravq bez prezervativ 2 p1t?????? i ima li vazmojnost da se izprazni v men sled kato mi kazva 4e takava vazmojnost nqma...?????? :shock: i dali sled kato dvata mu pr1sta bqha v men..6te e po lesno pronikvaneto...a za bolestite..mi toi go e pravil s pove4e momi4eta...i..ako 2 e bez prezervativ moga li da hfana ne6to?
С гаджето ми сме заедно 2 години и едва вчера правихме секс без презерватив(говоря за 20-30 минути,а не както до сега на няколко пъти само за 1-2 и после слагаме презервативът) и то,защото той не можеше да свърши пак и просто го направихме заради самия секс,а не заради оргазма.Втората причина е,че и двамата не сме имали други интимни партньори и третата-аз съм на хапчета и утре ще ми дойде.Ако си сигурна,че е абсолютно здравче може да се въздаржи и няма да свърши прави го.Аз не бих рискувала на твое място!

N.C.L
10-29-2006, 09:08
iskah da vi pitam...dali da go napravq bez prezervativ 2 p1t?????? i ima li vazmojnost da se izprazni v men sled kato mi kazva 4e takava vazmojnost nqma...?????? :shock: i dali sled kato dvata mu pr1sta bqha v men..6te e po lesno pronikvaneto...a za bolestite..mi toi go e pravil s pove4e momi4eta...i..ako 2 e bez prezervativ moga li da hfana ne6to?

Винаги с презерватив недей го слушай колко изкарва без презерватив просто после не искам да гледам теми омг кажете ми кой тест за бременност да използвам или може ли да съм бременна .... по - добре с презерватив