PDA

View Full Version : Lud li sum ?



Solei
10-29-2006, 10:54
Чувствам се странно... ходих с едно момиче година и 2 месеца и тя ме заряза... Оттогава изминаха 5 месеца.. и все още я обичам.. Но вече не страдам. Не изпитвам болка. Не ме е яд на нея. Тя дори си има приятел в момента и вчера ги гледах как се мляскат... Чувствах се така още преди да тръгна с нея. Обичах я с цялото си сърце, но не исках да съм с нея само, за да не я нараня... Обичах я може би година преди да станем гаджета.. И след като и го споделих и и пожелах и тя да се влюби така както аз.. тя взе, че се влюби в мен :) Времето, в което бяхме заедно беше неописуемо.. дори скъсахме без да се караме. Тя нямаше време да се виждаме и се разбрахме да не се казва, че ходим повече а и така щяло да бъде по-добре и за двамата.. а ако иска пак да сме заедно щяла да ме потърси.. Но през това време тя се промени тотално... стана съвсем друг човек. Не искаше дори да се вижда с мен въпреки всичко хубаво, което ни се беше случвало.. последния път когато и казах, че ми липсва тя ми отговори "и аз какво да направя"... наскоро ми каза, че нямало нищо вечно... че неможе винаги нещатата да са едни и същи... въпреки, че ми е казвала, че друг като мен няма, а и не се беше влюбвала преди това в друг. И така след 5 месеца депресия и от разбитото ми сърце се чувствам по същия начин както преди да бъда с нея.. Обичам я. Мечтая за нея. Всеки път като я погледна виждам някакъв смисъл да жиея. Но не искам да бъда с нея. Дори не искам да говоря с нея.( както казах супер променена е и сякаш е друг човек ) Дори ми се изсмя в лицето, че се радва, че е била с мен, защото "научила нещо", т.е. от всеки приятел можело да се научи нещо, а не от любовта. След което ми каза, че съм женчо...Както и да е мина ми яда... Имам чувството, че винаги ще я обичам. Всеки ми казва да я забравя след всичко което ми причини.. след всичко което ми каза, и след като я видяха какви неща прави с авера си пред мен... Не мисля, че е нормално да се чувствам така.

fire_spark
10-29-2006, 11:04
ami spored men obi4a6 ne neq samata, a po-skoro spomena za neq i obraza koito ti e ostanal ot predi.zamisli se za 4ertite i sega i ako ne q poznava6e ot predi 6te6e li pak da q haresa6?? a i tq e prod1lgila napred,opitai i ti.dage da e s nqkoi koito prosto da te razseiva.uspeh!

10-29-2006, 11:09
[ МНЕНИЕТО БЕШЕ ИЗТРИТО ]

VeSna
10-29-2006, 11:23
Приятел боли нали? Знам как се чувстваш. Аз преди обичах момче но не точно него а някой с неговата външност но измислен от мен характер. Разбрах че такъв няма и спях да чувствам - осъзнах че не обичам него, а това което съм мислела че е. Ще мине от опит ти казвам :)

Smiley_Girl
10-29-2006, 11:31
Луд си - любовта е лудост.Много кофти работа,ти май наистина обичаш по-скоро спомена за нея.Разбери,тя вече не е такава каквато е била преди.Не стой далече,напротив - бъди близо,за да разбереш сегашната й същност и така да престанеш да я обичаш.

Cherlotte
10-29-2006, 14:01
Това, което си написал, ми се стори много познато ... за мен самата. Защото и аз самата копнеех (няма да кажа "бях влюбена", защото не бях) по човек, който дори малко не се доближаваше до представата ми за него (а познайте, кое от двете беше по-добре - реалността или измисленото от мен :smt009 ). Така че наистина, както казаха някои преди мен, ти просто помниш човекът, който явно е била, обичаш този човек, а не това, което е тя в момента. Просто запази хубавия спомен, вземи си поука и продължи напред - ще постъпиш доста по-разумно отколкото тя. :wink:

