PDA

View Full Version : Защо обичате него/нея ?



VeSna
10-29-2006, 12:15
С какво е по-специялен? Държанието или нещо друго? Какво е да обичш според вас? С какво ти взе ума? Sorry aко темата се повтаря.

teardrop
10-29-2006, 12:47
За всеки неговият човек си е най-добрият. За мен лично момчето ми е специално, защото ме кара да се чувствам, както никой друг не е успявал. Благодарение на него разбрах какво е да обичаш и да си обичан, защото той ме научи на това. Научи ме да обичам. А какво е да обичаш....не знам дали някой може да даде точно определение, това не е някаква величина, която можеш да дефинираш по някакъв начин. Ако все пак обаче трябва да мисля какво точно значи...Може би ще кажа, че е когато погледнеш в очите на другия и видиш себе си; когато го поставиш на първо място и той е най-важният за теб, по-важен дори от теб самия; когато правиш всичко с мисълта за него и как на него да му е добре и да е щастлив. За мен това е да обичаш, но както казах, никой не може да каже какво е точно. Трябва сърцето ти да го изпита...

Ice Princess
10-29-2006, 13:23
Какво е да обичаш...това е чувството че всеки миг прекаран с човека, когото обичаш, ще се запечата завинаги в паметта и сърцето ти, сънищата, които той изпълва, желанието той да е щастлив, дори и да не е с тебе... :-k

koalka
10-29-2006, 13:58
Ще ти отговоря на всички въпроси.С какво е по-специален ли....ами с това,че е доста зрял за годините си,държи се прекрасно.Просто е най-прекасното момче на света.Просто го разбрах още на първата среща след два часа говорене,като си имаш в предвид,че преди това не се познавахме.Имаме еднакви разбирания за всичко(освен за храната :lol: ),за изневярата,за любовта и още много други.Да,именно държанието.Както ти казах-по-зрял е,защото виждам другите момчета на 16.Кефи ме в мисленето си.Супер добричък е,но ако става въпрос да ме защити-стой та гледай :lol: .Има прекрасни очи и много хубава черна коса....ииии прекрасно тяло.Но то е несравнимо в сравнение с характера му.Просто не мога да го опиша.

I_ve7o
10-29-2006, 14:07
ami si4ko..zna4i dyrji se s mene syper milo kato nqkoq princesa..nqkfi mn sa ligavim dvamata ama ako ne6to mi e kofti vinagi e do mene obi4am gooo :)

Smiley_Girl
10-29-2006, 14:13
С какво е по-специялен?
Просто не е като повечето хора.По-странен е.

Държанието или нещо друго?
Ами целия.Той е мил,нежен,внимателен.Има най-невероятните очи,които съм виждала.И е най-добрия човек,който познавам.Има нещо много невинно в него.Умен е,красив е...

Какво е да обичш според вас?
Да полудееш,да не можеш да дишаш,когато Него го няма.

С какво ти взе ума?
Не знам.Бяхме си приятели и по едно време като се усетих бях влюбена.

fire_spark
10-29-2006, 17:42
ami v na4aloto kogato o6te ne bqhme zaedno a bqhme samo priqteli ima6e mnogo ne6ta v nego koito me privli4aha i mi haresvaha, no sega kogato naistina go obi4am go vigdam po-skoro kato edno cqlo,a ne kato otdelni ka4estva ili v1n6ni belezi. prosto obogavam cqlata mu s16tnost :smt007 ...mai ne se izrazih mnogo qsno... :?

{only.you}
10-29-2006, 17:54
prosto za6toto e toi...

mechtaq_za_teb
10-29-2006, 17:59
Momcheto,koeto obicham se promeni adski mnogo...predi az se vlubih v negovata iskrenost i dobrota.V nego az vidqh neshto ot sebe si,i veroqtno tova go otlichi ot drugite!Togava toi ocenqvashe,tova che az davah i prodaljavam da davam vsichko za nego.Sega mn neshta se promeniha,toi sprq da ocenqva moqta lubov,i vapreki tova az oshte go obicham.

