PDA

View Full Version : Дъжд



Bonbonenata
10-29-2006, 10:27
Понякога се питам..... Какво значи поведението ни за останалите? Питам се и дали осъзнаваме какво значение имат и малките неща... Осъзнаваме ли ролята, която имаме на този свят? Осъзнаваме ли какво влияние имаме?

Когато пиша тема в 7 сутринта, най-малкото, което може да си помислите е, че съм луд. Няма да сте далеч от истината. Но от 1 година насам, аз стоя по нощите, когато не съм анагажиран със задължения за да търся нещо полезно. Нещо, което да повлияе било то на интелекта ми, чувствата ми, настроението ми.... Но не винаги съм намирал това, което търся и излиза, че съм си губел времето. Търсел съм какво ли не из интернет без да поглеждам по-малките и на пръв-поглед незначителни неща.... Но когато октрих това малко филмче бях тотално разбит....
Просто го гледайте и споделете мнението си....

Дъжд (http://youtube.com/watch?v=XZyDNKOfPkk)

П.п.: Темата е взета от друго място.

skate_warrior
10-29-2006, 10:42
porednoto ligavo klip4e, celq6to da depresira zritelq.. e az ne se vyrzah 8)

Swinkenhoffer
10-29-2006, 11:00
porednoto ligavo klip4e, celq6to da depresira zritelq.. e az ne se vyrzah 8)
+1.

ама имаше як край... стори ми се злобно :lol:

fake
10-29-2006, 11:16
готино е, дам...ама знаех какъв ще е края, то се подразбираше...
прекалено предсказуемо филмче

In4iTu_
10-29-2006, 11:19
На мен ми хареса, но е тъжно и наистна депресира.... :?

*Sumerian_Haze*
10-29-2006, 11:58
Хах това беше весело ... :lol:

Smiley_Girl
10-29-2006, 12:12
Hm...not bad.

titin4eto
10-29-2006, 14:42
Е, мен не ме депресира, даже ми стана смешно дето е объркала номера :lol: - бедничката, после като разбере :lol: иначе готино филмче - според мен е с малко неочакван край...

ytyt
10-29-2006, 17:07
ne6to ne mojah da shvana...tova deto e obarkala nomera...?!

10-29-2006, 22:15
За кфо пък се депресирате?! Тъжно е наиситна, ама чак пък да се депресирате.. Смятай за кфо става въпрос ... А аз се чудя за кфо се самоубиват. Щом от едно такова филмче се задепресираха хората ..

10-31-2006, 07:41
ne6to ne mojah da shvana...tova deto e obarkala nomera...?!
Да, момичето е объркало номера и това кара майката да се замисли над думите на това непознато момиче. Дали тя е по-добра майка от нейната собствена? Дали и тя е правила същите грешки? Изслушва ли я или само я поучава с цитати от книги? Затова и пита съпругът си нещо от сорта на "Мислиш ли, че не изслушвам?" (забравих точните думи). Целта на клипчето не е да се смеете на момичето, че е объркало номера ..