Solei
10-29-2006, 15:07
blagodarq za otgovorite :)

vvs_go
10-29-2006, 15:28
vij pyk az kvo 6te ti kaja:
zna4i tq nai veroqtno ima nekvi 4uvstva o6te
hva6ta6 si edna prelestna blondinka viso4ka (moje i priqtelka 6toto takiva ne se
hva6tat lesno) i po4va6 da q mlqska6 pred biv6ata kogato tq e sama mnoo vajno e tva

KuReC
10-29-2006, 18:15
vij pyk az kvo 6te ti kaja:
zna4i tq nai veroqtno ima nekvi 4uvstva o6te
hva6ta6 si edna prelestna blondinka viso4ka (moje i priqtelka 6toto takiva ne se
hva6tat lesno) i po4va6 da q mlqska6 pred biv6ata kogato tq e sama mnoo vajno e tva

xexexexexe dobrite stari vremena .. takoa ne6to mi se e slu4valo ama ne be6e s blondinka i ne be6e naro4no ama effecta be6e su6tia s edinstvenata razlika 4e be6e qko da i go vurna a ne da si q vurne6 ...

assd
10-29-2006, 19:21
луд си. край

10-29-2006, 20:51
zabravi q bratle kolkoto po rano tolkova po rano shte osaznaesh che cqloto vreme.. e bilo gubene na vreme.. az taka imam 1 cela u4ebna godina petno.. ot takava lubov.. sa naprao me e qd na mene si che sum tichal po taq pacha... nezaslujava lubovta ti.. (pone az taka si go vtulpqvah) Shte ti bade malko trudno i kofti ama shte se spravish :)
Az taka bqh poludql che nemojeh da izdurjambez kontakt i pod anonimna poshta i prashtah vseki den lubovni pisma.. bae glupak sum bil:) ne sujelqvam za tova koeto sum pravil,a zatova che sum go pravil za neq..
Zabraviq shtoto tva shti navredi na ponatatachnite vruzki.. prosto namarziq.. i ne kontaktuvai vobshte s neq ne durji nishto neino za da ne ti napomnq.. i tva e nz.. izpitval sum go super kofti e nz kvo da praish kato muha bez glava se lutahs nz kak da postupish.. no nai pravilnoto e da q zabravish

Puhi88
10-29-2006, 21:25
Определено не си луд - просто си влюбен . Не можеш да си представиш колко много те разбирам , понеже аз съм почти в същото положение ... ще намеря време да разкажа и своята история тези дни .
А относно момичето ти - не знам какво да ти кажа , мисля че ще е най-добре да опиташ да я забравиш , въпреки че това не става хич лесно ...

iiirish
10-29-2006, 21:35
то май дали ще се луд или влюбен усещането е все едно и също - летиш някъде из нереалното и си представяш нещата, такива каквито искаш да са.
осъзнал си вече, че връзката ти с това момиче е приключила. може би отначало е имало някаква надежда, че тя отново ще се върне, но след като така окончателно се е променила едва ли можеш да вярваш да даде втори шанс на връзката ви. трудно или не трябва да я забравиш и да продължиш напред, защото със или без един човек живота продължава, а времето не спира. успех ;)

Paffi™
10-29-2006, 21:47
еееееее, това е бате! евала от мене и тва е. аз няма кво повече да кажа, освен жалко че не мога ти стисна ръката. е те това е любов! =D>

Inn0c3nCe
10-29-2006, 22:35
Съжалявам, но ще направя и аз като нея, а именно да ти се изсмея:
- АхаХАХаХахАхахАХахАахАхАх
П.С. Луд си!
П.С.С. Ще ти мине.

_CuCi_
10-29-2006, 22:46
Na nqkoi ot vas moje da vi e smeshnu no ako vi se slushi i na vas sushtutu nqma da vi e priqtno ako vi se izsmeqt .. Zatova nedeite da se smeete na chujdoto neshtastie .. A na nego moga da mu kaja che i az bqh v gore dolu takova polojenie i znam kakvo e i Vremeto shte izlekuva vsichki rani i shte q zabravish postepenno prosto gledai da ne q sreshtash chesto i shte vidish che shte q zabravish :P Kusmet :)