tedinkata_
10-29-2006, 18:22
razli4en e ot mom4etata s koito sam bila dosega...darjenieto mu, dumite mu.. vseki negov jest mi pokazva kolko mn me obicha.. i az nego :smt007 tolkova e mil i sladak i dobrichak... 8-[ :arrow: obicham go zashtoto toi e tova koeto e -mom4eto s koeto vinagi sam iskala da buda :smt008

. Marto.cool . .
10-29-2006, 18:36
Obi4am q za6toto e razli4na ot vsi4ki momi4eta s koito sum bil do sega..
v smi edinstveno tq me kara da se 4ustvam taka kakto nikoi drug nemoje. :smt007 nemoga bez neq, tq e vsi4ko za men :smt049

fire_spark
10-29-2006, 18:39
. Marto.cool . . и tedinkata_ вие да не би да сте заедно или подписите са само съвпадение :wink:

assd
10-29-2006, 19:18
обичам студена биричка щото ме кефи

Jamalska
10-29-2006, 21:19
Ако пък знам защо го обичам...Нищо общо нямаме в интересите,характерите...Ви ждаме се веднъж на 4 месеца г/д...Мда..няма причина...ама като тръгнем да се разделяме и целия ми под стаа у сълзи...мизерии пълни

iiirish
10-29-2006, 21:27
обичам го защото ме кара да се чувствам специална, защото ме кара да се чувствам еднинственна, неповторима и безумно обичана! защото дава дори живота си за мен, защото знае винаги и в точния момент какво ми е нужно! защото всеки божи ден ми доказва безкрайната си любов, защото не мина миг без да съм разбрала колко много знача за него!
да обичаш е всичко това! на мен ми показаха как да обичам - и човекът, който го направи беше просто Той! показа ми как да обичам за да обикна именно по този начин и то точно него!

VeSna
10-29-2006, 21:39
обичам го защото ме кара да се чувствам специална, защото ме кара да се чувствам еднинственна, неповторима и безумно обичана! защото дава дори живота си за мен, защото знае винаги и в точния момент какво ми е нужно! защото всеки божи ден ми доказва безкрайната си любов, защото не мина миг без да съм разбрала колко много знача за него!
да обичаш е всичко това! на мен ми показаха как да обичам - и човекът, който го направи беше просто Той! показа ми как да обичам за да обикна именно по този начин и то точно него!

I az sam taka razbiram te napulno !

Lorraine
10-30-2006, 05:32
С какво е по-специялен? Държанието или нещо друго? Какво е да обичш според вас? С какво ти взе ума? Sorry aко темата се повтаря.Хм..еми той е прекрасен..красив,мил,забав ен-сичко което може да се иска(ама няма да се унасям понеже сичко м/у нас свърши окончателно явно и просто нито искам,нито имам сили да говоря..)..да обичаш ли..ми не мога да го обясня просто с няколко думи..това е просто да не можеш без този човек,той да те допълва някак-просто живота се гледа от друг ъгъл и мислиш,че така ще е винаги..докато не преебеш всичко естесвено!

tedinkata_
10-30-2006, 05:35
. Marto.cool . . и tedinkata_ вие да не би да сте заедно или подписите са само съвпадение :wink:
mne ne e savpadenie :P nie sme xax :roll:

vlubenata :}f
10-30-2006, 07:59
amii darji s men tolkova nejno kakto nikoi do sega pravi ne6ta koito ne sa i predpolagala 4e nqkoi moj da pravi za men kara me da se 4ustvam jena i e razli4en ot si4ki do sega prosto toi e nai dobira nqma vtori kao nego.obi4am go ot du6a i sarce:}

adoration_
11-01-2006, 06:52
zashto go obi4am??... interesen vapros:) Az i Toi sme strashno razli4ni... no kakto kazvat horata "Protivopolojnostite se privli4at"... i v nashiq slu4ai mai e taka:)Obi4am go,zashtoto toi e neveroqten, mil, grijoven... za nego az sum princesa ;) sposoben e vinagi da me nakara da se usmixna:) obojavam usmivkata mu:) Kogato sum s nego sum razli4na... po-dobra... po-istinska ot vsqkoga:)

Faintman
11-04-2006, 10:05
Просто я обичам. Тя е перфектното момиче за мен!