Solei
10-30-2006, 08:33
am.. iskam da te popravq i da ti kaja che ne sum "neshtasten" :). Kakto kazah bolkata mi otmina i ne me e qd na nishto ve4e. Dori segashniq i aver v chata pochna da me bazika - vika mi ei sladur baby obi4am te i az mu otgovorih "az puk obicham averkata ti"... posle toi mi vika " em tq oba4e ne te obi4a " i az mu napisah " tova nqma znachenie :)" i mi e vse edno ve4e koi mi se smee v liceto i koi ne :). Imam chuvstvoto che e bezsmisleno da stradam i ne stradam :)

nasty_f
10-30-2006, 09:15
Ne si lud,spox...Prosto si dobur 4ovek,spored men i kakto kazaha ve4e v po-gornite mneniq,qvno ne obi4a6 neq,a spomena za neq :lol: .6te go preodolee6,kakto tq ti e kazala vsi4ko se zabravq.I iskam su6to da napi6a,4e spored men neinite priqteli i sega6noto i gadje postoqnno govorqt za teb gluposti pred neq i za tova tq e zapo4nala da misli taka i da se durji taka s teb...Promenila si e mnenieto ot drugite komentari za teb,qvno o6te ne si e izgradila sobstveno mnenie 6tom slu6a drugite(ako e taka).

Just`Different`
10-30-2006, 09:54
Axx lubov lubov...kolko poznato zvu4i. ..e ako tova 6te te uspokoi-vsi4ki sme ludi!Da ti si lud,no lubovta e ludost i vsi4ki podludili se po neq izpadat v takiva periodi...nikoga ne moje6 da se predpazi6 ot razo4erovanieto...ne vsi4ko vinagi e rozovo i da-vsqko ne6to v tozi jivot(dori i samiq toi) si ima krai,nezavisimo dali e hubavo ili ne!Tova se otnasq kakto za vruzkata ti s tova momi4e taka i za sustoqnieto ti v momenta,za6toto budi siguren i tova 6te premine i sled vreme kogato se se6ta6 za tozi period sam 6te se smee6 na sebe si...znam 4e ne e lesno i 4e banalni uspokoeniq tip-"Tq ne te zaslujava.6te si nameri6 po dobra..." i suveti tip-"Zabravi q,produlji napred,nameri si druga.."v momenta izob6to nqma da ti pomognat za6toto otstrani vinagi e mnogo po lesno a i az sum sigurna 4e ti sam si osuznava6 4e tova koeto pravi6 ne e pravilno...4e tq ne e su6tata i 4e ne si zaslujava vsi4ko tova...noo tova 4e go znae6 ne zna4i 4e go osuznava6 za6toto v takiva momenti nqma6 sili da si optimist i da produlji6 napred...ponqkoga ima6 4uvstvoto 4e "ne jivee6 a samo jsu6testvuva6 den za den",4uvstvata ti "zaspivat" i nqma6 sili dori da se qdosva6 ili da tuji6...prosto iska6 da gleda6 v edna to4ka i da izprazni6 suznanieto si...i da spi4a6...i tova e polezno za6toto ponqkoga ima6 nujda da ostane6 sam i da si po4ine6 ot vsi4ko i vsi4ki no mnogo trqbva da vnimava6 da ne se zastoi6 v tova polojenie za postoqnno za6toto nie vsi4ki sme gre6nici,vsi4ki sme ludi,vsi4ki izpadame v razli4ni gadni periodi,no vsi4ki jiveem edin jivot i ne trqbva da se ostavqma edna spunka da ni subori i da ne stanem pove4e...nqma smisul da te ute6avam i da sudq momi4eto za6toto mnogo gre6i6 ako si misli6 4e suvetite na nqkakvi nepoznati hora 6te ti pomognat!Vsi4ko zavisi ot teb...prosto kogato vuzprieme6 i osuznae6 vsi4ki ne6ta koito horata te suvetvet i kogato sam si pomogne6 i bude6 v mir sus sebe samo togava vsi4ko 6te se opravi...ako sam ne si pomogne6,nikoi nqma da uspee...samo pomni 4e ne si purviqt i posledniqt v tazi situaciq i 4e jivota ima da ti podnese o6te mnogo prepqdstviq!...kusmet;]

sladka_kuchka
10-30-2006, 10:42
ti si vluben ne v momiceheto ami v spomena za onova milo i vlubeno momiche ](*,)

koalka
10-30-2006, 10:43
Не си луд,просто обичаш момичето с най-искрената и чиста любов.Искаш тя да е щастлива,макар и с друг,но не можеш вечно да бленуваш по нея и да си оставаш с празни ръце.Трябва да потърсиш любовта другаде,а не тази несподелената и въпреки това не мога да разбера думите,които е казала...те са толкова хубави и,че едва ли не ти си единствен,а е с друг.Просто понякога трябва да продължим напред и да не гледаме миналото.Защото какво ще правиш,ако не я забравиш?Ти не можеш да имаш живот-нормален.С момиче,което да те обича.

AngelWithBlackWings
02-23-2007, 19:46
Интересно заглавие.
Спрямо това което прочетох, смея да твърдя че не си луд. Няма нищо ненормално в това, че обичаш някого.. който не заслужава обичта ти. Хубавото при теб е, че ти си осъзнал това и че си свикнал със ситуацията. Не знам какъв съвет да ти дам, не виждам и да търсиш такъв.. Ще го преодолееш, всичко преминава със времето.

LO6IQ
02-23-2007, 19:58
Съжалявам, но ще направя и аз като нея, а именно да ти се изсмея:
- АхаХАХаХахАхахАХахАахАхАх
П.С. Луд си!
П.С.С. Ще ти мине.
МуУХаХАСХАха :-D

Digital
02-23-2007, 21:03
Чувствам се странно... ходих с едно момиче година и 2 месеца и тя ме заряза... Оттогава изминаха 5 месеца.. и все още я обичам.. Но вече не страдам. Не изпитвам болка. Не ме е яд на нея. Тя дори си има приятел в момента и вчера ги гледах как се мляскат... Чувствах се така още преди да тръгна с нея. Обичах я с цялото си сърце, но не исках да съм с нея само, за да не я нараня... Обичах я може би година преди да станем гаджета.. И след като и го споделих и и пожелах и тя да се влюби така както аз.. тя взе, че се влюби в мен :) Времето, в което бяхме заедно беше неописуемо.. дори скъсахме без да се караме. Тя нямаше време да се виждаме и се разбрахме да не се казва, че ходим повече а и така щяло да бъде по-добре и за двамата.. а ако иска пак да сме заедно щяла да ме потърси.. Но през това време тя се промени тотално... стана съвсем друг човек. Не искаше дори да се вижда с мен въпреки всичко хубаво, което ни се беше случвало.. последния път когато и казах, че ми липсва тя ми отговори "и аз какво да направя"... наскоро ми каза, че нямало нищо вечно... че неможе винаги нещатата да са едни и същи... въпреки, че ми е казвала, че друг като мен няма, а и не се беше влюбвала преди това в друг. И така след 5 месеца депресия и от разбитото ми сърце се чувствам по същия начин както преди да бъда с нея.. Обичам я. Мечтая за нея. Всеки път като я погледна виждам някакъв смисъл да жиея. Но не искам да бъда с нея. Дори не искам да говоря с нея.( както казах супер променена е и сякаш е друг човек ) Дори ми се изсмя в лицето, че се радва, че е била с мен, защото "научила нещо", т.е. от всеки приятел можело да се научи нещо, а не от любовта. След което ми каза, че съм женчо...Както и да е мина ми яда... Имам чувството, че винаги ще я обичам. Всеки ми казва да я забравя след всичко което ми причини.. след всичко което ми каза, и след като я видяха какви неща прави с авера си пред мен... Не мисля, че е нормално да се чувствам така.
Не си луд... повярвай ми. И ситуацията не е особена... макар че наистина е смешно след година с теб да ти говори така. Сега разбираш ли че думите не значат абсолютно нищо ? ... :?

Digital
02-23-2007, 21:05
Съжалявам, но ще направя и аз като нея, а именно да ти се изсмея:
- АхаХАХаХахАхахАХахАахАхАх
П.С. Луд си!
П.С.С. Ще ти мине.
МуУХаХАСХАха :-D
Да ми ядете кyра и двамата.